Радіостанції онлайн

Автор Zheka, Жовтень 24, 2011, 16:00:27

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Якщо що, всі радіостанції ОРГ пішли з RadioPlayer на користь RadioClub - треба підтримувати братній додаток.

  •  

Ігор

Цитата: pavlo_23 від Серпень 22, 2022, 16:43:23
Я дізнався що Україні  береть сигнал з супутника паро радіостанції країна фм кісс фм і радіо Шансон і ще Радіо українських доріг через Comstream але я думаю що це не точно  вони береть з супутника
Країна можливо одна із перших пішла із супутника, це було дуже давно, ТАВРи весною 2019 остаточно перейшли в інтернет. За інших не скажу, але більше всього, що вже також використовують Інтернет або канали зв'язку.
  •  

TV-Ukr

Цитата: 2006 від Серпень 22, 2022, 21:14:04
Якщо що, всі радіостанції ОРГ пішли з RadioPlayer на користь RadioClub - треба підтримувати братній додаток.
Але приводом для цього, я думаю, стало саме фінансове становище. Бо радіостанції, що наявні в RadioPlayer'і, мають платити за трансляцію.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DVB

Швидше за все, супутник використовують лише в стандарті DVB-S/S2. Те що ми всі чуемо. А це релігійні станції, НВ, Армія ФМ і УР-1/2/3. Може ще когось забув.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Цитата: TV-Ukr від Серпень 22, 2022, 21:49:59
Але приводом для цього, я думаю, стало саме фінансове становище. Бо радіостанції, що наявні в RadioPlayer'і, мають платити за трансляцію.
я думаю там справа не в ціні.
  •  

TV-Ukr

Цитата: DVB від Серпень 22, 2022, 22:13:07
А це релігійні станції, НВ, Армія ФМ і УР-1/2/3. Може ще когось забув.
ВСРУ, Голос Донбасу, Тиса ФМ, Київ ФМ, Мейдан.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Ігор

Тису і Київ не чув на супутнику 🤔
  •  

vadym_wfm

Цитата: Ігор від Серпень 22, 2022, 23:44:28
Тису і Київ не чув на супутнику 🤔

Тиса є на супутнику. Друга звукова доріжка на Тиса-1 (по привичці ще на Суспільне Ужгород так кажу), а не в списку радіостанцій
Слухайте улюблені радіостанції на XTV PLAY абсолютно безкоштовно з будь-якого девайсу

http://xtvplay.pp.ua/
  •  

Ігор

Тису перевірю, бо кілька місяців тому не чув.
  •  

BanderaTV

Цитата: Ігор від Серпень 23, 2022, 02:06:33
Тису перевірю, бо кілька місяців тому не чув.
Скажу чесно, вона на місці
Київ FM на 12284V
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

pavlo

#760
Дякую всім за пораду я дізнався всі чистоти dvb-s dvb-s2 і на Comstream на ось цьому сайті  http://proradio.org.ua/sat/index.php че вже застарілі дані
  •  

pavlo

Мене останне питання чи можна на Comstream abr202 настроїти можна чи ні армія фм чи нв чи треба звичайний тюнер
  •  

DVB

Потрібно звичайний тюнер.
  •  

Ігор

Цитата: pavlo_23 від Серпень 23, 2022, 22:18:46
Дякую всім за пораду я дізнався всі чистоти dvb-s dvb-s2 і на Comstream на ось цьому сайті  http://proradio.org.ua/sat/index.php че вже застарілі дані
У тому списку присутні радіостанції, яких вже давно немає. А деякі з них мають роздачу через інтернет. З приводу ABR 202 також цікаво чи можна щось почути, але мабуть не з наших радіостанцій.
  •  

pavlo

Цитата: Ігор від Серпень 24, 2022, 08:49:57
У тому списку присутні радіостанції, яких вже давно немає. А деякі з них мають роздачу через інтернет. З приводу ABR 202 також цікаво чи можна щось почути, але мабуть не з наших радіостанцій.
Я пробував настроїти з наших радіостанції інші радіостанції  нічого не прийняв і то на 0.9 антену
  •