МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

admin

Щось геть мало підверджень по країні. Хто ще приймає МХ-7?
  •  

Otto

Цитата: admin від Червень 02, 2023, 18:34:11Щось геть мало підверджень по країні. Хто ще приймає МХ-7?
Я вже пробую 2 день налаштувати досих пір в Сваляві 0 сигналу немає.
Хоча в сусдніх містах Мукачево, та Ужгород (Закарпатська обл) там вже пишуть що є мовлення MX-7.
  •  

admin

Закарпаття відомо що Терентин монтують у ці дні. Може Свалява так само.
  •  
    Подякували за цей пост: Otto

DVB

Друзі, знаю, що ви тут всі обізнані та досвідчені, але якщо до вас будуть звертатись люди, які на приймають МХ-7, там де він точно має прийматись, підказуйте їм, що при налаштуванні МХ-7, на діапазоні VHF (метрових хвилях), потрібно виставити ширину смуги 7 мгц. На дециметрових хвилях вона становить 8 мгц. Проблема ще й в тому, що деякі тюнери та телевізори, навіть при встановленні смуги 7 мгц, насправді не змінюють її і автоматично виставляють ту, яка є стандартною в вибраній країні. Все залежить від прошивки пристрою. Тому в таких тюнерах, замість України, потрібно виставити країну Європи, де стандарт смуги 7 мгц.
Наприклад, поширений тюнер uClan T2 HD SE, при правильних налаштуваннях, не бачив сигнал МХ7, поки не змінив йому країну з України на Польшу.
І хтось тут вище писав, що з п'яти телевізорів, лише один прийняв сигнал МХ-7. Можливо теж подібна проблема.

admin

Слушна порада. Дякую!
  •  

Otto

Цитата: DVB від Червень 02, 2023, 19:06:05Друзі, знаю, що ви тут всі обізнані та досвідчені, але якщо до вас будуть звертатись люди, які на приймають МХ-7, там де він точно має прийматись, підказуйте їм, що при налаштуванні МХ-7, на діапазоні VHF (метрових хвилях), потрібно виставити ширину смуги 7 мгц. На дециметрових хвилях вона становить 8 мгц. Проблема ще й в тому, що деякі тюнери та телевізори, навіть при встановленні смуги 7 мгц, насправді не змінюють її і автоматично виставляють ту, яка є стандартною в вибраній країні. Все залежить від прошивки пристрою. Тому в таких тюнерах, замість України, потрібно виставити країну Європи, де стандарт смуги 7 мгц.
Наприклад, поширений тюнер uClan T2 HD SE, при правильних налаштуваннях, не бачив сигнал МХ7, поки не змінив йому країну з України на Польшу.
І хтось тут вище писав, що з п'яти телевізорів, лише один прийняв сигнал МХ-7. Можливо теж подібна проблема.

Реально дякую. Але якщо чесно то я і сам почав недавно експерементувати з країнами в ресивері у себе.
У мене ресивер т.м HD BOX і експерементуючи на ньому виявив що сама оптимальна країна для мене з усіх країн це Греція.
Чому саме "Греція" запитаєте напевно?
Тому що при виборі Греції у мене автоматом виставляється в ресивері пропускна смуга 7 мгц і частота якщо вибирати 09 205500 KHz. Само собою все роблю на VHF а не UHF.
P.S У мене в ресивері є більшість країн окрім України на диво треба буде розробникам написати ресивера щоб додали країну Україна.
  •  

Ігор

Цитата: admin від Червень 02, 2023, 18:34:11Щось геть мало підверджень по країні. Хто ще приймає МХ-7?
завтра хочу взяти антену, яку я зліпив і поїхати на одну гору, там хочу прийняти Буки, якщо пощастить, може зніму відео звідти.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, DVB

Vova.UA

Цитата: DrewUA від Червень 02, 2023, 13:47:01Протестував MX-7 на відстані 15 км. від Любешова, виявилось ситуація ще гірша, сигнал 100% так і є, але якість буває всього 3%, так показує, але дуже часто зникає на "немає сигналу". Це не кажучи вже про саме прикоронні села де нещодавно були представники НацРади, там можливо взагалі MX-7 не ловиться, тут не рівна місцевість. Можливо прочитають, нехай вирішують проблему.
Коли значення потужності сигналу високе, а якості дуже низьке - то це можуть бути якісь локальні перешкоди, несправність підсилювача в антені, поганий контакт на антені/кабелі, або навіть щось з самим тюнером. Я пробував ловити мх7 на юсб-тюнер і різні "імпровізовані" кімнатні антени - нічого не вийшло. Потім підключив його до 100% робочої антени, яка ловить сигнал з великим запасом, тюнер піймав сигнал, але він сильно скаче (особливо параметр якість) і картинка сипеться. Походу з ним щось не так...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

DVB

USB тюнери, забиваються перешкодами з пристроїв, до яких підключені. Чим нижча частота прийому, тим більше там перешкод. Якщо на дециметрових хвилях, ще більш-менш щось можна прийняти, то на метрових, слабий сигнал, вже може й не прийматись.
  •  

velychko.op

Я до супутникового тюнера опенбокс s3 купив флешку для т2, все чудово працює паралельно
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

Ну, супутниковий тюнер не дає такої перешкоди, як комп'ютер, ноутбук чи планшет. До того, все залежить від рівня сигналу і антени.
  •  

Rufius

Хтось може відповісти чи працює MX7 в Запоріжжі, умене в vhf немає ніякого сигналу?
  •  

admin

  •  

Zheka

Цитата: Rufius від Червень 03, 2023, 13:18:32Хтось може відповісти чи працює MX7 в Запоріжжі, умене в vhf немає ніякого сигналу?
Работает
  •  

Rufius

Цитата: Zheka від Червень 03, 2023, 13:33:14Работает
В мене така антена, всі інші мультиплекси працюють, а цей ні, можливо не підходить антена для метрового мультиплексу?

  •