МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

Ingvar

Чернигов приём есть. На комнатную антенну в городе. Сигнал/качество - 100%.
 •  
  Подякували за цей пост: admin, DRV9911

DRV9911

#76
Цитата: Ingvar від Червень 01, 2023, 20:17:11Чернигов приём есть. На комнатную антенну в городе. Сигнал/качество - 100%.
Подтверждаю! Сигнал действительно есть. Теперь понятно почему на этом ТВК кабельное ТВ идет с помехами.

Червень 01, 2023, 20:36:43
Цитата: Radio_2019 від Червень 01, 2023, 16:47:54Підкажіть будь ласка, чи годиться польська антена або приблизно така (маю дуже схожу) для MX-7:
https://prom.ua/ua/p1672089898-tsifrovaya-televizionnaya-naruzhnaya.html?adjust_campaign=share&adjust_adgroup=android&adjust_creative=product&utm_campaign=share_button&utm_medium=referral_link&utm_source=b2c_app_android

Скільки не намагався щось прийняти - нуль.
Эта антенна рассчитана на дицеметровый диапазон. Эту антенну переделать нужно, чтобы она смогла брать сигнал в метровом диапазоне. Переделке подлежит самый главный активный вибратор, который  присоединяется напрямую к концам согласующего трансформатора усилителя. Он должен быть длиннее напорядок и иметь длинну, сопоставимую размерам рефлектора, но не длиннее самого рефлектора антенны.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

Ігор

Спробував погратися кімнатною антеною з підсилювачем 9999, то сигнал, що на дворі на городі де є пряма видимість на вежу, що в будинку не падає взагалі. МХ проходить через стіни добре.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

TV-Ukr

Цитата: Radio_2019 від Червень 01, 2023, 16:47:54Підкажіть будь ласка, чи годиться польська антена або приблизно така (маю дуже схожу) для MX-7:
У мене на полячку з українських МХ приймався лише МХ-1 на 24 ТВК. Тому МХ-7 на 8 ТВК також має прийматися. А от на ДМХ-антену через її особливості впевнено приймаються лише 49-64 ТВК, тому буду приймати саме на полячку.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

UzUA108

Ужгород. Приймав на метрово-дециметрову антену (відносно нову, якщо щось). Так ось: якщо у метровому режимі із розсуненими "ріжками", то знаходить MX-7 (9 канал, як і має бути) + три з чотирьох основних (по-всякому, які саме), які, логічно, що не показують.

Якість сигналу MX-7 не найкраща, але дивитись можна.
 •  
  Подякували за цей пост: admin

Marjan0506

Прийом MX-7 DVB-T2 у Львівській обл.
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

admin

О, хоч хтось відео зробив! Дякую!

mikhail

У рівному на кімнатну антену змішаного типу то мх7 має сильніший сигнал за зеонбуд в дмх. А от у Здолбунові на чисто дециметрову антену сигнал слабший але прийом стабільний, нічого міняти не треба. Мусово шукати метрову антену доведеться тим хто далеко живе від найближчої вежі
 •  

kzs

#83
Львів, успішний прийом. Логоперіодична антена.

Spoiler

[close]
 •  

Ігор

Сьогодні трохи погрався з прийомом, пробував ловити і на викрутку і в клієнта на ДМХ антену, і в себе на різні антени. Результати на фото
Spoiler


[close]
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

АДВ

Помітив, що під мх7 ніде не задіяно 11 канал. План для національної ДАБ+ синхромережі ?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

Sanya

Чогось до списку населених пунктів не внесли с. Винарівка, хоч там знаходиться передавач MX-7 і також є мовлення. Працює на проволку, навіть коли пальцем доторкаєшся до тюнера. Сигнал 100% без змін.
 •  

admin

#87
Переплутав з Володаркою.
 •  

DrewUA

#88
Протестував MX-7 на відстані 15 км. від Любешова, виявилось ситуація ще гірша, сигнал 100% так і є, але якість буває всього 3%, так показує, але дуже часто зникає на "немає сигналу". Це не кажучи вже про саме прикоронні села де нещодавно були представники НацРади, там можливо взагалі MX-7 не ловиться, тут не рівна місцевість. Можливо прочитають, нехай вирішують проблему.
 •  

DVB

DrewUA, те що показник "якість", змінюється в межах 3-5%, це нормально. Так у всіх. Так і в Зеонбуду. Так і навіть з супутника. Зрозуміло, що коли у Вас вже 3%, то сигнал пропадає.
Спробуйте поцікавитись в інших мешканців ваших населених пунктів, як приймається у них.
Цікаво, яку антену використовуєте. Можна спробувати інший тюнер.
12 км, повинно прийматись навіть на дециметрову антену. Тим більше, що потужність в Любешеві 300 вт.