СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

AlexM14

#2340
Цитата: forest74 від Вересень 04, 2023, 15:31:17Яка якість прийому 1278 кГц у Запорізький, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській областях. Чи відчувається погіршення в порівнянні з колишньою роботою цього передавача. Наприклад в Києві я чую на рівні шума.
В світлий час доби мовлення через 100-кіловаттний середньохвильовий передавач не може бути розраховано на такі великі відстані. Для економії я б використовував його лише ввечері/вночі/вранці. Але їм там, як завжди, "видніше". Добре хоч, що ізмаїльский на 1404 кГц та чернівецький на 657 кГц не запустили, адже в них немає сенсу коли працює 1278 кГц.
  •  

Scannerist

Цитата: AlexM14 від Вересень 04, 2023, 16:34:11В світлий час доби мовлення через 100-кіловаттний середньохвильовий передавач не може бути розраховано на такі великі відстані.

Зате ввечері долітає до мацкви, новосибірська і краснодара, у кацапів від того бомбить... як би то культурно сказати... під хвостом ;)
  •  
    Подякували за цей пост: OldRadioFan

forest74

Цитата: AlexM14 від Вересень 04, 2023, 16:34:11В світлий час доби мовлення через 100-кіловаттний середньохвильовий передавач не може бути розраховано на такі великі відстані. Для економії я б використовував його лише ввечері/вночі/вранці. Але їм там, як завжди, "видніше". Добре хоч, що ізмаїльский на 1404 кГц та чернівецький на 657 кГц не запустили, адже в них немає сенсу коли працює 1278 кГц.
Вибачте, якщо ви не дуже в темі навіщо писати мені очевидні речі. Було задано конкретне питання. Мені треба знати ефективність цього передавача, щоб мати аргументи при розмові з КРРТ.
  •  

cepheus06

"Мені треба знати ефективність цього передавача, щоб мати аргументи при розмові з КРРТ."
Не знаю як там мій рідний південь, але передайте їм (КРРТ), що в Чехії о пів десятої вечора приймається не погано.  :lol:
Якість така сама як минулого року (Чернівці тоді, до речі, також було чутно).
Куди у них антена направлена?  :y32b4:
P.S. Приймаю на першому поверсі багатоповерхової забудови на Panasonic RF-B11 та Philips AE3805.
Sony ST-S390 + 1/2 диполь разрезной (вертикальный)
  •  
    Подякували за цей пост: forest74

steyr22

Теребовля,1278 прийом на 5
  •  

игорь88

Дніпропетровська область - вночі добрий прийом, а вдень - на магнітну антенну не можна зафіксувати навіть присутність сигналу на 1278.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: forest74

PaBLo.Che

#2346
Наші 1278 на грецькому SDR зараз добре чути. Александрія, на захід від Тесалонікі.
http://sv2yj.ddns.me:8901/

Spoiler
[close]

Франція, так-сяк голос можна розчути.

Spoiler
[close]


Ігор

Цитата: forest74 від Вересень 04, 2023, 15:31:17Яка якість прийому 1278 кГц у Запорізький, Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській областях. Чи відчувається погіршення в порівнянні з колишньою роботою цього передавача. Наприклад в Києві я чую на рівні шума.
в Київській області чую по вечорах з шумом, у день на жаль глухо.
  •  
    Подякували за цей пост: forest74

Evgeniy

В Запорожье 1278 ночью мощно идёт, в полдень слабовато, но вполне разборчиво, слушать можно. На уровне с приднестровской 999.
  •  
    Подякували за цей пост: forest74

Адам

На 1278 кГц також чутно і якусь іншу станцію
  •  

Scannerist

#2350
Цитата: Адам від Вересень 17, 2023, 22:31:20На 1278 кГц також чутно і якусь іншу станцію

Я взимку тут приймав Іран (1278 kHz - [IRN] IRIB Radio Kermanshah - відео під спойлером). Схоже звучить чи не дуже? Бо  на частоті ще Оман працює теж.

Spoiler

https://youtu.be/MSgUVeRAm3U?t=2977 - довелось вставити таким чином, бо форум не підтримує посилання з секундами
[close]
  •  

GAS

Цитата: AlexM14 від Вересень 04, 2023, 16:34:11Добре хоч, що ізмаїльский на 1404 кГц та чернівецький на 657 кГц не запустили, адже в них немає сенсу коли працює 1278 кГц.
Недобре, бо в Рені на 1278 нічого не приймається (буду в Ізмаїлі - перевірю, але скоріш за все і там нічого), тож Ізмаїльський не завадило б

forest74

Дякую за повідомлення. Щодо Рені то за моєю інформацією 1278 кГц чути до Арцизу. По діаграмі направленості антени у дозволі в сторону Молдови вирізан сектор тому нажаль там не буде чути. Слухайте "Українське радіо" в Рені на 105,9 МГц.
  •  

jur_fm

Funklust з Німеччини на 1485 кГц (тон 1 кГц, що вмикається і вимикається):

  •  

AlexM14

Цитата: GAS від Вересень 18, 2023, 20:35:41Недобре, бо в Рені на 1278 нічого не приймається (буду в Ізмаїлі - перевірю, але скоріш за все і там нічого), тож Ізмаїльський не завадило б
За логікою, мовлення на СХ призначено здебільшого для окупованих територій, бо там немає УР на FM. В Ізмаїлі/Рені воно є. А взагалі то дивно, що в темний час доби не чутно УР.
  •