Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

25% української музики, бо крутить музику мовами ЄС.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo, GAS

sen

Ну воно "класичне французське" скоріше в плані жанру. Там французської не більше 30% від загальної кількості, вистачає і англйіської, іспанскої, італійської. Хоча тут логічно що французськомовного Шансону більше всього і існує в світі.

Але радіо мені відносно подобається, тепер немає жодного музичного радіо в Україні яке я взагалі не міг би слухати. А якби його по традиції слухали б всі таксисти та маршрутчики - то взагалі було б чудово.

Хоча мушу визнати що свого часу (десь початок - середина 2000-х) був досить гарний попит на блатняк. В окремий період в Харкові було аж 3 Шансона, хоча вони теж відрізнялись, була як станція з жахливим тюремним блатняком, так і більш помірний, класичний російський шансон, романси і т.д.
 
  •  

ProRadio

Цитата: 0-0-0-0 від Квітень 17, 2023, 14:01:39Так навіть англійською мовою слово "шансон" пишеться як "chanson". БРГівці допустили прикру помилку, просто транслітерувавши українське слово.
Але тепер хоч в Україні нема радіостанцій, де хоч щось було б російським (хіба що Авто, і там всі програми власні, а логотип від російського дещо відрізняється).

Там причина, наскільки я розумію, у тому, що ТМ "Chanson" в Україні зареєстрована на іншу компанію. А Євтухов на себе зареєстрував ТМ "Shanson". Тому й таке написання в лого.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Kastet

Цитата: sen від Квітень 18, 2023, 10:44:07А якби його по традиції слухали б всі таксисти та маршрутчики - то взагалі було б чудово.
Їм тепер не можна слухати взагалі нічого.