Российская агрессия в Крыму

Автор Qolo, Лютий 28, 2014, 20:08:12

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

fmdxua

#2401
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#2402
Не зря у меня в профиле написано, что  много замечательных людей есть в России несмотря на массовое умопомешательство в данной стране в последнее время.

Альпініст з РФ в новорічну ніч встанов на найвищій точці Криму український прапор




Альпініст з РФ встановив український прапор на горі Роман-Кош

http://tsn.ua/ukrayina/rosiyani-v-novorichnu-nich-vstanovili-na-nayvischiy-tochci-krimu-ukrayinskiy-prapor-401079.html
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Повне відеозвернення російського альпініста:

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1538754
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

tv-digest

У пункті пропуску "Перекоп" була припинена спроба контрабандного ввезення на територію окупованого Криму польського сиру.

Про це повідомила прес-служба Россільгоспнагляду, передає "КримІнформ".

Державні інспектори управління Россільгоспнагляду по РК вилучили 20 головок твердого сиру польського виробництва загальною вагою понад 80 кілограмів.

Власниця вантажу не змогла пред'явити на продукт ніяких супровідних документів. При цьому вона не заперечувала, що мала намір перепродати його в Криму за вищими цінами.

У зв'язку з виявленими порушеннями вантаж був повернутий на територію суміжної держави, йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Россільгоспнагляд не пустив до Росії понад 190 тонн польської та молдавської рослинної продукції.
  •  

pavlo_r

Останнє попередження за відсутність посилання на джерело.
  •  

ass1995

А источник новости, по ходу, сайт TV-digest.  :wink:
  •  

tv-digest

Цитата: ass1995 від Січень 05, 2015, 20:26:36
А источник новости, по ходу, сайт TV-digest.  :wink:

НІ http://www.tv-digest.com/ тут не причому,  джерело укр нет
  •  

vital-fm

tv-digest
уа ікс чи міжнародний?
  •  

vital-fm

  •  

admin

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

vital-fm

  •  

pavlo_r


Пам'ятаючи, що з цього форуму, по відомим причинам, один за одним виперли мабуть всіх кримських користувачів, охоче чекаю коли виявиться, що і вони на "референдум" не ходили.
ПС. Незважаючи на поведінку самі знаєте кого, з кримських вигнанців найдовше протримався саме він і, що не кажіть - виявився серед них найадекватнішим. Дах у нього поїхав пізніше, на фоні боротьби за справедливість.
  •  

Ігор

А тут взагалі хтось залишився з Криму?
  •