Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

Наземне ефірне мовлення => Закордонне => Закордонне телебачення => Тема розпочата: pavlo_r від Березень 16, 2019, 02:17:04

Назва: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: pavlo_r від Березень 16, 2019, 02:17:04
Не знаю куди написати. Нову тему робити не хочу, тож пишу сюди, бо більш підходящої нема. Пост про Cyfrowy Polsat
Багато хто з тих, хто часто буває в Польщі, або якось пов'язаний з супутниковим телебаченням, знає про про таку телевізійну платформу як Cyfrowy Polsat. Проте ви здивуєтеся наскільки велика ця компанія. Це величезна телекомунікаційна група, одна з найбільших в Європі. Власне сам пост про її розміри і присутність на ринку Польщі.
Отож окрім супутникової платформи, де транслюється купа каналів в Cyfrowy Polsat входить: Telewizja Polsat, яка є власником найпопулярнішого польського телеканалу Polsat, а також виробляє канали Polsat 2, TV4, ATM Rozrywka, Super Polsat, TV6, Polsat Rodzina, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport News, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight, Polsat News, Nowa TV та інші.
Також група Cyfrowy Polsat є власником радіостанції MUZO.FM  та провайдера широкосмугового інтернету Netia, який крім того надає безпровідні послуги в стандарті LTE. Представлений Cyfrowy Polsat як віртуальний оператор на мобільному ринку. Працює на мережі T-Mobile.pl  з 2008 року. А 14 листопада 2013 року група купила одного з найбільших мобільних операторів Plus. У власності групи знаходиться ще один мобільний оператор: Aero2, а також оператор Sferia. Крім того Cyfrowy Polsat володіє 25% в віртуальному операторі Premium Mobile

Я не знаю добре це чи погано, але в Україні таких великих медіагруп на горизонті і близько не видно
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: kotenko. від Березень 16, 2019, 09:39:13
Павло, можеш сюди перенести про Полсат.
Останні два роки мені взагалі здається, що Polsat взагалі на монополію замахнувся. Спочатку канали ZPR Media купив ((Eska tv, Eska Tv Extra) і контрольний пакет Fokus TV, пізніше такий ж пакет в Eleven Sports.

За цілодобове мовлення: кожну другу, третю або четверту п'ятницю місяця на каналах Polsatу профілактика з 1-00 по 6-00. На TVP1,2,Seriale, ABC, Kultura, HD, Rozrywka щодня перерва від 15 хв до кількох годин вночі.
Крім того, не знаю, чи й десять років тому було так, але в них загальної профілактики двічі на рік немає. На кожний передавач призначають свій час, коли треба його відправити на профілактику. Це відбувається вночі або в першу половину робочого дня
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: sergeydesh від Березень 16, 2019, 22:26:26
На державному TVP цілодобово мовить тільки три канали: TVP3, TVP Info та TVP Polonia. Решта каналів холдингу має щоденни перерви в молвенні.
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: Vova.UA від Грудень 08, 2019, 22:34:42
зміни у польських мультиплексах:
TVP Sport HD пішов з МХ8 , тепер доступний в МХ3 , замість sd версії (тепер в мультиплексі 6 каналів, з них 4 ідуть HD 1080)
канал TVP Kultura пішов з МХ3, тепер доступний в МХ8 в HD версії
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: kotenko. від Грудень 23, 2019, 23:20:50
Відповідаю Qolo. В Польщі вже поменшало муз. каналів FTA на сателіті. Закодували Polo TV (і слава Богу, бо то ганьба для польської музики), а незабаром і Eska Rock TV та Vox Music TV.
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: mikhail від Грудень 24, 2019, 00:19:11
що цікаво є канал Polsat Music і є Eska tv  .. перша присутня у HD на супутнику інша ні
Назва: Re: Телебачення Польщі (загальна тема)
Відправлено: kotenko. від Вересень 21, 2020, 01:25:20
Полсат тепер володіє 100% акцій Fokus TV i Nowa TV:
https://satkurier.pl/news/195573/telewizja-polsat-przejela-kanaly-fokus-tv-i-nowa-tv.html

Замахи на монополію продовжуються.


Далі:
А ви гадали, лише в нас є провайдери, незадоволені тим, що медіагрупи потрібно транслювати пакетами?
https://satkurier.pl/news/195519/operatorzy-skarza-sie-do-uokik-ze-musza-kupowac-kanaly-w-pakietach.html