Останні повідомлення

#1
Різне / Re: Війна в Україні та хибні м...
Останній допис від kotenko. - Сьогодні в 12:09:38
Ass1995, подай сигнал, коли вийдеш з блекауту.

Сьогодні в 12:16:31
Все в кількох реченнях.

Захід підняв ціпок, у Зеленського шок.
Шоб не получить по спині, обшуки й арешти проводять.
Єрмак зміцнює свої позиції.
Міністром оборони призначають маминого нострадамуса, так і до Арестовича дійдемо.
Шабунька з Соколовою травлять Лієва, хоча інфа про нібито сєпара ходить з 2018, але поки Лієв працював в НСТУ, куди заходять донорські кошти, то Шабунін мовчав. А тут скотч з очей зняв, походу гранти не пахнуть, і колишній колега став сєпаром і зрадником. І наркомани традиційно зашкварились.
#2
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від admin - Лютий 02, 2023, 16:50:32
#3
Різне / Re: Війна в Україні та хибні м...
Останній допис від kotenko. - Лютий 02, 2023, 09:06:02
Завтра саміт Україна-ЄС. А значить, від завтра до 6 числа високий ризик масованих обстрілів.
#4
Різне / Re: Війна в Україні та хибні м...
Останній допис від kotenko. - Січень 31, 2023, 16:40:16
Цитата: kotenko. від Жовтень 23, 2022, 14:13:29Коли може відбутись новий напад?-Не раніше Різдва і Водохреща, бо "не по христиански нападать в празники"В приниципі, після Різдва він і почався. Соледар, далі Вугледар, Бахмут...

Можна сказати, що антихристи в нас вчаться. Ми ж теж починали на Херсонщині потроху, заманили туди якомога більше противників і вдарили по ослабленим його позиціям на Харківщині, а Херсон був вже потім.

Зараз росіяни потроху здійснюють наступ на Донеччині, змушують нас постійно туди стягувати резерви, а вдарити, за іронією, можуть теж на Харківщині (з обох боків). Менш ймовірний варіант - Чернігівщина і/або Сумщина. Так шо готуємось до боїв за Харків (а там ще траса до Києва), Ізюм, Слов'янськ, Краматорськ.

Проте нам даватимуть більш серйозну зброю, ніж торік. Тож цілком можливий варіант і контрнаступу з нашого боку, і  глухого кута, коли ні ми, ні антихристи  не матимуть сил для подальшого наступу.

Нагадую, що за 11 місяців ми знищили 9,5% військового потенціалу противника,  ще 1-2% затрофеїли, але 1-3 % той відновив.
#5
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від admin - Січень 30, 2023, 20:51:45
опубліковані звіти предстаників за 2022 рік
https://www.nrada.gov.ua/reports/
#7
Різне / Re: Війна в Україні та хибні м...
Останній допис від admin - Січень 27, 2023, 17:49:09
Втрати українських теле- і радіокомпаній та об'єднання зусиль задля відновлення мовлення 

Медіа, так само як і енергетичні компанії, належать до критичної інфраструктури, по якій ворог б'є прицільно. Проведене Національною радою опитування ліцензіатів про їхні втрати під час війни (відповіді надали 60% компаній, зареєстрованих у Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення) засвідчило, що значної допомоги потребують 20 компаній (3% серед тих, хто відповіли на опитування) – вони повністю втратили своє обладнання. Ще 84 компанії (13%) зазнали часткових технологічних втрат. Однак найбільш промовистими і болючими є цифри щодо людей – працівників компаній. Адже 89 медійників були поранені, 4 – загинули, а ще 5 – зникли безвісти. А за даними Інституту масової інформації, станом на 27 грудня 2022 року внаслідок російської агресії в Україні загинули 43 медійники. Ці цифри не вкладаються у звичайну цивілізаційну логіку, адже здавалося, що після страшних уроків Другої світової людство ніколи не повторить трагічних помилок і жахаючої статистики війни.
Загалом, у період запровадження воєнного стану в Україні тимчасово припинили мовлення 234 телерадіоорганізації та провайдери програмної послуги, а відновити мовлення вдалося лише 42 компаніям. Збитки компаній, за даними проведеного опитування, становлять 463 мільйони гривень. Національна рада не є розпорядником державних коштів, які б могли бути задіяні для відновлення мовлення українських телерадіоорганізацій. Однак Національна рада веде постійні переговори із закордонними партнерами, наприклад ЮНЕСКО, про гуманітарну допомогу для мовників апаратурою, спеціальним обладнанням, генераторами.

Січень 27, 2023, 17:51:26
Збитки, завдані ліцензіатам Остаточні масштаби збитків українських телерадіомовних компаній будуть встановлюватися після Перемоги. Попередньо регуляторний орган проаналізував втрати мовників і провайдерів програмної послуги, звернувшись до них із проханням заповнити відповідну форму Опитувальника. Ця робота проводилася кілька місяців і основний її етап завершився на початку серпня. Ліцензіати й зараз можуть подати інформацію про свої втрати, надіславши її на спеціально створену поштову скриньку: losses@nrada.gov.ua. За результатами здійсненого Національною радою аналізу встановлено, що Опитувальник заповнили понад 60% від зареєстрованих у Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення компаній. Серед них – 210 радіомовників, 208 провайдерів програмної послуги, 159 телемовників і 61 компанія, що веде діяльність у кількох напрямах чи видах мовлення. Щодо своїх працівників компанії повідомили про 89 поранених, 4 загиблих та 5 зниклих безвісти людей. Також за час війни відбулися такі зміни: 1) щодо людського ресурсу: ▪ 12% працівників звільнено (половина з них – за ініціативою працівника); ▪ 28% переведено на знижену зарплатню; ▪ 12% оформили відпустку без збереження заробітної плати; ▪ близько 20% працівників змінили місце проживання (третина з них виїхала за кордон). 2) щодо технологічних втрат: ▪ 84 компанії (13 % серед тих, хто відповів) постраждали частково; ▪ 20 (3%) – повністю втратили обладнання. Загальна сума матеріальних втрат мовників становить 463 мільйони гривень; 10 компаній назвали суми більші за 5 млн. грн, одна – 200 млн. Більшість із них – із Маріуполя Донецької обл., Лисичанська, Сєвєродонецька Луганської обл., Снігурівки Миколаївської обл. Інформацію про втрати і проблеми українських мовників Національна рада доносить до міжнародних партнерів, веде діалог із урядом щодо надання допомоги компаніям, які постраждали найбільше. Представники регуляторного органу в регіонах шукають шляхів для відновлення діяльності телерадіоорганізацій, за слушної нагоди координують роботу із залучення спонсорів та інвесторів.
#8
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від admin - Січень 27, 2023, 17:45:15
звіти за 2022-й
https://www.nrada.gov.ua/reports/

Січень 27, 2023, 17:49:58
отакої

Також медіарегулятор звернувся до Українського державного центру радіочастот (далі – УДЦР) із проханням прорахувати збільшення потужності передавачів на понад 197 FM-частотах. На жаль, розрахунки підтвердили можливість збільшити потужність лише 58 передавачів. Остаточне рішення щодо збільшення потужності ухвалює Генеральний штаб Збройних сил України (далі – ГШ ЗСУ). Враховуючи фінансову спроможність компаній, було ухвалено рішення про збільшення потужності передавачів на 13 FM-частотах у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Чернігівській областях, які використовують 6 телерадіоорганізацій.
#9
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від admin - Січень 19, 2023, 13:18:50
Переоформлено 12 ліцензій семи юридичних осіб, які мовлять у ФМ-діапазоні із позивними  «Радіо Шансон». Зміна відбулася у програмній концепції мовлення. Так, радіомовник вирішив, що 60% свого ефірного часу віддаватиме пісням, виконаним офіційними мовами Європейського Союзу. Тому частка пісень українською мовою в його ефірі відповідно до законодавства має становити не менше як 25%.

#10
Різне / Re: Засідання НР
Останній допис від 2006 - Січень 19, 2023, 11:31:04