Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Рік, більше це вже з повідомленням НР.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Винесли всі частоти Ретро ФМ (крім Запоріжжя).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: kram2000 від Серпень 12, 2021, 21:42:29
Винесли всі частоти Ретро ФМ (крім Запоріжжя).
Частота 106,7 з Кропивницького здивувала, віддайте повністю Шансону, бо я наврядчи думаю, що знайдуться претенденти на колишню ліцензію Скіфія-Центр.
  •  

admin

А як це так віддати без конкурсу?
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Серпень 14, 2021, 02:14:02
А як це так віддати без конкурсу?
Хоча... Твоя правда.
  •  

vital-fm

BanderaTV
Так йому і віддадуть, як і відрізки УР, колись, може, могли б ще бути варіанти, але від цієї практики відмовились. Хіба що якусь свиню шансону в КРопивницькому підсунуть у вигляді якогось місцевого партнера на 2 години, але сумніваюсь, тим паче ще частоту повну розігрують.
П.С. Офтоп ж - це більше про конкурс
  •  

Radio_2019

Цитата: kram2000 від Серпень 12, 2021, 21:42:29
Винесли всі частоти Ретро ФМ (крім Запоріжжя).
І крім Миколаєва.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Formally 20

Радиогруппа УМХ как шаргенвая кожа.
Правда есть риск что после этого Тавр задавит другие холдинги и радиостанции своим доминирующим положением.
  •  

vital-fm

Чому Тавр? Невже БРГ та Карпій не зацікавлені взяти собі щось?
На Київ міг би OFR, hype, навіть мейдан, як на цифру піти, +мовники з нижнього піддіапазону, чи щось з новенького.
  •  

DVB

Ну Київ ще й не всі мовники зможуть фінансово потягнути. Ліцензійний збір за Київські частоти 1,3-1,8 млн.
  •  

Formally 20

#280
В случае Киева было бы логично если бы радиостанции, вещающие на УКВ-диапазоне, поучаствовали в FM-конкурсе.
***
У Тавра больше доля, чем у других групп, если суммарно сосчитать доли всех радиостанций группы
(у Тавра восемь, у УМХ четыре и два столичных)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Формальна конкуренція зберігається: Суспільне 3, БРГ - 3+бізнес, Люкси, Одеса - по 2 і по одинці ще ряд станцій, включно з п'ятницею, яка чиста.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Сьогодні "Фелічіта" на Ретро ФМ виходила в запису (ведучих у студії не було на той момент).
  •  

TV-Ukr

#283
Зараз на Ретро ФМ пустили київську рекламу замість шосткинської (хоча крім К.Смаку там шосткинці ніякой реклами не пускали). Частота теж прозвучала київська. Буду далі спостерігати.

TV-Ukr

Щось давно не чув місцевої реклами. Але останній рекламний блок, який я чув, був вже шосткинським.

А я думав, що вони вже зібрали валізи і тепер чекають запуску Культури...