Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Може НР чергову поблажку НСТУ зробить - знають ж, що грошей нема.
Залежно як суспільний подбав про інформування регулятора.
  •  

kotenko.

Десь з 24 вересня оновились деякі міжпрограмні айдішки, закривашки реклами на УР-1.
Вже згадувалось, що ефір обласних філій починають позивними "Українське радіо. ...". На Полтавщині це "Українське радіо. Лтава".
На Черкащині - "Українське радіо. Рось".
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

На Харківщині лунає нова назва у ефірі обласного суспільного радіомовника - "Українське радіо. Харків". Фейбук-сторінку радіо Харківської філії НСТУ перейменовано на "UA: Українське радіо. Харків".
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kotenko.

Чернігівщина - "Українське радіо. Чернігівська хвиля".
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Вот сижу и размышляю... разве не должны быть все UA:Українське Радіо?
  •  

kotenko.

Поки що лише у Чернігова на фейсбуці сторінка називається UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Ще пошукав і Полтаву, і Черкаси. Там досі сторінки називаються радіо Рось і радіо Лтава. Так шо з трьох мною названих філій лише в Чернігова є  UA: на початку назви.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

В ефірі, мабуть, ще нічого не змінилось ніде.
У нас як було - українське радіо, говорить Тернопіль, так і є.
Потім ведучий оголошуючи новини говорить: в ефірі обласного радіо...
  •  

kotenko.

на УР-1 вчора змінилось звукове оформлення новин.
#наташанемішай
  •  

STALKER RADIOAMATOR

У нас у Львові на 68.99 мГц де транслюється Промінь, дуже рідко появляється такий дуже цікавий дзижчачо-пищачий пронизуючий шум під час ефіру. Років 15-20 тому цей шум спостерігався мною набагато частіше. Що це може бути? Або Дождь -2 перепрацьовується, або якась глушилка? Запис прикріпляю нижче, може хто в курсі.
https://soundcloud.com/stalker-lviv/rado-promn-shum-v-efr-lvv-6899-mgts-28102018
  •  

DVB

Може тестування, якоїсь системи оповіщення про надзвичайні ситуації. У нас такі звуки появляються на УР-1, але між ними голосове повідомлення що це перевірка системи оповіщення.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Ні разу не чув, щоб воно щось говорило. Я звісно не впильную, коли воно врубається, я маю Промінь часто включений, але можу не почути,бо постійно щось роблю. То перший раз за якийсь довший час був. А хіба оповіщення йде по другому каналу радіо тобто по Промені?
  •  

cepheus06

У нас у Токмаку також таке є (частота 103.9 Мгц). Не можу зрозуміти що це таке.
Sony ST-S390 + 1/2 диполь разрезной (вертикальный)
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#3688
Тотально перегріваються перепацьовують  передавачі чи що?
Так порядка 20 років у Львові виходить.
Цитата: cepheus06 від Жовтень 29, 2018, 07:28:00
У нас у Токмаку також таке є (частота 103.9 Мгц). Не можу зрозуміти що це таке.
А скільки часу ви то у себе спостерігаєте? Можна якийсь запис?
  •  

DVB

На Промені я чув ці сигнали ще років 20 тому. Ще коли він мовив по всій країні на УКВ. Цікаво поспостерігати чи є цей сигнал з супутника. Це точно не має відношення до КРРТ. Швидше за все, це сигнали для якихось державних служб.
  •