Станции, которых лучше бы небыло

Автор AlexFM, Листопад 13, 2011, 23:49:46

Попередня тема - Наступна тема

Sanja

Цитата: kram2000 від Лютий 29, 2020, 18:35:06
А чим НВ так завинило перед Вами????
Публікація карти України  без АР Крим. Звісно, вони потім вибачились, помилились і все таке. Але я це запам'ятав і записав його у ватні помийки.
Дискутую українською мовою.
  •  

kram2000

#136
Цитата: Sanja від Лютий 29, 2020, 21:30:13
Публікація карти України  без АР Крим.

Так і Суспільний мовник свого часу теж один раз допускався подібної помилки. У цих випадках міг би бути технічній збій.
Щодо контенту, якщо порівнювати з Радіо Ера, то це небо і земля. Поскільки окремий контент Ери ФМ був більше проросійським (згадати варто лише програми за участю РПЦ або запрошення одіозних осіб і застарілих кадрів у політиці).
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Northwood

В том виде, в каком FM радио 88-108 МГц у нас в  Украине существует сейчас, меня не устраивает от слова совсем. Я бы закрыл почти все попсовые радиостанции и начал бы всё сначала. Оставил бы только "Армия ФМ", но в Днепре его, к огромному сожалению, нет. Дома в квартире периодически слушаю Армию ФМ по спутнику. Эх...  Вернуть бы Radio MIX (СВ 873 кГц, FM 107.3 МГц), каким оно было в первые годы своего существования с первоначальным составом коллектива, Classic Radio (103.3 МГц) и Радио Премьер (вроде бы 102.0 МГц).
З повагою, Олександр
  •  

Ігор

Навіть на попсових станціях працюють, люди які стараються його зробити нормальним. Якщо вони існують у такому вигляді, як зараз, значить їх слухають. Кожен формат має право на життя.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

kram2000

Радіо Максимум. Нафіга було міняти той унікальний формат, коли новини були 2 рази на годину, на 15-ій та 45-ій хвилинах були тематичні рубрики та нормальнаукраїнська та західна  поп-рок-музика на чергову попсову станцію з Астафьєвою та російською музикою.
Мелодія ФМ. Останніми місяцями радіостанція стала клоном Хіт ФМ у холдингу ТАВР Медіа. Радіостанція могла би перемкнутися на українське ретро (з 1960-х по 1990-ті) або суміщати це із західною музикою.
Русское радио Украина. Тут все очевидно.
  •  

vital-fm

kram2000
По Мелодії не погоджусь, вони розвантажили Хіт фм віддавши 90-ті мелодії і щось релаксу.
  •  

kram2000

Цитата: vital-fm від Травень 31, 2020, 21:26:35
kram2000
По Мелодії не погоджусь, вони розвантажили Хіт фм віддавши 90-ті мелодії і щось релаксу.

Проте на Мелодії виходить мало українського ретро (часто це бувають пісні з репертуару "Території А" і одна-три україномовні пісні з часів СРСР). основний кістяк української музики - 2000-тні та 2010-ті.

Та ж сама проблема з Ретро фм (відчувається конфронтація з Авторадіо).
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Травень 31, 2020, 21:26:35
kram2000
По Мелодії не погоджусь, вони розвантажили Хіт фм віддавши 90-ті мелодії і щось релаксу.
Не слухаю останнім часом радіо, але доводилося чути Мелодію в кафе чи таксі кілька раз (кафе до карантину, звісно) — там непогано тепер підібраний плейлист. Хоча те, що я знаю ледь не кожну пісню, яка звучить, свідчить швидше про старість на порозі)))
  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Травень 31, 2020, 22:44:10
Хоча те, що я знаю ледь не кожну пісню, яка звучить, свідчить швидше про старість на порозі)))
+1
  •  

vital-fm

Цитата: kram2000 від Травень 31, 2020, 21:34:51
Проте на Мелодії виходить мало українського ретро (часто це бувають пісні з репертуару "Території А" і одна-три україномовні пісні з часів СРСР). основний кістяк української музики - 2000-тні та 2010-ті.
На всіх нюансах авторського права тих часів не знаюсь, але підозрюю копати в той бік треба.
Що змогли закупити, те й транслюють, може НСТУ володіє ексклюзивним правом на старі записи, або... Не НСТУ.
  •  

CyberMan

Я лично не понимаю смысла станции Power FM.  У меня лично со словом Power ассоциируется или хороший рок\металл, или мощные танцевальные ритмы, но никак не попса.
  •  

vital-fm

Який позивний за ними був - такий і використовують.
  •  

TV-Ukr

Радіо Алла. Думаю, не потрібно пояснювати, чому.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Так його у нас вже давно немає.
  •  

TV-Ukr

#149
І добре, що нема. До речі, за порєбріком його теж нема. Наче замінили на Радіо Романтика. А от чого б дійсно краще не було б, то Хіт FM у нинішньому вигляді. Одноманітний репертуар, багато реклами, популярність за рахунок безальтернатив'я. Та навіть з цим у нашому регіоні проблеми. А дійсно, чого вони не можуть поповнити фонотеку та збільшити покриття, натомість скуповують місцеві станції? Мабуть тому, що це просто рекламна помийка. Думав, що з онлайн-станціями (по типу Хіт FM Сучасні хіти) буде краще, але ні, там теж одноманітний репертуар.

В умовах безальтернатив'я - можна слухати, а так...
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •