Радiо яке ми слухаемо з-за кордону

Автор sanyo, Листопад 15, 2011, 11:23:55

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#195
FMDX, якби ж то 3 - 7:
в мовленні на КХ було написано.
Думав, що вони залишили, може в інтернет версіях якісь програми на закордон виробляють.
CKER з моїх повідомлень, той що world fm? Чи інший?
  •  

admin

наче нічого не знайшов окрім того що Малятко матиме програми Mondo
Spoiler

17/09/2014 15.57   Commenti - Piazza Affari
Mondo TV: accordo per trasmissione in Ucraina di 200 ore di programmi per la free Tv

FTA Online News
COMUNICATO STAMPA - Mondo TV sottoscrive un accordo per la trasmissione in Ucraina di 200 ore di programmi per la free Tv.
Grazie alla capacità di distribuzione capillare L'Est Europa si conferma come un mercato di grande interesse per la Mondo TV.

Roma, 17 settembre 2014 – Mondo TV annuncia di aver sottoscritto un accordo con MALYATKO TV, tra le principali televisioni private in Ucraina, per la concessione in licenza dei diritti di trasmissione per la free tv di circa 200 ore di programmazione di programmi animati della Mondo TV.
La licenza è concessa per un periodo di 4 anni e prevede l'autorizzazione alla trasmissione non esclusiva in lingua locale in Ucraina.
Matteo Corradi dichiara "La Mondo TV ha una forza vendite capace di vendere i programmi che abbiamo in distribuzione in tutti i paesi emergenti, incluso l'est Europa che si dimostra essere un mercato importante ed in potenziale crescita".
[close]
  •  

FMDX

ЦитатаFMDX, якби ж то 3 - 7:
Для мене час швидко минає, маю з визначенням давности подій певні складнощі :oops:

А що, якась інша станція з такою ж назвою існує? Як розумію, у кожної американської/канадської станції власний 4літерний (зрідка 3ьох) позивний-назва. Тому, звісно, мова про згаданий.
  •  

vital-fm

#198
Ясно, ну в сусідній темі виклав нову порцію, можете поповнювати ваш плейлист.
Я теж дуже консервативний, як ще з малку запам'ятав розклад того ж радіо Ватикан, то так воно і мало б бути, те ж саме було з rai, КХ правда вже давно не слухаю.
Ніхто не підкаже, чи можна Kyrgyz radio 1 в неті послухати, знайшов на їх сайті
це посилання, але щось російською передач там не спостерігаю
Там навіть передача раз на тиждень українською збереглась.
  •  

Александр

Сьогодні десь після 7-ї послухав Радіо 1 з Придністров"я на 621 кГц. Чутно непогано, хоча вранці інколи заважає Бєльгія на цій же частоі, а також Р.Тимішоара з 630 кГц. Передавали новини - Україна їм перекриває транспорт, казали, що 2015 рік буде важкіший в економіці. Також було ток-шоу про стан з маршрутками і т.п.. Передають багато непоганої іноземної музики, але якість звуку не музична - "кастрований" звук, без низьких частот.
Вдень трохи заважає NDB "SV" STEBLIV 617 кГц. Але рівень інших перешкод мінімальний на цій частоті.
Приймаю в Києві на зовнішню антену 35м.
Не зрозуміло мені, чому тільки 5 годин до 11.00 транслюється на 621 кГц? На їхньому сайті ця частота взагалі не вказана, а стара 999кГц
http://radiopmr.org/
  •  

vital-fm

Олександре, сайт вже неактуальний і старий, навіть он-лайн з нього не працює, новий:
http://pgtrk.ru
Там і он-лайн. Схоже вони відмовились від "Спутника".
Цікаво чи інші також припинили з ним співпрацю, принаймні в Україні було кілька місцевих станцій, які брали їх передачі.
  •  

Александр

Сейчас в 12-13 по Р.Свобода на 12025 кГц слушаю передачу про последний альбом Бориса Гребенщикова "Соль".
  •  

Alexs85

Аляска KNLS вещает на заявленных частотах 9655,9615 кГЦ или нет?
Что-то услышать ее не могу.
http://www.knls.net/rus/schedule.htm
  •  

2692775

Вчора виявив що з 21:00 до 21:30 на частоті 6100 згідно з розкладом одночасно мовлять дві російськомовні радіостанції Міжнародне Радіо Китаю та Міжнародне Радіо Сербії. Цікавим виявилось те що в нас (Київська обл) китайці "глушать" сербів потужнішим передавачем, а от через онлайн КХ-приймач, який знаходиться в Нідерландах, серби все ж таки трішки прориваються.
  •  

vital-fm

Доречі окрім нідерландів та Волгодонська є ще активні он-лайн приймачі інших країн? Клацав в листі, і шось все неактивне.
А якби ще СВ, як у нідерландів, то б взагалі добре було б.
  •  

FMDX

#205
Цитата: vital-fm від Листопад 26, 2014, 13:05:40
Доречі окрім нідерландів та Волгодонська є ще активні он-лайн приймачі інших країн? Клацав в листі, і шось все неактивне.
А якби ще СВ, як у нідерландів, то б взагалі добре було б.
Не у ту тему питання (замість одної по усьому їх тут десь з три -- наче гриби після дощу) :ermm: , тому відповів у Приват (тим більш, туди набагато швидше, бо тут режим премодераціі, запущений Адміністрацією форуму, штучно гальмує допис з затримкою до півдня :evil:).
  •  

Ігор

Зайшов у центр модерації пусто, зайшов через пару хвилин Ваше повідомлення вже прийняте. І в день модератори ще й на роботі ;)
  •  

admin

Він добакалається, що я йому і приват на премодерацію поставлю
  •  

FMDX

Ну й кому від того гірше буде? Я через Приват майже не пишу, дуже рідко, та й то як відповідь користувачам, а людина поставила питання, користувачу ж гірше зробиш, котрий хоче якнайшвидше отримати допомогу-відповідь і мати можливість промоніторити мовлення, а не мені... Ок :censored:
  •  

admin

  •