Які ранкові шоу ви дивитеся?

Автор Sergey 89, Листопад 16, 2011, 11:58:19

Попередня тема - Наступна тема

Sergey 89

Особисто я десь вже рік дивлюся "Сніданок з 1+1".
Раніше дивився "Підйом" на Новому Каналі десь з лютого по жовтень 2010 та в 2006,2003 роках, "Доброе Утро" на Первом Канале з серпня 2009 по лютий 2010, "Ранок з Інтером" осінь 2006-2007 рік,2004-2006 "GUTEN MORGEY!"на М-1 .
 ;)  
  •  

Ігор

Зараз не дивлюсь ніякі ранкові шоу, а коли ходив до школи то любив дивитися Сніданок з 1+1. Правда тільки міг дивитися з 7:00 до 8:00, повністю дивився лише на канікулах.  
  •  

admin

лично я смотрю последний собственный сон...если он есть  
  •  

Ігор

Цитата: "admin" post=10366лично я смотрю последний собственный сон...если он есть

мені таке щастя попадає лише на вихідних, і то якщо ніхто не заважає.  
  •  

Vova.UA

Раніше дивився підйом на Новому, коли там Притула був з компанією.
Зараз нема часу зранку ТБ дивитися, і так на роботу постійно запізнююсь ))))) Слухаю радіо !  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

FMDX

Цитата: "admin" post=10366лично я смотрю последний собственный сон...если он есть
:) Действительно чудаки - схоплюватись ні світ ні зоря, чтоб посмотреть какого-то тупого прЫтулу (кста, как вам, как зрителям, та новая нетрадиционная ;) парочка на утреннем Новом???)... Цените здоровье (=хорошему и максимально возможному сну) :hi:  
  •  

Evgeniy

Цитата: "FMDX" post=10430кста, как вам, как зрителям, та новая нетрадиционная ;) парочка на утреннем Новом???

Зато Роман Скрыпин непохо устроился - по утрам и на Новом канале можно подработать, на ТВі то платят не очень :)
А его программа 10 минут с на ТВі мне нравилось смотреть и сейчас за ним с интересом наблюдаю :popcorn: .  
  •  

FMDX

Ну да... Так то оно так, но... Раньше относился к нему с уваженьем (за журналистику, за работу на ТВи), но после того, что узнал - был в шоке :dry: Настоящая пошесть, "косящая" звёзд кино, музыки, ТВ...  :sick:  :cry:  
  •  

Sergey 89

Останні рік,мені почали подобатися ранкові шоу на радіо,іхня особливість в тому що вони зазвичай ідуть довше ніж шоу на ТБ.
  •  

samostav

уже забыл когда смотрел утренее шоу на тв.лет 10 назад когда еще в школу ходил смотрел сниданок с 1+1.сейчас этот зомби ящик почти не смотрю .
  •  

GMB

Дивлюся Ранок з Україною, але періодично перемикаю на Breakfast Club на MTV-Україна.
Чесно кажучи - після Підйому з ППФ постійного нічого не знайду
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

sten

"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

Zheka

Да, "Підйом" уже не тот.
"Ранок з Україною"
  •  

ass1995

Никаких. Раньше смотрел "Сніданок з 1+1". Сейчас его смотрю крайне редко, когда не спится. Он уже не тот. Впрочем, как и другие утренние шоу.

Сейчас лучше выспаться, чем посмотреть утренние шоу. Они не стоят того, чтобы рано просыпаться.
  •  

Ігор

Цитата: "ass1995" post=41952Сейчас лучше выспаться, чем посмотреть утренние шоу.
я так і роблю коли вихідний :)
  •