Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

#10215
До Жеваго прийшли.
Хоч Еспресо і записаний на сина Жеваго, але все одно цікаво.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Запорізький Алекс теж поки тримається, незважаючи на мутну історію з Богуслаєвим. Канал записаний на дружину Богуслаєва.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kotenko.

Ви знаєте про моє ставлення до тих бажань на 2023 рік...
Тож вип'ємо за те, щоб у Новому році наші бажання співпадали з нашими можливостями.
#наташанемішай
  •  

Ігор

З новим роком!

Radio_2019

Приєднуюсь до вітань!
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

sanyo

#10222
Я думаю вже всі чули новину,що стартує  урядова програма заміни ламп розжарювання на світлодіодні.Але чомусь ніхто ніде не каже які лампи? згорівші чи цілі.Що хтось буде перевіряти на цілісність кожну лампу? Взагалі все це не дуже добре як то кажуть попахує вся ця схема..
  •  
    Подякували за цей пост: EricX

fediv

#10223
А можна би і розумніше зробити: ввести ВЕЛИКИЙ податок на лампи розжарювання, щоб вони коштували, як світлодіодні. І без витрачань державних грошей.
До речі, завжди намагався ремонтувати світлодіодні, а перед тим газорозрядні лампи, і можу сказати, що популярні конструкції світлодіодних ламп стали за останні роки значно розумнішими, а коефіцієнт використання потужності хоч не став 1.0, як в лампах розжарювання, але, у всякому разі, вже не 0.1-0.2, а близько 0.5 (без точних вимірювань, за приблизною оцінкою).
  •  

Ігор

З одного боку це добре, а з іншого є випадки, коли наприклад цими лампами весною гріли малих курчат. Якщо їх вилучать, тоді доведеться шукати інший спосіб обігріву.
А так щоб хтось їх використовував для освітлення вже і не пам'ятаю де бачив. Зараз лед лампи не такі вже і дорогі, перші я пам'ятаю купував по 85 грн найдешевші, то зараз здається по 50 і це вже інші гроші.
  •  

TV-Ukr

Цитата: fediv від Січень 03, 2023, 13:14:34
А можна би і розумніше зробити: ввести ВЕЛИКИЙ податок на лампи розжарювання, щоб вони коштували, як світлодіодні. І без витрачань державних грошей.
Це ще треба почекати, поки вже придбані лампи розжарювання вийдуть з ладу, і люди масово будуть купувати світлодіодні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

sen

Так світлодіодні зараз вже не дорожчі ніж розжарюваннія, якщо враховувати їх строк служби, навіть не беручи до уваги споживання.
Років 5 назад я ще купляв малопотужні лампи розжарювання і ставив в плафон на площадці біля своєї квартири. Так от однієї лампи вистачало на 1-3 місяці. Потім надоїло, придбав дешеву світлодіодну, яка коштувала як 3 лампи розжарювання, вистачило більше ніж на рік.
Ну і дійсно я вже давно не бачив щоб їх хтось десь ще масово використовував. Навіть в селах у пенсіонерів вже світлодіодні здебільшого.

Ну а в деяких випадках лампи розжарювання (як сама технологія) дійсно потрібна: Духовки, мікрохвильовки - там де високі температури - тільки лампи розжарювання. В холодильниках так само, якщо не передбачене світлодіодне освітлення, то звичайні світлодіодні туди не підійдуть, автомобілі - якщо не передбачене світлодіодне освітлення, то інши лампи будуть світити не так як треба.
  •  

fediv

#10227
Ну, холодильники ви даремно зачепили (є для холодильників чудові альтернативні LED-лампочки), а в автомобілях - справді, на простецьку заміну можна не надіятись.
І які там "в селах у пенсіонерів" ? Тут в столиці в квартирах вперто використовують лампи розжарювання, бо вони все-таки дешевші.
  •  

sen

Можливо. Ну знаю що люмінисцентні зовсім не підходили для холодильників, за технологією погано працюють в холоді.
У мене у самого холодильник з ЛЕД світлом, але штатні світлодіоди. Просто не бачив (але і не шукав) малогабаритні лампи які  б підійшли до холодильника. Добре що є такі.
  •  

Ігор

Цитата: fediv від Січень 03, 2023, 14:50:46
І які там "в селах у пенсіонерів" ? Тут в столиці в квартирах вперто використовують лампи розжарювання, бо вони все-таки дешевші.
За села і пенсіонерів не погоджуюся, я ходжу до багатьох клієнтів, то лампи розжарювання не бачив у жодного пенсіонера. Вони рахують кожен кВт, а це їм непоганий спосіб зекономити електроенергію.
У багатьох є інтернет вдома і телевізор із смарт ТБ. Одну бабу недавно вчив користуватися YouTube. У суботу одна баба спілкувалася по відео через месенджери.
Люди є різні, як і в селі так і в місті.
  •