Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

admin

http://savcho.livejournal.com/2807.html
присутствуют маты, но думаю почитать надо
  •  

pavlo_r

Мда... Багато про що можна було очікувати прочитати, але відсутність пального в держаній службі, тим більше такій просто здивувала. Решта - шокувало. Не знаю як у нас функціонують подібні служби, але в Швидкій допомозі в Жовкві і Старокостянтинові принаймі не заявляли мені про відсутність пального. Жовківські, коли тещу прихватило, навіть за портативним кардіографом їздили додатково, але машини в них звісно жесть - зайти старшій людині в салон "Уазика" самостійно майже неможливо, дали табуретку в якості сходинки.
  •  

Ігор

А в Рокитному так сказали. Коли одній бабі стало погано, мама викликала швидку, вони відповіли: немає бензину.
Добре що тоді в нас ще була машина, то мама сама відвезла її в лікарню.
  •  

fediv

Я дав почитати цю статтю, про яку говоримо, своїй дружині, вона у мене медик. Дав почитати в текстовому варіанті, прибравши з статті необхідні слова.
Не прочитавши і третини, вона сказала, що у нас аналогічний маразм з "боротьбою з наркотиками", що можна прибрати з статті географічні признаки, і медики подумають, що стаття про нашу медицину.
  •  

admin

:D  :clapping:
UPD:
вроде отображается
UPD:
таг урл был закрыт тагом размер
системе не нравилось
  •  


ass1995

Цитата: "kopop" post=38562Мене вже задовбала ця реклама про магазини "АТБ"
А тебе?

Не знаю, кому как, но мне эта реклама уже реально на нервы действует? Примитивизм полнейший! А от фразы каждые 5 секунд "А тебе?" реально хочется тому, кто её говорит, набить морду.  :diablo:  :diablo:  :diablo:
  •  

admin

  •  

admin

ЦитатаБедный юг не сможет удержать самодостаточные Сардинию и Сицилию.
под стулом  под стулом  под стулом
я не поленился даже смайлик добавить
  •  

GMB

Сегодня появилось на краматорском местном форуме
ЦитатаГоспода и дамы, настоятельно не рекомендую (минимум сегодня и до прояснения ситуации) обновлять вирусные базы и сам антивирус AVAST.
Так же не в коем случае не соглашайтесь, если таки базы обновили, с его позывами удалить найденный руткит.
Потому как похоже, что либо он удаляет его как то криво, либо просто на системный файл возбуждается.
После этого в pppoe сетях перестает устанавливаться соединение, а в ipoe сетях компьютер перестает видеть шлюз по умолчанию - т.е. с Интернетом распрощаетесь.

Пострадавших по городу уже около сотни человек. Всех их объединяет то, что у всех стоит AVAST и сегодня он им что то писал и они что то нажимали.

p.s. До тех пор пока ситуация не прояснится рекомендую его отключить и воздержаться от хождения по вирусоопасным ресурсам.
kramatorsk.info/talk/index.php?topic=34660.0
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

Цитата: "ass1995" post=38578
Италия? Влад, неужели в Италии северные считают южных такими ленивыми и готовы отделиться?
[/quote
к этому идёт (но что Сардения и Сицилия самодостаточные под стулом ). В Испании кстати тоже очень паршивая ситуация. Англия - далеко не бред. С экономическим кризисом всё очень ухудшилось, с учётом разгула крайних правых сил....вобщем будет весело. Запасайтесь попкорном

Южная Италия это почти Украина
  •  

pavlo_r

На початку листопада, був вирішував скаргу на непрацюючий інтернет. Ситуація трохи схожа з описаною: Windows 7 в парі з Авастом. За словами "жертви", вона оновила антивірусні бази, після чого Аваст попросив перезавантажити систему. Після перезавантаження інтернет вже не працював, а Вінда показувала, що мережевий кабель не підключено, хоч мережева карта вмикалась при під'єднанні кабелю. Ситуацію вирішив наступним чином: В "Диспетчері пристроїв" видалив всі фаєрволи з міткою Avast, їх там було штук 10. Далі видалив і перевстановив драйвери мережевої карти (при спробі просто оновити буде видаватись інформація, що драйвер не потребує оновлення". Сам антивірус був знищений переляканою хазяйкою ноутбука ще до мого приходу.
Не знаю, що це було, але на Аваст іноді "находить" радикальний настрій. Сам колись користувався цим антивірусом і проблем майже не було, головне відразу обмежити його можливості моніторингу системи. Єдина "падлянка", яку цей антивірус зробив мені відразу після встановлення - це самовільно видалив кілька цілком здорових програм, навіть не спитав, гад.
  •  

admin

у мене з Авастом проблем ніколи не було.
Хоча які проблеми можуть бути при заблокованих скріптах на незнаймих сайтах, заборони попапів, та ще куча примочок.
Єдине правило - не качати нічого хоч трохи підозрілого.
Антивірус можна вирубати
  •  

pavlo_r

Я теж не пригадую, щоб в мене були серйозні проблеми з вірусами на Вінді. Аваст майже завжди "сидів тихо", лише іноді реагуючи на флешку, яка побувала в компі на роботі.
  •  

Yuriy

Вот так живёт Туркменистан. Репортаж НТВ

http://www.youtube.com/watch?v=oDmN8S4Hohw
Меня больше всего поразила остановка общественного транспорта.
  •