Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

І Добкін, якщо не збрехав,  на кількадесят тисяч гривень схудне. Йому не зашкодить
  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Грудень 08, 2013, 23:04:40
Що мається на увазі під "интересненьким"?  Розваг у місті багато, все працює на туристів. З цікавого "Нічна варта Львова" - екскурсії містом та підземеллями. Один з екскурсоводів - Ігор Лильо історик, ведучий Львівської Хвилі. А взагалі все залежить від інтересів. Я в туристичну інфраструктуру міста ніколи особливо не вникав.
не знаю
просто можу сісти на перший потяг до Києва, відразу після прильоту, а можно десь погуляти та поїхати останнім

Нічна Варта цікаво, але мабуть група потрібна
  •  

pavlo_r

#4052
Мабуть потрібна. Можеш відштовхуватися від дати приїзду і часових проміжків перебування в місті. В будь-якому випадку якісь концерти, вистави чи виставки є. Музеї відкриті. В спрощеному варіанті можна пройтися по різних там криївках, масонах, фабриках шоколаду, але мені особисто такий варіант не дуже до вподоби.
  •  

pavlo_r

П. С. Завжди любив просто прогулятися вечірнім Львовом. На Високий Замок піднятися - взагалі незрівнянно.
  •  

yadro

Я якось був у Львові пару вільних днів, я їх додав до відрядження. Про що розпитав, те відвідав. Піднімався на Високий замок і ще на ту гору, що поруч, з хрестом, також був в музеї пивоваріння,  немало відвідав храмів, особливо сподобався собор Святого Юра, а в центрі, недалеко від площі Ринок (у Львові все недалеко) просто куди не повернись, треба зайти.
Правильно було би з екскурсійною групою, бо я знаю, що багато пропустив, і не побачив.
  •  

pavlo_r

Цитата: yadro від Грудень 09, 2013, 09:41:19
і ще на ту гору, що поруч, з хрестом.
Це Лиса гора
  •  

Ігор

Якщо я правильно зрозумів, то по Dj-fm рекламували публічний дім :roll: пропонували кращих дівчат :D
  •  

pavlo_r

У нас потрібно заткнути тільки одного емісара, який з ентузіазмом лобіює тут інтереси свого родича.
А щодо силовиків - так ви б ще сексменшинами нас би полякати спробували. Чи хочете сказати, що російські і українські менти добрі та привітні? Нікого не б'ють і не вибивають зізнання. Про умови утримання ув'язнених мовчу. Чи може в Росії бізнес вести комфортніше і зрозуміліше?
  •  

admin

Мусора такие лапочки....
кстати из "моего" села в менты подались те которые ровно на 1 ступеньку выше от тех которые пошли воровать и сели.
  •  

admin

Я то думал что после "Дуги" на подобном поставили точку.
http://naked-science.ru/article/tech/rossiya-postavila-na-boevoe-de
Россия поставила на боевое дежурство новейшую РЛС

10 Декабря 2013, 15:05Марина Морская497
0
Россия поставила на боевое дежурство новейшую РЛС предупреждения о воздушно-космическом нападении, которая может значительно увеличить степень контроля за обстановкой в западном направлении.

Твит Серф

Антенны загоризонтной РЛС «Контейнер»
©Министерство обороны Российской Федерации
В начале текущего месяца в Республике Мордовия встала на опытно-боевое дежурство новая радиолокационная станция загоризонтного обнаружения (РЛС ЗГО) «Контейнер», созданная научно-производственным комплексом «НИИ дальней радиосвязи». Российские военные отмечают, что это первая в России станция подобного типа.

Она предназначена для «слежения за воздушной обстановкой» и осуществляет сопровождение военных и гражданских самолетов над территорией Западной Европы. Чтобы создать «сплошное радиолокационное поле» для защиты России от потенциального ракетного нападения, по мнению экспертов, потребуется постановка на боевое дежурство 10-12 станций подобного типа. Также они отмечают, что новая станция заменяет советские РЛС загоризонтного типа «Дуга». Она может обнаруживать цели на расстоянии более 2000 км, среди которых могут быть даже небольшие самолеты.

Кроме того, новая РЛС, как сообщает редактор интернет-портала «Вестник ПВО» Саид Аминов, «увеличивает осведомленность военных в случае непредвиденной ситуации» с пуском ракет с западного направления.

Напомним, что помимо ввода РЛС планируется постановка на дежурство зенитно-ракетных установок С-500, которая ожидается в ВКО в 2015-2016 годах.
  •  

FMDX

Перепрошую за питання -- відповідь раніше тут була, просто не знаю, ДЕ шукати: для мовлення у кабелі потрібна якась ліцензія НР чи тільки угода з кабельною компанією ?
  •  

дрон

Сьогодні повернувся з Києва. Працював в охороні периметру Майдану на барикаді біля Будинку Профспілок. Потім, з суботи у самообороні.

Повертаючись назад промониторів Дегеном FM-діапазон. Відразу скажу, що на найбільшу відстань з усих київських передавачів приймався 105,0 МГц - НРКУ.
  •  

Yuriy


Томенко требует заблокировать телеканалы «Россия 24» и «Россия 1»
http://proit.com.ua/news/gosregulation/2013/12/10/151712.html
Полностью с ним согласен, любая страна имеет право на информационную безопасность. Даже в Беларуси новости фед.каналов России предварительно записываются.
  •  

ass1995

Цитата: Yuriy від Грудень 10, 2013, 20:45:08
Даже в Беларуси новости фед.каналов России предварительно записываются.
В смысле предварительно записываются? Вроде же в России на ТВ Беларусь и Лукашенка не особо критикуют.
  •  

Yuriy

"Крёстный Батька"против Лукашенко на НТВ в Беларуси не показывали. Мой знакомый из Беларуси говорил,что некоторые сюжеты фед.каналов вырезают.
  •