Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua


Комментарии к данной новости:
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#5056
Цитата: ass1995 від Липень 11, 2014, 13:17:38
......................................... Особенно про события 2 мая в Одессе.
В точку.

Цитата: ass1995 від Липень 11, 2014, 13:17:38
Про события в Одессе 2 мая - НАГЛОЕ ВРАНЬЕ. Остальное только по этой причине быть правдой не может. Раз хотя бы в одном моменте в статье было враньё, то и всё остальное, написанное там, такое же враньё.
Я обычно так же определяю, стоит ли смотреть сюжет или читать статью и верить ли им. Где-то увидел вранье, все остальное уже не воспринимается, как бы "по-умному" оно не было написано или с кучей "доказательств" оно не было
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

R31

  •  

admin

  •  

FMDX

Нічого у цій країні не міняється, терористи й далі вбивають наших хлопців, котрим новопризначена шавка порошенка не дозволяє видати зброю (вже й убивця Музичка звернувся з таким проханням -- беспалєзна), вже й чим більше чиновників з когорти Папєрєдніків лізе на усі щаблі влади, й надалі мажори продовжують безнаказанно вбивати на вулицях дітей, а нам ті 60 з чимось % лоханушихся самі й лоханувших Україну -- "мовчіть, не чіпайте нами обраного шоколадного зайця, бо у нас війна": https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201651915938013&set=t.100000285977750  :"(((
  •  

pavlo_r

FMDX, мені шкода дочки Грубича і я щиро йому співчуваю, але не бачу зв'язку між цією трагедією і змінами в країні. ДТП, на жаль, трапляються і від цього ніхто не застрахований, як і від того, що винного не знайдуть. Зміни не можуть відбутися в один день, місяць чи навіть рік і простою ротацією влади змін добитися майже не можливо. І так, на Сході війна і це багато чого ускладнює і так, там гинуть наші хлопці, які зараз нас з вами захищають, але заради справедливості треба сказати, що беззбройних там нема. Не потрібно мішати протидію у видачі зброї добровольчим батальйонам, які хочуть їхати на Схід із загибеллю тих хто вже там воює. Крім того під обстрілом з Градів шанси вижити одинакові незалежно від того озброєний ти чи ні. З автоматом проти БМ-21 не попреш. Ну і не забувайте хто проти нас воює - це не нещасні повстанці з гладкоствольною зброєю, а професійні найманці чи добровольці, з досвідом бойових дій і фінансовою та збройною підтримкою з боку Росії. Фактично це російсько-українська війна. А враховуючи той звіздєц в якому перебувала наша армія вступаючи в цю війну - вона ще непогано воює. Я б сказав дуже навіть добре. В армії далеко не все ідеально і є багато помилок, за які доводиться розплачуватися кров'ю. Але на жаль це ціна за роки халатності у відношенні до обороноздатності країни.
  •  

admin

нажаль яка країна така і армія. так, багато зроблено за останні 2 місяці, як з боку громадян, так і з боку влади....але скільки років усе рушилось?
  •  

admin

  •  

FMDX

#5063
Цитата: pavlo_r від Липень 12, 2014, 15:33:13
але не бачу зв'язку між цією трагедією і змінами в країні
Одне випливає з іншого... Зв'язок у тому, що коли ще стояли/їздили якісь блок-пости Самооборони Майдану на дорогах Столиці (мова не про Майдан, звідки потрібно пияцьку гопоту прибирати, а саме про дороги), то БОЯЛИСЬ ганяти, їздили тихо плюс міліція, у котрої поруч сиділи Самооборонівці, вимушена була реагувати на порушення й не могла брати відкупні. Тепер же, коли їх звідти усунули за ініціятивами авакова та влади, ментура повертається до попередньої своєї звичної практики, а мажори і просто шанувальники божевільньої їзди починають розуміти, що можна себе вести, як і ДО перемоги народнього повстання...  Подібні ДТП, у даному випадку вбивства пішоходів на вулицях -- це усього лиш ланка (може й не така значна, як бойові дії на Сході) відношення керівництва країни до того, що вони мають робити/міняти (ставити якихось особистих знайомих, я вже мовчу про авакова за партквотою, замість кращих за них професіоналів або просто молодих спеціялістів з некупленою західньою освітою -- це теж яскраве свідчення)...
п.м. До речі, якщо згадав про західню освіту. Думаю, недарма запустили чутку про зняття Шеремети -- надто "західний" і не вкладається у їхні схеми по дерибанах. Не те що BухоБулатов :wink:
  •  

ass1995

Рейтинг военной мощи стран мира

Дмитрий Симонов «Expert Online» 22 апр 2014, 17:59



Чья армия сильнее — китайская или индийская? А если сравнить вооруженные силы Великобритании и Франции

Выяснить это позволяет индекс Global Firepower (GFP). Он объединяет в себе более 50 различных показателей. Кроме численности армии, количества танков, кораблей, самолетов и прочей военной техники он также учитывает уровень финансирования военной сферы, транспортную инфраструктуру страны, доступ к нефтепродуктам и прочие факторы, которые могут повлиять на боеспособность армии. При этом в индексе не учитывается фактор ядерного оружия. Данные взяты из открытых источников. Всего в данном рейтинге рассматривается 106 стран. Первые три строчки, согласно последней, апрельской, версии рейтинга, занимают США, Россия и Китай. Украина — на 21-м месте, между Австралией и Ираном



  •  

ass1995

Украина на 21 месте среди 106 стран в списке в целом. Неплохо.  :wink:
  •  

Yuriy

#5066
Умерла Валерия Новодворская-вечный борец за правду и Демократию.  :-(
  •  

ass1995

Как-то странно она умерла.  :ermm:  Никогда ничем не болела вообще. А тут БАЦ - умерла через несколько часов после госпитализации из-за загноения, которое, обычно, убивает человека очень длительно.  :ermm:
  •  

Ігор

Вчора в аську мені написала знайома з Іжевська, запитала, чи все в мене добре. Сказала, що її не хвилює, що у нас твориться, головне, що зі мною все в порядку.
Рано почув як приходить в аську повідомлення, але з просоння подумав почитаю пізніше, прийшло ще одне повідомлення. Вирішив всетаки прочитати, і тут інша знайома із Костроми хвилюється, сказала теж саме. Співпадіння, але я від другої цього не очікував, у мене в 2010 була з нею суперечка про Яника, а тут вона спокійна.
  •  

fmdxua

Цитата: ass1995 від Липень 13, 2014, 09:12:21
Как-то странно она умерла.   

То то и оно, back to 1937.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •