Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

#6390
Вот ещё: Фанаты хорватского футбольного клуба поддержали Украину



А это уже бандеровская Хорватия.  :-)
  •  

yadro

Просто кілька фотографій з Києва
Spoiler

Це частина Оболонської набережної в Києві. Але там, де невелика будка, при Януковичі були ворота, а в будці сиділа охорона. Ходити по цій частині набережної було "людям - заборонено". Хто хотів йти далі, мусив спускатись вниз і йти біля берега. Зараз ворота зрізані, замість серйозного паркану продовжили далі низенький парканчик.
Підемо по колись забороненій набережній.


Справа - приватні будиночки.


По цій нижній частині і раніше можна було гуляти.


Табуретка, а біля табуретки в ніші зховані від сонця старенькі, пузаті "охоронці". Дехто ніяк не може без "охорони".


А інші, навпаки, територію біля свого будиночка дуже навіть озеленили.


Це "Оболонський золотоверхий" храм (назву я сам придумав). Він надзвичайно піднявся і добудувався за останній рік, бо належить до Московського патріархату, і відчувається, що тепер Москва дає їм стільки грошей, скільки ті попросять. Але внутрішня частина храму ще не працює, відкритий лише підвал, де можна купити і поставити свічку. Також працює окреме невелике приміщення для хрещення, відспівування і вінчання.
Я був на Паску, великий храм був закритий. Чи, може, його на Паску закривають, щоб не затоптали ? Не знаю.


Храм розділяє "європейську" частину набережної і "африканську". Далі вже тротуар без плиточки, і природа існує. На закінченні цієї набережної існує пляж "Африка". На саму "Африку" не заїдеш машиною навіть з донецькими номерами, доводиться пройти через невеличку протоку, дуже мілку, менше, ніж по пояс. Це протока "Гібралтар".

[close]
  •  

admin

О, знайомі місця, я там гуляв роки три тому!

Отправлено из tapatalk

  •  

pavlo_r

Богдан Карпенко
2 hrs · Edited ·
Почались історії про бідних пенсіонерок, які не можуть оплатити за газ, бо у квартирі 46 м.кв використали газу 384 кубів (!) за квітень. За КВІТЕНЬ, Карл!

А тільки в мене не зійшлася сума до оплати з тим, що мало б бути нараховано по тарифах. Навіть якщо врахувати перші 200 кубів по 3,60 додати 184 куби по 7.18 і відняти субсидію - до оплати виходить 1888.76 грн. Може я щось неправильно рахую, поправте будь ласка.
  •  

fmdxua

#6394
Цитата: pavlo_r від Червень 02, 2015, 02:26:40
у квартирі 46 м.кв використали газу 384 кубів (!) за квітень. За КВІТЕНЬ, Карл!
Цього достатньо, щоб зрозуміти, для чого плодять такі пости.

Для порівняння, ми у квартирі за квітень і за травень цього року спалили по  20 м3 природного газу. Уже лічильник стоїть скільки років, що і не пам'ятаю, коли точно його встановлювали, а за весь період його існування спалено - 845 м3.
Споживачі газу - колонка та газова плита.
А електроенергії використано за травень місяць - 103 кВт*год.  103 кіловата, Карл, тобто на 3 кВт*год більше, ніж потрібно, щоб ціна за електроенергію була - 36,6 коп. При тому, що в квартирі працювало куча побутової техніки.  Не здивуюсь, якщо з'явиться пост, де якась бабуся використала 500-600 кВт*год електроенергії і тепер не може оплатити її (хоча, якщо у бабусі холодильник типу "Донбас", ламповий телевізор - "Берізка", 2 кВт-ний електрообігрівач, то можна напалити електроенергії нормально).  До речі, про субсидію всі забувають, коли кричать про тарифи, хоча субсидія реально зменшує витрати на комунальні і справді діє. У мене батьки оформили субсидію і тепер нарікань від них про подорожання комунальних послуг я ні разу не чув, хоча вони теж пенсіонери.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fediv

У квітні було "газове запалення" не лише у Львові. Батьки в Боярці, під Києвом, опалюють квартиру автономним опаленням, в опалювальний сезон за двокімнатну квартиру на місяць йде 150 кубів газу, в квартирі лічильник, інакше не встановлювали автономне опалення (хоча встановлення було примусове, в усіх квартирах).
Але, незважаючи на лічильник, принесли дивну платіжку з "альтернативними" цифрами, так само більше 300 кубів.
Зрозуміло, що ніхто не оплачував, бо є лічильник.

З цим "газовим питанням" можливе продовження.
  •  

pavlo_r

fediv, мені самому колись двічі приносили платіжку за газ з «дивними» даними. В другому випадку разом з попередженням про відключення за якийсь із зимових місяців прийшов рахунок на 800 з чимось гривень. Це при тому, що в попередньому місяці боргу не було, діяли старі тарифи і в тій квартирі комунальні платежі рідко на той час перевищували 200 грн./міс. загалом. Допоміг «втик» по-телефону з питанням: «Ви, що там курите?». Диспетчер в телефонному режимі назвала суму до оплати відштовхуючись від названих мною показників. Контролер показався аж в наступному місяці.
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

После того как генерал Кульчицкий 20 раз подтянулся на перекладине, бойцы стали тренироваться до изнеможения



Ровно год назад, 29 мая 2014 года, в результате крушения сбитого боевиками вертолета погиб генерал-майор Сергей Кульчицкий. Воспоминаниями о боевом генерале с читателями «ФАКТОВ» поделились бойцы названного в его честь батальона, для которых Кульчицкий стал вторым отцом и ангелом-хранителем

Гибель генерала Кульчицкого не была случайностью. Ополченцы объявили за него (живого или мертвого) награду — четыре миллиона долларов. Сергей Петрович знал о грозившей ему опасности, но не покинул зону АТО. Он остался со своими воспитанниками — майдановцами, вызвавшимися защищать Родину в составе украинской армии. Они стояли на первой линии огня под Славянском. Генерал не мог бросить бойцов, за которых нес ответственность.

Читать полностью...

http://fakty.ua/200468-posle-togo-kak-general-kulchickij-20-raz-podtyanulsya-na-perekladine-bojcy-stali-trenirovatsya-do-iznemozheniya
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

ass1995

"Духовность" 80-го уровня! https://www.youtube.com/watch?v=vaFmretTrpM   :dash:  :dash:  :dash:

P. S. А мелодию к этому "шедевру" всё равно у "гейропейцев" взяли.
  •  

pavlo_r

  •  

Djundich

#6401
Цитата: fmdxua від Червень 02, 2015, 07:47:00
Цього достатньо, щоб зрозуміти, для чого плодять такі пости.

Для порівняння, ми у квартирі за квітень і за травень цього року спалили по  20 м3 природного газу. Уже лічильник стоїть скільки років, що і не пам'ятаю, коли точно його встановлювали, а за весь період його існування спалено - 845 м3.
Споживачі газу - колонка та газова плита.
А електроенергії використано за травень місяць - 103 кВт*год.  103 кіловата, Карл, тобто на 3 кВт*год більше, ніж потрібно, щоб ціна за електроенергію була - 36,6 коп. При тому, що в квартирі працювало куча побутової техніки.  Не здивуюсь, якщо з'явиться пост, де якась бабуся використала 500-600 кВт*год електроенергії і тепер не може оплатити її (хоча, якщо у бабусі холодильник типу "Донбас", ламповий телевізор - "Берізка", 2 кВт-ний електрообігрівач, то можна напалити електроенергії нормально).  До речі, про субсидію всі забувають, коли кричать про тарифи, хоча субсидія реально зменшує витрати на комунальні і справді діє. У мене батьки оформили субсидію і тепер нарікань від них про подорожання комунальних послуг я ні разу не чув, хоча вони теж пенсіонери.
Шановный, вы для начала бы по интересовались тем, какие газовые приборы установлены там, и сколько там человек проживает.
А уж потом начинайте сравнивать свои показания с чужими.  У меня был заменен счетчик на новый в январе 2007 года, сегодня на нем показание 8850 м/куб.  У меня за май 2015г с супер экономией использовано 35 м/куб, но это не было еще жары (не нужно было часто мыться), еще не началось время закладок.  Я понимаю что некоторым достаток позволяет платить и по 10 грн за куб, а мне лично очень накладо платить по 7,18 грн.   Я бы еще смерился с ценой 3,60, но 7,18  это запредельно.
Что касается электроэнергии,  я бы понял если бы была норма 100 кВт/ч на человека, ну не как не на точку.
Нас ровняют к Европе, но не зарплаты и пенсии не на копейку не поднимаются.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

cat

4 июня: ну что, как, сильно очистилось Украинское ТВ пространство от "наследства" совка - русских и советских фильмов, сериалов и программ?
  •  

digitalif

Мені здається, що через кризу російський продукт займає все більше часу в ефірі. Телеканали, як купували контент в Росії, так і купують, фінансуючи виробника країни-агресора. Приклад "Останнього москаля" доводить ідею власного виробництва до абсурду.
А чих тось проводив точні заміри?
  •  

admin

Жизнь в стиле Великого Гэтсби
http://samsebeskazal.livejournal.com/354485.html

Нью-Йоркская электричка
http://samsebeskazal.livejournal.com/221418.html
  •