Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

admin

  •  

border

ЦитатаТиповые брежневки конца 1970-х и начала 1980-х. До боли знакомый проект дома - в почти таком же обитал я, но уже в Кривом Роге.
Строили в девяностые
ЦитатаГигантская антенна на крыше как бы намекает нам, что именно в этом районе находится радиоузел ZOG.
Три года как убрали
ЦитатаУшлые заводчане технично крадут чермет самосвалами.
Сейчас само руководство крадёт, другим не разрешает.
ЦитатаТрамвайные пути в городе есть, вот только сам трамвай именно тут я не увидел.
В будни ходят, но не часто. По выходным не ходят.
  •  

pavlo_r

Фиктивная страна. Как Сталин переписал русскую и советскую историю
Цитата— Но все-таки первый спутник был наш!

— Да, первая болванка летала наша. Но все первые прикладные спутники — американские. Первый научный спутник был американский, первый связной — американский, навигационный, метеорологический — тоже американские. Первая орбитальная станция — американская. Первый крылатый возвращаемый аппарат — американский. Первые люди на Луне — американцы. А наша ракета «Н-1», которую готовили для полета на Луну, на всех четырех запусках успешно взрывалась со страшной силой.
Продовження: http://argumentua.com/stati/fiktivnaya-strana-kak-stalin-perepisal-russkuyu-i-sovetskuyu-istoriyu
  •  

ass1995

Початкова школа у Канаді: оцінки у закритих конвертах і щорічна зміна класного керівника

Канадська система шкільної освіти вважається однією з найкращих у світі. Учні регулярно демонструють хорошу базову підготовку, що підтверджується міжнародними рейтингами й тестами, наприклад, PISA (Programme for International Student Assessment).

Організація середньої освіти у різних провінціях країни дещо відрізняється. Насамперед, мовою викладання: це може бути одна з державних мов - англійська або французька.

Діти йдуть до першого класу у шість років. У більшості провінцій повна середня освіта триває 12 років. У провінції Онтаріо вчитися доведеться 13 років, а от у франкомовній провінції Квебек - всього 11. Проте тим учням, які планують вступити до університету, доведеться ще два роки вчитися на підготовчому відділенні коледжу.
Середня освіта у Канаді складається з трьох етапів - elementary school – початкова школа, middle school – середня школа та high school – вища школа.

Список предметів варіюється залежно від класу. З року в рік збільшується перелік предметів, які учень може обирати за власним бажанням. У початковій школі (elementary school) їх поки що не багато, тут вивчають переважно обов'язкові:

CORE: інтегрований курс математики, граматики, літератури, правопису, основ політичного устрою Канади і правил поведінки в суспільстві (цікаво, як це можна поєднати?);
SCIENCE: ще один інтегрований курс, цього разу природничих наук – хімії, фізики, біології: учні працюють над власними проектами, як справжні вчені;
LIFE SKILLS: тут набувають навичок, потрібних для повсякденного життя, обговорюють різні життєві ситуації та проблеми;
COMPUTERS: оснащення канадських шкіл комп'ютерами – чи не найкраще у світі;
FAMILY: тут дітей вчать робити різні практичні речі, наприклад, готувати їжу;
PHYSICAL EDUCATION: фізкультура і спорт;
ARTS: на цьому предметі малюють, ліплять, майструють, дивляться відеофільми;
MUSIC: кожен учень вчиться грати на якомусь музичному інструментові, який навіть можна брати додому.
FRENCH: обов'язкова французька мова у школах з англійською мовою викладання.

У Канаді немає звичних нам щоденних оцінок з різних предметів, наприклад, за відповідь біля дошки або за активну роботу на уроці. Не оцінюються й домашні завдання, у класі лише перевіряється їхнє виконання і розбираються відповіді. Дитина не знаходиться в постійному стресі через думки про те, яку оцінку вона отримає, наприклад, за домашнє завдання чи відповідь на уроці. Усі розуміють, що завдання робиться не заради оцінки, а заради покращення знань. Відповідно, помилку в домашньому завданні треба взяти до уваги і зрозуміти, чому це помилка. Учнівські щоденники вчителі використовують як засіб комунікації з батьками. Туди заноситься уся важлива інформація - про поведінку учня, нагадування про якісь події або попередження про заплановані екскурсії.
Оцінки виставляють лише за контрольні та самостійні роботи, а також за виконані проекти. Тести проводяться регулярно і з різних предметів. Оцінки бувають такі: А, В, С, D, F, а ще кожна оцінка може мати + або -. Виставляються вони залежно від відсотка правильних відповідей, тобто 'А +' можна отримати, виконавши правильно 95-100% завдань, 'А' за 90%, 'А-' за 85% і т.д. Тест з оцінкою вирушає додому для підпису батьками і потім повертається до школи. Оцінки, отримані за тести, є основою для виведення підсумкової семестрової оцінки.
Двічі-тричі на рік учні отримують Report Card - звіт про успішність. Він досить суттєво відрізняється від звичних для нас учнівських табелів.
По-перше, Report Card видається в закритому конверті особисто учневі в руки. Ніхто не забороняє йому відкрити конверт і обговорити результати з однокласниками, але все ж дітям наполегливо рекомендують не робити цього і нести конверт додому батькам. Обговорення своїх оцінок і порівняння з оцінками інших учнів у канадських школах не схвалюють.
По-друге, Report Card – це не вузенька смужка оцінок. У його першій частині окремо оцінюються такі характеристики учня, як організованість, здатність до самостійної роботи, співпраця з однокласниками, ініціативність і навіть саморегуляція. Кожен пункт оцінюється літерами: E – Excellent (відмінно), G – Good (добре), S – Satisfactory (задовільно), N - Needs Improvement (потребує покращення). Усі ці оцінки виводяться на підставі щоденних спостережень вчителя за учнем і його роботою в класі.
По-третє, у Report Card за кожен предмет можуть стояти кілька оцінок - наприклад, за кожний вивчений розділ математики. У «мовних» предметах окремо оцінюють читання, писання, розмовне спілкування, грамотність.
І нарешті, Report Card містить думки вчителя про переваги і проблеми учня, про те, наскільки впевнено він чи вона демонструють свої знання, а також рекомендації, що необхідно зробити для поліпшення результату.

А ще у канадських школах немає традиції влаштовувати довгі батьківські збори і говорити про загальні досягнення чи проблеми усього класу. Тут організовують індивідуальні зустрічі батьків з учителем у зручний для них час. Як правило, 15 хвилин вистачає для запитань-відповідей, обміну думками та побажаннями, але можна домовитися і про додаткову зустріч.

Отже, у безперечні плюси канадської початкової школи можна записати:
- відсутність постійного страху отримати погану оцінку (наприклад, за неправильну відповідь на уроці),
- у класах немає поділу на «ботанів» та «хуліганів» - оцінки є особистою справою кожного і не можуть стати підставою для глузувань,
- щорічна зміна «класного керівника»: це незвичне для нас правило дозволяє уникнути ситуації, коли недостатній професіоналізм одного викладача «переслідує» клас упродовж багатьох років.
  •  

pavlo_r

5 ознак деградації экономічних відносин з Росією (білоруською)
https://ideaby.org/ru-bel-2015-failes/

Економіку Білорусі неслабо ковбасило минулого року, цього року атракціон продовжується. Головна причина - проблеми  російської економіки, викликані санкціями та низькими цінами на нафту. Переорієнтувати торгові контакти на інші ринки Білорусь швидко не зможе, але деякі надії покладає на Китай.
  •  

fmdxua

Цитата: pavlo_r від Січень 19, 2016, 21:04:29
5 ознак деградації экономічних відносин з Росією (білоруською)
https://ideaby.org/ru-bel-2015-failes/
Я б по іншому назвав заголовок - "Расія ўсіх сваіх "саюзнікаў" цягне на дно".

Приємно читати білоруською мовою, дуже гарна мова. Шкода, що в Білорусі вона вироджується.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

20 січня  - День Автономної Республіки Крим Сьогодні відзначать 25-ту річницю АРК



День автономної республіки Крим щорічно відзначається 20 січня. Ця дата пам'ятна тим, що в 1991 році саме 20 січня жителі Криму волевиявленням під час референдуму заявили про бажання відновити Кримську автономію. Дана адміністративна одиниця увійшла до складу України.



Сьогодні, у зв'язку з тимчасовою незаконною окупацією території Криму Московією, святкування даного свята тимчасово не проводиться. Фактично Московія анулювала будь-які ознаки автономії Криму, що суттєво загострило міжнаціональні відносини па півострові. В складі України Кримська автономна республіка має всі атрибути національної символіки, в тому числі свій герб і прапор.
Російська влада півострова перейменувала День Автономної Республіки Крим на День республіки Крим і оголосила його вихідним.

http://ua.krymr.com/content/news/27496593.html
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

@belamova
Девальвация белорусского рубля:
Ноябрь +660
Декабрь +471
Январь +1.892
Заводы стоят до февраля, кредитов нет, отдавать нужно. Стабильность
  •  

pavlo_r

  •  

Qolo

  •  

fmdxua

#7091
22 січня - День Соборності України. Всіх зі святом!



Spoiler





Проголошення Акту Злуки українських земель на Софійській площі в Києві. 22 січня 1919 р. Знято з дзвіниці Софійського собору, на горизонті видно ще не зруйнований більшовиками Михайлівський Золотоверхий


Урочисте проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР на Софійській площі в Києві. 22 січня 1919 р.


Святкування Дня Злуки УНР і ЗУНР в Калуші (нині - Івано-Франківщина). 8(22) січня 1919 р


Єднання синьо-жовтих і жовто-блакитних прапорів. Історична Злука УНР і ЗУНР 22 січня у Києві 22 січня 1919 р.
(кадр кінохроніки)



Зустріч Симона Петлюри на залізничному вокзалі у Фастові після звільнення міста від більшовиків. 29 серпня 1919 року.




22 січня 1990 року: ще за часів УРСР відбулася резонансна і масова подія - "живий ланцюг", у який стали десятки тисяч українців від Києва до Львова.


Софіївська площа в Києві. 22 січня 1990 року. Фото радіо "Свобода"


Київ, 22 січня 1990 року. Здається, Володимирська вулиця. Фото: радіо "Свобода"
[close]


На Софійській площі столиці відбулося віче з нагоди святкування історичного Акта Соборності. 22 січня 1992 року.


Святкування 80-річчя об'єднання українських земель. Мітинг у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •