Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

У нас минулої зими десь до  252 доходило. У конвекторі з Х-подібним теном перегоріла одна спіраль, тепер тільки наполовину потужності працює...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Скоро русские и про белорусов будут заливать что они фашисты, погодите немного

http://varlamov.ru/2218619.html
  •  

Djundich

Белоруссия хочет рыбку съесть и на  :S сесть.
А  иногда нужно делать выбор, или, или.
Поживем увидим.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Лукашенку щось заявити  — що дурному з горба збігти (не моє)
  •  

admin

Цитата: Djundich від Січень 31, 2017, 13:06:25
Скорая и по Мукачево ездит, но мне отказали в вызове скорой ребенку.
А теперь предыстория. Я был в селе, у малого резко поднялась температура и началась сильная рвота с болью районе поджелудки. Позвонив в скорую на 103 и сообщив адрес, мне сказали что они в село (первое под городом) ехать не будут.
Я попросил родственников малого отвезти в город в больницу, так и было, приступ поджелудки.  Как сейчас выяснилось, село обслуживает теперь скорая из одного из соседних сел, но как туда звонить ?
Проходит буквально месяц и у малого сново повторяются такие же симптомы. Я на работе, малый с бабушкой в городе, баба мне звонит что мол с малым такая ситуация, позвонила в скорую.  А там в скорой спрашивают, вы жаропонижающее дали, баба отвечает что да, а они, а зачем мы тогда будем ехать и отказали.  Это мне рассказывает баба.

Я не выдерживаю и звоню в скорую, мои слова: Вы мне отказали выехать в село, теперь вы отказываете выехать в город, я работаю на гос работе и плачу налоги, за какой хрен ?  Мне в ответ бла бла бла (я не слушал). Я как матом попер, говорю что у меня подозрение на поджелудочную железу, малый недавно в больнице лежал.
И только после этого они направили скорую  :pukan:.

А теперь прикинем, мне стало плохо по пути из села в город.  Куда звонить ? 
По ходу сейчас чтобы вызвать скорую, нужно иметь вагон здоровья.
Неприятно тестировать. Скорая на обморок приехала. В селе.
  •  

Djundich

#8465
Может к кому-то и на обморок приехала, не спорю.
Я писал о том с чем столкнулся лично, да и знаю о ситуации в скорой непосредственно от работника.
Я не помню писал ли я тут, у меня в семье есть медики и вообще в окружении.

В Мукачево медицины практически нет, в сравнении с тем же Ужгородом, там на много лучше ситуация.
Скорая приедет, первую помощь даст, повезет в больницу, второй этап там.  А там некому лечить.

По этому у нас многие кто имеет бабло тупо едут лечится, рожать в Венгрию.  Иногда выходит дешевле, я имею в виду их официальную оплату, по сравнению с нашими таксами на взятку. И плюс достойный уход и обеспечение медикаментами.
Меня вынуждают платить с работы две страховки, а толку ?  ЖД медицину похоронили, раньше хоть там как-то можно было лечиться.

Сын нынешнего главврача работник прокуратуры.  :blush:
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Я просто описываю с чем столкнулся в семье лично.
  •  

admin

  •  

pavlo_r

Блогера Лапшина видали Азербайджану, де його можуть посадити на 8 років
http://www.belaruspartisan.org/politic/370313/
Це при тому, що РФ наполягала аби Мінськ не робив цього. Здається АГЛ таки образився на ВВХ, судячи по останніх заявах і діях першого.
  •  

ass1995

Только что с улицы. Проходил возле горисполкома, видел около 20 машин с иностранной регистрацией с флагами какого-то автомобильного сообщества и спереди. Чуть позже, когда я зашёл за угол, было слышно звуки отдаляющихся клаксонов. По ходу митингуют владельцы нерастаможенных машин, чтобы приняли тот закон про растаможку.

Никого бы не удивило, если бы эта акция прошла в Киеве, на крайняк в каком-нибудь областном центре. Но вот в 60-тысячном городке (даже не областном центре), где нет значимых для страны органов власти ... а на дорогах никогда нет ментов (тьфу-тьфу-тьфу, стук-стук-стук), которые бы "ловили" и штрафовали таких владельцев (ведь по сути они нарушают закон) ... Это очень интересно.  :ermm:  Кажется Черноморск становится центром общественной и политической жизни Украины.  :wink:
  •  

cat

Цитата
Українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками
Українцям заборонили вільно користуватися зарплатними картками, а також рахунками, на які нараховуються стипендії, пенсії, виплати на дітей та інші соціальні виплати.

Про це йдеться в листі Нацбанку №25-110 / 55892, розісланому сьогодні по банківській системі, повідомляють "Українські реалії" з посиланням на informednews24.com.

Його суть: якщо це зарплатна або студентська карта, то на неї мають надходити виключно зарплата або стипендія. І більше нічого іншого. Людина не може там зберігати інші свої заощадження (крім тих, грошей, що надходять від роботодавця або ВНЗ) або користуватися рахунком для грошових переказів. Це стало модно останнім часом: люди все рідше зустрічаються для передачі грошей один одному, а поповнюють рахунок товариша в найближчому платіжному терміналі готівкою або перекидають йому кошти через сайт банку (за допомогою систем інтернет-банкінгу).

В нацбанківському документі пояснюється: нові обмеження – не особиста примха НБУ, а лише виконання вимог нової редакції Податкового кодексу, яка вступила в силу з 1 серпня 2014. Цим документом запроваджено оподаткування доходів, отриманих від депозитів – 15% від нарахованих банком відсотків. У поняття «депозити» чиновники вкладають всі рахунки – поточні та карткові в тому числі. Виключення з нового податку зроблені для рахунків, що використовуються для виплат зарплат, стипендій, пенсій, виплат на дітей та інших соцвиплат. І щоб відрізнити ці самі соцвиплати від усіх інших транзакцій, банкам тепер і буде наказано дотримуватися цільового призначення карт. «Тепер банки зобов'язані обмежувати суми зарахування коштів на банківський рахунок клієнтів в розмірі, відповідному його зарплаті, пенсії чи іншим соціальним виплатам. Оскільки нарахування відсотків на соціальні виплати не оподатковуються», – прокоментував нововведення головний економіст управління організації бізнесу банку «Національний кредит» Кирило Голоденко.

Фінансисти заздалегідь попереджають про нові проблеми. «Будь-які надходження на рахунок, крім зарплат пенсій і стипендій, фактично, заборонені. Людина не зможе отримати переказ по номеру своєї зарплатної картки від третіх осіб. Якщо такий переказ грошей все-таки відбудеться, то кошти потраплять на рахунок нез'ясованих платежів, і розбиратися з ними банку доведеться в ручному режимі, телефонуючи клієнтам. Цілком імовірно, що найближчим часом почне виникати безліч проблемних ситуацій», – розповів радник голови правління Євробанку Василь Невмержицький.

Людям, які звикли користуватися зарплатними або соціальними рахунками для переказу грошей в інтернеті, поповнення в платіжних терміналах або інших особистих цілей, рекомендують швидше з'явитися в банк і відкрити для цих цілей додаткові рахунки. Зазвичай це коштує 100-120 грн., Хоча багато фінустанов роблять це взагалі безкоштовно.

Те саме доведеться зробити і тим, хто звик брати в борг за зарплатними картками. Йдеться про овердрафт – випадках, коли банк кредитує людині один-два його оклади (під гарантію роботодавця) і зараховує ці кошти на зарплатну карту. Тепер ці кошти почнуть зараховувати на додатковий рахунок: людині дадуть можливість перекидати з нього гроші на картку і знімати в банкоматі. «Не виключаю, що деякі банки можуть скористатися ситуацією і спробують встановити комісію за переказ коштів з одного рахунку на інший (переказ грошей між рахунками зазвичай коштує 0,5-1% суми – Авт.). Однак у загальній масі фінустанови не стануть ризикувати репутацією і лояльністю клієнтів», – резюмував Невмержицький.
http://ukrreal.info/ua/suspilstvo/133360-ukraintsi-bilshe-ne-zmozhut-vilno-koristuvatisya-zarplatnimi-kartkami
  •  

pavlo_r

#8471
Добрий день  :hi: Цьому листу вже третій рік пішов. Він датується 1 жовтня 2014 року. В чому сенс поширювати це зараз?
Приведу тут роз'яснення від 6 жовтня 2014 року:

Цитатарекомендації НБУ, викладені в згаданому листі, стосуються виключно банків, і, якщо розібратися, не містять жодних заборон чи зобов'язань для громадян-власників зарплатних карток. Тож давайте розставимо всі крапки над "і".

Нацбанк рекомендував банкам для зарахування виключно заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат відкривати фізособам окремий поточний рахунок або використовувати вже відкритий для цих цілей рахунок.

У разі, якщо у клієнта вже відкритий поточний рахунок у банку, на який здійснюються такі зарахування, клієнту не потрібно відкривати окремий рахунок для таких надходжень.
http://dinai.com/overview/1487
  •  

fediv

Не користувач CAT почав це поширювати. В кількох місцях в Інтернеті натикаюсь на тупе повторення про обмеження з карточками, без вказування на 2014 рік. Моїй дружині розповіли на роботі про "новину", почав дивитись по Інтернету - чорт знає що. Ні найменшої офіційної інформації. Навіщо згадали про рекомендації від 2014 року, незрозуміло, бо це зачіпає лише незначну кількість людей.
Словом, не варто уваги.
  •  

Ігор

На днях в одній з груп Рокитного теж саме обговорювали. Брату на стипендіальну картку скидають гроші без проблем.
  •  

pavlo_r

Цитата: fediv від Лютий 13, 2017, 09:31:54
Не користувач CAT почав це поширювати.
Я помітив, що не він. Це дуже простий рецепт швидкого приготування «Зради»: береш новину, про яку всі забули і розганяєш як свіжак. Багато людей в новинах читають лише заголовки, решта — не займаються фактчекінгом, і лише в одиниці розберуться, що й до чого. Один з методів роботи пропаганди, до речі. Проте кожен може попастися. Я теж би мабуть проігнорував цю "новину", якби не пам'ятав, що це вже було. Тому і вирішив нагуглити правильну дату листа.
  •