Виберіть стиль:

Автор Тема: Болталка  (Прочитано 959493 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
  • -Надані: 2061
  • -Отримані: 3201
  • Репутація: +3473/-167
  • Розташування: Lviv
    • notatnyk.org
Re: Болталка
« Відповідь #9345 : Грудня 13, 2018, 23:48:29 »
asdef78  Ну да, не могу не согласится, это наши доходы никакие.
Не пойму почему все время говорят про паритет цен, но не про паритет зарплат.
Как-то не справедливо.
А за рахунок чого держава має забезпечити високі зарплати? Увімкнути друкарський станок? Венесуела вам в приклад, та й ми вже проходили подібне. Для росту доходів потрібно щоб стабільно росла економіка, що враховуючи умови в яких опинилася держава не так то й просто. Тим не менш ми ще досить непогано даємо собі раду.
Щодо тарифів: Забудьте. Ера халявного газу пройшла остаточно, що  б зараз не обіцяли популісти. Я розумію, що дехто готовий заради дешевого газу перех Х-лом раком стати, але як показує досвід сусідньої нам Білорусі, це все тимчасово. Та й в самому Шишкостані ціни на газ не сильно нижчі від наших, якщо й не вищі

Ну все же и цены у нас раздутые, к примеру на автомобили.
А в Сінгапурі взагалі такі, що вигідніше пішки ходити. В Італії теж чув боряться з іноземними бляхами, та й в Данії, якщо не помиляюсь, ціни на авто далеко не з дешевих. Зрештою чомусь ніхто не рахує, що в Європі легше продати задешево свій старий автохлам, ніж платити за його утилізацію чи утримання у випадку подальшого користування. Чи багато любителів дешевого розмитнення готові платити за своє відро такі ж податки як платять там?
Чим більше я знаю людей, тим більше я люблю собак

Відсутній kram2000

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 125
  • -Отримані: 480
  • Репутація: +495/-37
  • Розташування: Краматорськ
« Відповідь #9346 : Грудня 14, 2018, 08:08:06 »
Продовжуючи тему цін на газ. В тренді українського Youtube висить відео Кварталу, де один із членів команди ймовірно майбутнього президента Євген Кошовий запускає новий флешмоб "КАБМІНПЕРЕРАХУЙ"
Але щось мало хто реагує на ці флешмоби, які започатковує 95-ий квартал.

А так здається, що в холдингу 1+1 дано вказівку від Коломойського мочити  президента. Наприклад, минулого тижня в "Праві на владу"  Наталя Мосейчук  відповідала на запитання глядачів, чого так багато чорнушки в "ТСН", так, що людям має бути цікаво та корисно знати, як матір вбиває свою дитину і тому подібне.
Цього тижня на "Право на владу" була запрошена ЮВТ.
"Уніан" пише "астрологічні прогнози" від якогось відомого у вузьких колах астролога Влада Росса, який передбачав свого часу "швидкий розпад Росії" і "миттєву смерть Путіна". Зараз цей чоловік каже, що "на виборах може перемогти жінка", що "протягом грудня буде все спокійно".

А що, "журналістські стандарти" на Плюсах домінують.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 08:17:56 від kram2000 »

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 823
  • -Отримані: 251
  • Репутація: +304/-95
  • Розташування: БАРВАград (Борошневе)
« Відповідь #9347 : Грудня 14, 2018, 08:54:47 »
pavlo_r
1) А для чего убили экономику ?
Азаров предупреждал еще в 13 году про все негативные последствия.
Показати вміст

2) Давайте не забывать тот факт что в Украине есть свой газ.
А далее не забывайте про 13 статью конституции Украины.

3) Я вообще за общественный транспорт, только за. Но когда в городе автобусы ездят с 7-00 и до 18-30, а один маршрут не по направлению до 20-30. Интервалы в пределах 30-45 минут, когда по одному или два автобуса на маршруте.
А в село так вообще ездит как хочет, вернее может пару рейсов пропустить, потом изменить маршрут, из-за чего потом тупо не влезишь. В праздничные дни так же не ходят, а кто водилам праздничный тариф будет оплачивать.
После чего любой хлам с четырьмя колесами что едит хорош, в любом случае лучше чем на велосипеде (ах), особенно в дождь.

kram2000 А зачем его мочить ?
Он сам себя мочит, просто нужно посмотреть старые видео с его обещаниями.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 10:06:13 від Djundich »
Точка зрения зависит от точки сидения.

Відсутній kram2000

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9348 : Грудня 14, 2018, 09:19:46 »
Ну, Президент це вперш за все Головнокомандувач, який має відповідати про обороноздатність.  Щодо ухваленого ним воєнного стану, то нічого так і не змінилося у кращий чи гірший бік. Про результати цього явища можк бути відео лише згодом (якщо продовжать/ не продовжать воєнний стан)
Але мочать за тарифи не лише одного Президента, але й цілий "Нафтогаз", який зуміг перемогти "запорєбріковський" Газпром" у Стокгольському суді" і намагається подолати монополію облгазів Фірташа (я так зрозумів з новин в Інтернеті). А багатьом з наших політиків-популістів не подобаються дії державної структури.
Тому можна почути і про "тотальне зубожіння від тарифів на газ" від більшості нашої "політичної еліти".
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 09:21:33 від kram2000 »

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9349 : Грудня 14, 2018, 09:35:30 »
Не-не-не-не-не.
Это гарант конституции в первую очередь.
По поводу стану, не все так вышло как хотелось, по этому и такой стан.
Але мочать за тарифи не лише одного Президента, але й цілий "Нафтогаз", який зуміг перемогти "запорєбріковський" Газпром" у Стокгольському суді" і намагається подолати монополію облгазів Фірташа (я так зрозумів з новин в Інтернеті).

К счастью мой организм лапшу этого сорта, не усваивает.
По этому для меня русский газ по реверсу, все равно останется русским, только с доплатой Словакам. Хотя и в историю с реверсом слабо верится. Так как живу возле границы и за все время не слышал чтобы у нас еще одну трубу прокладывали между Словакией и Украиной. Так как газопровод это не одна толстая труба, а несколько тонких труб, могу допустить что какую-то одну и используют для реверса. Только вот как его назад в Украину до восточных областей прокачивают.
Ничего не утверждаю, так как не спец в этой области, но тем не менее сомнения есть.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 09:46:25 від Djundich »

Відсутній kram2000

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9350 : Грудня 14, 2018, 09:44:11 »
Повірте, я теж проти впливу олігархів на нашу країну.
Проте я думаю, що в нинішній ситуації, як Президент, і ВР (де сидять затяті "опозиціонери" як тимошенко (коломойський і пінчук), ляшко і вілкул (ахмєтов), бойко (медведчук), каплін (фірташ) і провладні сили такі як партія Народний Фронт (коломойський і ахметов), Блок Петра Порошенка.
Президент подав пропозицію щодо корупційного "ротердаму", а ВР проголосувала за це.

Тому я хочу, щоб в наступному скликанні ВР було найбільше представництво громадських осередків, а не олігархічних кланів.

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9351 : Грудня 14, 2018, 09:50:32 »
Так как по факту в ВР в этом созыве попало много новых лиц и они не оправдали надежды.
У меня пессимистические прогнозы. Боюсь чтобы вообще не угробили страну.
Ну надеяться нужно на лучшее, по этому жду выборы. А главное что и в какую сторону изменится.

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9352 : Грудня 14, 2018, 10:02:21 »
Полиция начала штрафовать владельцев авто с красными поворотниками

Интересно, а тех кто имеет белое стекло на указателях поворота и использует не крашенную прозрачную лампу.
Будут штрафовать ?

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #9353 : Грудня 14, 2018, 12:10:07 »
pavlo_r
1) А для чего убили экономику ?
Азаров предупреждал еще в 13 году про все негативные последствия.
Так Азаров і добив. Найбільше боргів за всю історію України набрали уряди Азарова і Тимошенко. Чи не Азаров клянчив в 2013 гроші заявляючи, що ми не протримаємося без позики? Чи не уряд Азарова тримав курс долара на рівні 8, при від'ємному торговому балансі, спалюючи ЗВР? Чи не уряд Азарова тримав ціну на газ на рівні плінтуса компенсуючи різницю з бюджету?
Чи може ви вважаєте, що економіку можна було вбити за місяць? Азаров попереджав. Попереджав, бо знав до чого нагосподарювався. Плюс додайте до цього війну і анексію частини території країни

Відсутній Djundich

• Профі
  • Подяки
« Відповідь #9354 : Грудня 14, 2018, 12:52:01 »
Скажу так. Крали те, крадут эти.
Только те с доходов страны, а эти с карманов людей.

Не нужно считать всех людей за лохов.
У нас нет никакого кризиса, они просто пи...т наши деньги. (А,Дубинский)
И я с ним полностью согласен.
И война даже очень на руку некоторым.
Я думаю что одна жирная пятая тока готова пожертвовать тысячами людей за ради спасения себя любимой.
Можете меня не переубеждать, бесполезно.  Я свой выбор надеюсь сделаю 31 марта 2019г.

Відсутній pavlo_r

• Глобальний модератор
  • Профі
  • Подяки
    • notatnyk.org
« Відповідь #9355 : Грудня 14, 2018, 13:23:21 »
Ніхто вас не переконує. Це ви тут влаштували фестиваль зрадофілії. Треба ж якось реагувати
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 13:30:49 від pavlo_r »

Відсутній asdef78

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 65
  • -Отримані: 85
  • Репутація: +94/-6
  • Розташування: Кропивницький
« Відповідь #9356 : Грудня 14, 2018, 13:36:55 »
А между тем НС вчера обратился за просчетом частот для расширения сети Зонбуда (МП-1 и ПМ-5). Это нужно для установки новых передатчиков и повышения мощности уже установленных.
Местные каналы без места в цифре в ближайшее время получат возможность вещать в сети Зеонбуда.

Відсутній fediv

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 29
  • -Отримані: 90
  • Репутація: +92/-9
  • Розташування: Київ
  • Працюємо вдвох, я і сайт TV-REMONT.INFO
    • www.tv-remont.info
« Відповідь #9357 : Грудня 14, 2018, 14:31:00 »
Местные каналы без места в цифре в ближайшее время получат возможность вещать в сети Зеонбуда.
Ну, не знаю. Про це нічого не говориться в тому рішенні Нацради. Але згадується чомусь про Мітріс. Я вважав, що Мітріс - це здана в архів історія.

Відсутній asdef78

• Досвідчений
  • Подяки
  • -Надані: 65
  • -Отримані: 85
  • Репутація: +94/-6
  • Розташування: Кропивницький
« Відповідь #9358 : Грудня 14, 2018, 16:09:53 »
Ну, не знаю. Про це нічого не говориться в тому рішенні Нацради. Але згадується чомусь про Мітріс. Я вважав, що Мітріс - це здана в архів історія.
моє джерело - https://www.nrada.gov.ua/regulyator-zvernetsya-udtsr-shhodo-prorahunku-chastot-dlya-tsyfrovogo-movlennya/

Відсутній kotenko.

• Профі
  • Подяки
  • -Надані: 107
  • -Отримані: 265
  • Репутація: +288/-3
  • Розташування: Сербинівка, Полтавщина
  • Порохобот #1 на форумі:)
    • https://www.youtube.com/channel/UCO7TovW1pKQsgThq5TEttQw
« Відповідь #9359 : Грудня 14, 2018, 21:00:28 »
Евгений Головаха: "Украинцы впервые осознали, что дружба с Россией – это путь к унижению"
https://lb.ua/society/2018/12/13/414770_evgeniy_golovaha_ukraintsi_vpervie.html
Бачачи, як в еліті нашого футболу щороку лопаються футбольні клуби, вважаю, шо через кілька років буде так лопатись олігархічний медіаринок.
Чогось він, падло, не валиться!