Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

DVB

#9510
Довелося встановити аську на комп, щоб перевірити свою. Теж декілька років не заходив. Там тепер вимагають номер телефону вказувати.
Але не заблокували. Ато шкода було б. В мене ще 6-ти значний номер.

Ігор, якщо потрібно, можу подарувати семизначний номер.
  •  

IANDROCOM

Звісно прикро бо все дитинство чув "аська"-"скайп"-"лайв", але тепер це частина історії, а "аська" взагалі під колпаком мейл.ру (цікаво доступ в Україні в "аську" заблоковано, чи ні?),
  •  

Sanja

Цитата: IANDROCOM від Вересень 23, 2019, 02:25:14
Звісно прикро бо все дитинство чув "аська"-"скайп"-"лайв"
Вчора придбав новий планшет, а там предвстановлений СКАЙП :lol:, я забув взагалі про його існування.
Громіздка, гальмонута штукенція. Видалив)
Цитата: IANDROCOM від Вересень 23, 2019, 02:25:14
"аська" взагалі під колпаком мейл.ру (цікаво доступ в Україні в "аську" заблоковано, чи ні?),
Провайдер Дом-Інет Kyivstar не пускає на сайт icq.com, значить заблокований. Через VPN відкрило нормально.
Дискутую українською мовою.
  •  

BanderaTV

Цитата: Sanja від Вересень 23, 2019, 15:09:31
Провайдер Дом-Інет Kyivstar не пускає на сайт icq.com, значить заблокований. Через VPN відкрило нормально.
Фрегат теж не впускає
  •  

DVB

До речі. На тому ж ютуб каналі, цікаве відео про популярність мобільних брендів.

https://youtu.be/IdDEVIfbGEA
  •  

Sanja

Нокію шкода, так довго трималась і фірма була знаком якості!
Нокія 1110 відслужила 12 років!)
Дискутую українською мовою.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Sanja від Вересень 23, 2019, 19:28:31
Нокію шкода, так довго трималась і фірма була знаком якості!
Нокія 1110 відслужила 12 років!)
Угу, шкода навіть якось
  •  

Sanja

У мене яндекс почав відкриватись!!!
Дискутую українською мовою.
  •  

pavlo_r

Буває. Вони з ІР щось мутять і інколи проривають блокаду. У нас в мережі поки мертво
  •  

Ігор

Цитата: DVB від Вересень 23, 2019, 00:56:01
Ігор, якщо потрібно, можу подарувати семизначний номер.
Дякую, але думаю не потрібно. Я просто хотів подивитися, може там хтось залишився із дівчат, з якими я спілкувався раніше. Раніше це було круто, особливо на Java моментальна доставка повідомлень,, чати і тд, зараз аналогів вистачає.
  •  

Ігор

Цитата: IANDROCOM від Вересень 23, 2019, 02:25:14
Звісно прикро бо все дитинство чув "аська"-"скайп"-"лайв", але тепер це частина історії, а "аська" взагалі під колпаком мейл.ру (цікаво доступ в Україні в "аську" заблоковано, чи ні?),
я заходив нормально, коли пробував.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Sanja від Вересень 23, 2019, 15:09:31
Вчора придбав новий планшет, а там предвстановлений СКАЙП :lol:, я забув взагалі про його існування.
Самсунг? А я все не можу забути про нього, просто бабусю з дідусем  витовкати звідти не можу
Цитата: Sanja від Вересень 23, 2019, 15:09:31.
Громіздка, гальмонута штукенція. Видалив
Для цього є скайп лайт, але він с кожним апдейтом по трохи товстіє

Цитата: Sanja від Вересень 23, 2019, 20:29:58

У мене яндекс почав відкриватись!!!

А в наче опері впн вбудований, чи не могли би ви скинути скріншот з майкрософт едж (на крайній впипадок з фф)?

Цитата: pavlo_r від Вересень 23, 2019, 20:32:08
Буває. Вони з ІР щось мутять і інколи проривають блокаду. У нас в мережі п воки мертво
Теж варіант, мене дуже смішить оце "Блокировать Вконтакте на Украине - это ограничение свободы слова" (я знаю що треба "В Україні"), а як вони телеграм блокують то " это нормально, телеграм рассадник терроризма в РФ пользуйтесь "новой аськой" она лучше"

Цитата: BanderaTV від Вересень 23, 2019, 17:05:14
Друже, а в якому ти класі вчишся?
*Оффтоп*
В приват

Цитата: Ігор від Вересень 23, 2019, 21:35:48
на Java моментальна доставка повідомлень,, чати і тд.
Такий собі Телеграм з минулого, зараз "аська" - це недоклон телеграму, і куди повільниший чим телеграм
  •  

pavlo_r

Враховуючи, хто розробник Телеграму — байдуже, хай блокують. Хороша русня закінчується на українському питанні, тому особисто для себе вирішив, що нафіг Телеграм
  •  

Sanja

Цитата: IANDROCOM від Вересень 24, 2019, 00:01:43
Самсунг?
Lenovo.
Цитата: IANDROCOM від Вересень 24, 2019, 00:01:43
А в наче опері впн вбудований, чи не могли би ви скинути скріншот з майкрософт едж (на крайній впипадок з фф)?
Так вбудований, але він вимкнений. Коли увімкнений, тоді кнопка синя.
Дискутую українською мовою.
  •  

Sanja

Яка ж зараз красна пісня грає на Вольниці.
В Ефірі: Стрілецькі пісні - Ой, у лузі червона калина  :music:
Дискутую українською мовою.
  •