Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

Згадав ще про рекламу "безкоштовної" медалі з доставкою в 99 грн. Я її бачив на різних інформаційних каналах, але колись побачив і на НТН. Може, це натяк? (на запуск інформаційного каналу, звісно)
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Квітень 17, 2021, 14:17:40
Згадав ще про рекламу "безкоштовної" медалі з доставкою в 99 грн. Я її бачив на різних інформаційних каналах, але колись побачив і на НТН. Може, це натяк? (на запуск інформаційного каналу, звісно)
Інтер та К1 теж показують, так що не думаю.
Доречі, це тільки мені здається що НТН повернув свій логотип на старе місце? Правда трохи в верх підняли.
  •  

Radio_2019

Цитата: DrewUA від Квітень 17, 2021, 17:12:35
Доречі, це тільки мені здається що НТН повернув свій логотип на старе місце? Правда трохи в верх підняли.
Так. Вчора це сталося.
В HD-версії з додатковою частиною логотипу з написом "HD" розміщення взагалі чудове.
Розміщення логотипу в SD-версії відрізняється лише тим, що немає тої частинки з написом "HD", через що лого здається розміщеним трохи далеко від краю екрану. Але і так добре.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

TV-Ukr

Так, я теж це помітив. А от рекламу на Інтері і К1 - ні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Ilya

На интере рекламу про медаль крутят почти с полгода. Только её активность изменяется (то 2-3 раза за час или её нет вообще). Интер смотрю только утреннее шоу с 07:00 до 07:45. За остальное время не скажу.
  •  

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Квітень 17, 2021, 19:07:30
Так, я теж це помітив. А от рекламу на Інтері і К1 - ні.
На Інтері реклама медалі йде в день, у блоці "Реклама. Регіони" після анонсів каналу.
Так само і на К1.
  •  

UzUA108

Власне, на багатьох каналах є та реклама (і на Суспільних, і на нішевих) - тож немає прив'язки до певної медіагрупи чи тим більше "створення інф. каналу"
  •  

DVB

Дуже дивно. Українське Радіо, мовчить про смерть Володимира Яворівського. Можливо я пропустив. Але декілька випусків новин прослухав і ні слова. І це не просто колишній депутат, а людина, яка була не чужа на Українському Радіо.
За моїми відчуттями, це перший народний депутат, після смерті якого, стало сумно.
  •  


IANDROCOM

Цитата: DVB від Квітень 17, 2021, 23:16:32
Дуже дивно. Українське Радіо, мовчить про смерть Володимира Яворівського. Можливо я пропустив. Але декілька випусків новин прослухав і ні слова. І це не просто колишній депутат, а людина, яка була не чужа на Українському Радіо.
За моїми відчуттями, це перший народний депутат, після смерті якого, стало сумно.
Перед вже останнім випуском його програми о 18:36 сказали про смерть.
  •  

DVB

Ну в випусках новин, повідомлення я не чув. Хоча цілий день в кожному випуску, більше хвилини розповідали про якось мужика, який насвердлив 30 тис отворів в курячому яйці.
  •  

Polyvko V.

Повідомляли, і навіть повторяли авторську програму  '20 хвилин з Володимиром Яворівським'
  •  

Denis05ua

Цитата: UzUA108 від Квітень 17, 2021, 21:11:37
Власне, на багатьох каналах є та реклама (і на Суспільних, і на нішевих) - тож немає прив'язки до певної медіагрупи чи тим більше "створення інф. каналу"
Я бачив цю рекламу також на Києвї, 5-ому та Прямому.
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

vital-fm

Цитата: Левандівка від Квітень 18, 2021, 09:48:18
Повідомляли, і навіть повторяли авторську програму  '20 хвилин з Володимиром Яворівським.
Ще сьогодні в 11:40 буде.
  •  

TV-Ukr

Цитата: UzUA108 від Квітень 17, 2021, 21:11:37
Власне, на багатьох каналах є та реклама (і на Суспільних, і на нішевих) - тож немає прив'язки до певної медіагрупи чи тим більше "створення інф. каналу"
Я в основному бачив цю рекламу на інформаційних каналах (Прямий, П'ятий, Еспресо, 24 канал, Україна 24, Суспільне (хоча це не зовсім інформаційний канал), ТРК Київ (вище згадували)). Тому і припустив, що це натяк на інформаційний канал, до того моменту, як дізнався про рекламу на Інтері і К1. Але на НТН вже два політичних шоу від ОПЗЖ.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •