Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

В зв'язку з відключеннями електроенергії, спричиненими життєдіяльністю антихристів зі столицею в Москві чи в Санкт-Петербурзі, а також графіками, від яких вже згоріла розетка (хай краще на півдня відключають, а не граються туди-сюди), заморожую свій ютуб-канал і не буду до березня-квітня туди викладати відео, зроблені на комп'ютері. Будуть лише відео зі смартфону.
#наташанемішай
 •  

Ilya

Найцікавіше як відключення вплинули на розетку?
 •  

kotenko.

Далі про війну і політику, про політику і війну.

Переговори...
В наступні два роки нас будуть змушувати йти на переговори, все таки ж вибори президентські в США. Байдену треба для перемоги буде потрібне звання миротворця і успішний український кейс, на відміну від афганського обсеру. Буде дуже цікаво найближчим часом. Захід буде заливати нас грошима навіть і після закінчення війни, паралельно дрючачи через відомі канали  (не теле-) владу з проханнями "звільніть там того то, поставте того то, і робіть реформи", а Зеленського будуть шантажувати Порошенком як nightmare.

Далі...
Нещодавно офіційно оформився союз наркоманів і протекції гавкаючих псів. Новинна служба НСТУ розміщуватиме свої сюжети на УП. Може ще й на НВ будуть, цікава картель "якісних і незалежних медіа" вийде.

Скандал зі скасуванням акредитації показує, що лишень у нас нічого не може обійтись без дьогтю, причому з обох сторін.

Тут питали, чому мовчать 5ий і Прямий щодо каналу "Ми - Україна". Бо воєнний стан і не хочеться, щоб Порошенко замість завезення зброї займався отримуванням передачок, а слідом і закрився струмочок для фінансування "Вільних медіа".
#наташанемішай
 •  

kotenko.

В домі є три як мінімум 20-річні розетки. В останні роки найчастіше вмикали одну з них, бо біля неї і комп, і десь півтора року ахметовська оптика. Почались відключення, комп використовую набагато рідше (шоб перекинути скачані огляди футболу на мобільний), лише вай фай на весь день міг ввімкнути, здається, не витримала розетка частих відключень. Іншими двома ризикувати не хочу.
#наташанемішай
 •  

fediv

#10189
Доведеться міняти розетку, або жити з двома розетками.
До речі, свято за святом. Сьогодні день працівників радіо, телебачення та зв'язку.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

0-0-0-0

 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

Добре. Гарна назва.
 •  

kotenko.

Інтрига завтрашнього дня.
Хто ж стане президентом НОК: Бубка чи Захарова?
А тим часом біатлон тепер ще й на Мегого.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Наркомани і гавкаючі пси, як виразився Котенко, наразі дуже сильно пропихають у народні маси гостросюжетний трилер (але все одно трохи паскудний) "Довженко-Центр: Реорганізація".
 •  

0-0-0-0

Цитата: kotenko. від Листопад 16, 2022, 22:57:42
Інтрига завтрашнього дня.
Хто ж стане президентом НОК: Бубка чи Захарова?
А тим часом біатлон тепер ще й на Мегого.
Не Бубка і не Захарова. Президентом НОК став Вадим Гутцайт.
 •  

kotenko.

Так Бубка Гутцайта і підтримував.
#наташанемішай
 •  

0-0-0-0

Виявляється, в.о. керівника ЦПД при РНБО УКраїни (а також першим заступником керівника цього самого Центру) є всім нам відомий колишній керівник Луганської ОДТРК і Донецької філії Суспільного, а також фанат однієї забороненої партії Андрій Шаповалов.
 •  

0-0-0-0

Цитата: kram2000 від Березень 01, 2022, 20:56:35
Ось і казочці кінець, а хто слухав - іноагент та ворог народу молодець. Газпром прикрив "ліберальну лавочку" "Ехо москви"
Продовження цього серіялу. Латвійський регулятор анулював ліцензію Дождю:
https://detector.media/infospace/article/205658/2022-12-06-latviyskyy-regulyator-anulyuvav-litsenziyu-na-movlennya-telekanalu-dozhd/
 •  

vital-fm

Може Німці видадуть.
 •  

admin

З Днем Збройних Сил України! Слава Україні! Слава ЗСУ!