Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

Aschim

Цитата: pavlo_r від Жовтень 16, 2013, 19:17:37
Йдеться про fs.ua
http://www.proit.com.ua/news/internet/2013/10/16/101915.html
Все правильно написала Інтернет партія України.
І деякі сайти сьогодні вечером вже лежали, такі як сайт Управління боротьби з кіберзлочинністю та сайт української антипіратської асоціації. За що хакерам великий респект і уважуха
  •  

pavlo_r

#3602
Триндець блін. Народу, який звик до халяви марно пояснювати словами, що ті хто випускає даний контент вкладають у нього свої сили і гроші. Що фільм чи пісня це теж продукт, як і хлібина або ковбаса. Тут потрібно радикальніше - сайти держструктур вічно лежати не будуть, рано чи пізно це припиниться, а про fs за якийсь час забудуть. Повернення ex.ua я не вважаю досягненням хакерів, котрі Ddos'или і громадян, котрі пінгували владні сайти. За цим дивом стоїть щось більше. Сподіваюсь другий раз таке щастя любителям халяви не привалить.

Доповнення:
От зараза: :evil:
  •  

Гвоздецкий

Медиагруппы намерены начать продавать контент ТВ-провайдерам - http://itc.ua/news/mediagruppyi-namerenyi-nachat-prodavat-kontent-tv-provayderam/
Еще один способ борьбы с халявой.
  •  

Aschim

Цитата: pavlo_r від Жовтень 17, 2013, 00:25:40
Триндець блін. Народу, який звик до халяви марно пояснювати словами, що ті хто випускає даний контент вкладають у нього свої сили і гроші. Що фільм чи пісня це теж продукт, як і хлібина або ковбаса. Тут потрібно радикальніше - сайти держструктур вічно лежати не будуть, рано чи пізно це припиниться, а про fs за якийсь час забудуть. Повернення ex.ua я не вважаю досягненням хакерів, котрі Ddos'или і громадян, котрі пінгували владні сайти. За цим дивом стоїть щось більше. Сподіваюсь другий раз таке щастя любителям халяви не привалить.

Доповнення:
От зараза: :evil:

Ви часом не депутат? А то логіка така ж дивна як у них (дивна - це мягко кажучи, просто не хочу нікого тут ображати). По їхній логіці якщо їм грошей стає на ліцензійний софт, фільми, ігри, то і всім іншим тоже повинно ставати. Поки зарплата не буде позволяти купляти ліцензійну продукцію, то ніхто її купляти не буде хоч би скільки сайтів закривали! А в більшості нашого населення зарплата не позволяє. Хай зарплати спочатку піднімуть до рівня США, тоді можна буде і контент з США купляти за їхніми цінами.
Доки у нашого населення основне питання буде "Де взяти гроші" замість "Що б купити на зароблені гроші" (як в країнах які нам навязують свою борьбу з піратством), піратство нікуди не дінеться.
Ось проблема якою треба займатися в першу чергу, а не боротьбою з піратством: Украинцы - одни из самых бедных в мире http://finance.bigmir.net/news/economics/40483-Ukraincy---odni-iz-samyh-bednyh-v-mire--INFOGRAFIKA- . Коли ж це нарешті дойде до цих ****** депутатів та інших захисників копірастів...
А за хорошу новину, що FS вернувся дякую!
  •  

cat

Цитата: pavlo_r від Жовтень 17, 2013, 00:25:40
Триндець блін. Народу, який звик до халяви марно пояснювати словами, що ті хто випускає даний контент вкладають у нього свої сили і гроші. Що фільм чи пісня це теж продукт, як і хлібина або ковбаса.
Работая фотографом я часто сталкивался с непониманием людей - а почему фотография стоит столько? Ты же только кнопку нажимал.
И некоторые на свадьбах находятся - что принципиально отказываются от услуг фотографов и операторов - о чём впоследствии, как правило, жалеют.... но тем не менее!
  •  

admin

#3606
Aschim

)))) смішно.
Дайте мені зарплату США, я буду купляти контент США. А ти що зобов'язан його купляти?
Не забуваємо що фільми або програми це не хліб.

І на схожі виправдання можу лише послати у піший похід по відому напрямку.

Значить я повинен зроби фірму скажемо в США, найняти робітників згідно законів та заробітних плат США, заплатити усі податки США, витримати конкуренцію....для того щоб якийсь український мудак просто напросто встановив собі безкоштовно, бо в нього бач грошей немає. Немає так немає - соси лапу.
  •  

cat

Цитата: Aschim від Жовтень 17, 2013, 11:46:35
Доки у нашого населення основне питання буде "Де взяти гроші" замість "Що б купити на зароблені гроші" (як в країнах які нам навязують свою борьбу з піратством), піратство нікуди не дінеться.
А у нас это уже было. Когда у людей были деньги - возникал дефицит. Пустые полки магазинов при совке!
  •  

w_Waxman

Странно. В 91м народ потянулся за демократией и капитализмом. Однако сейчас мы занимаем почётное первое место среди "пиратов". То есть не любим платить за авторское произведение, что требуется в капиталистическом обществе.
  •  

admin

Имхо, насколько я могу судить, люди в 91м не за демократией и капитализмом тянулись. Они тянулись за ассортиментом товаров и услуг, совершенно не понимая какие за этим стоят механизмы. По моему мнению, образно говоря, люди хотели в плюсе Sony и Sharp, хотели больше зарплаты, но в принципе всё остальное по старому - бесплатныя медицина, обучение, квартиры и тд....и работу на которой не надо было напрягаться.....другими словами больше халявы. Да, не все, но большинство именно так и хотело.
  •  

Aschim

#3610
admin, по вашому ми всі тоді маємо рости дебілами  - без книг, без фільмів, без музики? Це задача депутатів підняти рівень життя, до такого щоб ми могли купляти ліцензійки. Не ми виноваті, що одні з найбідніших в світі. Тільки ось в депутатах в основному такі ж "умніки" як ви, що вважають якщо вони можуть позволити собі все, що хочуть, то всьо норм. А на інших насрати.
Цитатадля того щоб якийсь український мудак просто напросто встановив собі безкоштовно, бо в нього бач грошей немає. Немає так немає - соси лапу.
Мда, логіка вражає... Можна сказати ви тільки що більшу частину населення країни назвали мудаками  :bravo: Не знаю вас після того яким словом назвати, не знаю таких слів

Тут підходить фраза з реклами " Потрібно боротися з причиною хвороби, а не їз її наслідками". Причина - це низький рівень життя, а от піратство це вже один із наслідків.
А у нас чомусь все наоборот, і не тільки з піратством - борються з наслідками, а от причину не чіпають. Це як боротися з вітраними мельницями - тільки бюджетні кошти на вітер (або в чийсь карман)
  •  

admin

Фільми можна по телевізору подивитися, музику по радіо. Але ж ні, потрібно в HD завантажити на 5 років раніше ніж вийде на ТБ. :bravo:
Обидві речі можна записати, взагалі-то. Депутатів вибирає населення, саме населення дає хабарі оцим депутатам і жодним чином населення не намагається використовувати важелі впливу на депутатів. Тому населення виновато не менше аніж депутати, на мою думку навіть більше.

Вибачай, якщо більшість населення КРАДЕ та ще має -зухвальство себе відмазувати - мовляв ми бідні...то так мудаки.

В Україні кількість крутих мобільних зашкалює у порівнянні з ЄС (це я своїми глазами бачу), а от грошей на книги нема. Бідні люди :lol: .

І головне, без останьої серії доктора Хауса або анатомії Грей, середньостатичний українець, вирасте таким дебілом))))) так?
  •  

дрон

Цитата: admin від Жовтень 17, 2013, 12:09:20
Имхо, насколько я могу судить, люди в 91м не за демократией и капитализмом тянулись. Они тянулись за ассортиментом товаров и услуг, совершенно не понимая какие за этим стоят механизмы. По моему мнению, образно говоря, люди хотели в плюсе Sony и Sharp, хотели больше зарплаты, но в принципе всё остальное по старому - бесплатныя медицина, обучение, квартиры и тд....и работу на которой не надо было напрягаться...

Еще в конце 80-х стало понятно, что сама госсистема с плановой экономикой всего обеспечить не может (что и обернулось пустыми полками в 91-ом). Разрешили создавать кооперативы, малые предприятия при госпредприятиях. На госпредприятиях вводился хозрасчет (т.е. что заработали - то и получили). Работая на госпредприятии можно было в свое свободное время пойти "молотком постучать, отверткой покрутить" и заработать себе лишнюю копеечку. По поводу зарплат, она (зарплата) росла т.к. инфляция раскручивалась, но зарплата естественно отставала... По поводу Сони и Шарп, люди в основной массе могли только об этом помечтать, т.к. продавали их в магазинах "Березка" (для тех кто за границей работал), либо в комиссионных магазинах.
Люди хотели купить отечественную технику купить (телевизор, холодильник) и покупали записываясь в очередь, отметки в паспортах делали... Все это было пережитками плановой экономики которая охватить всего не могла.
  •  

admin

дрон, я Сони и Шарп привёл как примеры качественной заграничной продукции.
Естественно, кто не мог себе и отечественной позволить, то заграничная была зась, а тем кто мог позволить отечественную, то хотелось более "качественных" вещей.
Меня всегда инетересовал вопрос, что было бы если СССР не тратил бешенные деньги на вооружение, блок дружеских стран, на Афган, на суперкосмические проекты и тд..а больше занимался бы своими людьми?
  •  

Гвоздецкий

Всему платному должна быть бесплатная альтернатива. Поясню на примере недавно вышедшего фильма "Сталинград", который снят в 3D. Хотите 3D с эффектом присутствия и звуком 5.1 - платите - идите в кино или покупайте лицензионный диск BluRay при наличии соответствующего оборудования (телевизор с 3D, плеер, система домашнего кинотеатра). А тем, у кого на это нет средств,что делать? Вот и нужна бесплатная альтернатива - в более низком качестве, без 3D, в лучшем случае какой-нибудь 480p со стереозвуком небольшого объема, который, при необходимости, можно записать самому на DVD для простейшего дешевого плеера, на флешку для большинства современных ЖК-телевизоров, или же посмотреть на компьютере любым удобным плеером.
  •