Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

tv-digest

Скажіть де взяти програму передач українських  каналів , кожного вівторка, потрібно на тиждень наперед.

наприклад сьогодні треба на 26січня- 1 лютого

Дякую.
  •  

RadioS

#5791
Подивившись це відео, черговий раз питаєш себе "де  б :censored: ть ми живемо?" 
ваті не рекомендовано до перегляду

http://youtu.be/ZRqXLmFcbkg
  •  

velychko.op

Цитата: tv-digest від Січень 20, 2015, 14:40:38
Скажіть де взяти програму передач українських  каналів , кожного вівторка, потрібно на тиждень наперед.

наприклад сьогодні треба на 26січня- 1 лютого

Дякую.
на tv.net.ua викладають рівно опівночі в ніч з середи на четвер... раніше ніде не знаю... інші сайти виставляють програму хто в четвер хто у пятницю
  •  

fmdxua

#5793
Всіх учасників форуму зі святом!  Сьогодні важливий день в нашій історії  - День Соборності України.







22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу.

IV Універсал закінчувався актуальним закликом:
"всіх громадян самостійної Української Народньої Республіки кличемо непохитно стояти на сторожі добутої волі та прав нашого народу і всіма силами боронити свою долю від усіх ворогів селянсько-робітничої самостійної Республіки."



22 січня 1919 року  на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.  Відбулося об'єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).


На Софіївській площі 22 січня 1919 р.


Урочисте проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР на Софійській площі в Києві. 22 січня 1919 р.

Фрагмент тексту універсалу:
"...Віднині на всіх українських землях, розділених віками, Галичині, Буковині, Закарпатській Русі й Наддніпрянщині буде єдина велика Україна. Мрії, задля запровадження яких найкращі сини України боролися і вмирали, стали дійсністю..."





21 січня 1990 року жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом утворили живий ланцюг, відзначивши цю історичну дату. Ідея акції виникла у другій половині 1989-го, а її ініціатором вважається Секретаріат Народного  Руху на чолі з недавно померлим Михайлом Горинем.
Амбітний задум викликав деякі сумніви. Ось як тодішній активіст київської організації НРУ Микола Жарких описує свої міркування щодо побудови живого ланцюга на трасі "Київ-Чоп" до кордону з Житомирською областю:

"Виходячи з необхідної густини розташування людей у живому ланцюжку (приблизно 1 людина на метр), для його організації потрібно вивести у поле понад 70 тисяч чоловік; за умови організації "пунктирного ланцюжка" (одна людина на 10 метрів) потрібно вивести десь 7200 осіб, що потребує близько 200 автобусів (при ціні оренди одного автобуса 70 карбованців на день [середня місячна зарплата тоді складала 200-230 крб - ІП] для цього потрібно 140 тис. крб)".

Однак автобуси знайшлися. Важко зараз сказати, хто допоміг в організації - існують конспірологічні чутки про активну допомогу влади тодішньої УРСР, але це питання потребує наукового дослідження.

Тим не менше, справа не тільки в автобусах. Вийшли люди, і їх вийшло чимало - від офіційних 450 тисяч до мільйона і більше. Багато де ланцюжок був "пунктирним", але він був. І не тільки трасою "Київ-Чоп". Це сталося в неділю, 21 січня 1990 року.


21 січня 1990 року. Софіївська площа - через 71 рік після Акту Злуки на тому ж самому місці відбувся мітинг. Фото Радіо "Свобода"















Разом з ухваленням Універсалу про злуку УНР і ЗУНР Трудовий конгрес задекларував, що об'єднана УНР "не має й думки забрати під свою власть чужі землі". Державний кордон Української Народної Республіки на день Злуки 22 січня 1919 був значно довший від сучасного. Кордон тодішньої України відображений на карті "Соборна Україна", яка вийшла друком у Львові за ініціативи благодійного фонду "Україна – Русь".



Це перша настінна карта соборної УНР, на якій відображені усі українські етнічні землі, які у 1919 році були у складі України. Кубань, Ставропілля, Чорноморщина, Східна Слобожанщина, Стародубщина (нині вони у складі Росії). Берестейщина і Гомельщина (Білорусь). Холмщина, Підляшшя, Надсяння, Північна Лемківщина (Польща), Південна Лемківщина (Словаччина). Мармарощина, Південна Буковина (Румунія), Придністров'я.

http://www.memorial.kiev.ua/44-statti/1350-22-sichnia-1990-roku-zhyvyi-lantsiuh-lviv-kyyiv.html
http://www.istpravda.com.ua/artefacts/2013/01/23/109614/#2
http://www.istpravda.com.ua/articles/50fe726370745/
http://together.lviv.ua/index.php?id=1279
http://uspishnaukraina.com.ua/news/1763.html
http://www.lemkounion.republika.pl/archiwum/watra_kwartalnik_arch/2011/BATPA_73_2011_no2bw.pdf
http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?section=article&artID=5820
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

GMB

посмотрел на то, как по современной Донецкой области идет граница... что-то напоминает
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

ass1995

Ага. Вот более подробная карта:
Spoiler
Нажмите для увеличения
[close]

Но есть и такая карта Украины (1919):
Spoiler
Нажмите для увеличения
[close]
:wink:
  •  

admin


Трамваєм по Львову. З вокзалу до центру і назад за 5 хвилин on Vimeo
прикольно, другу частину, тобто від центру до вокзала я в житті не бачив.
Дуже дивно бачити скільки людей переходять дорогу де немає зебри. Також дивно бачити паркування посеред дороги.
  •  

pavlo_r

Паркування по середині дороги - це вже львівська фішка. Багатьох дивує :) Щодо зебри не зрозумів. Наче більш чи менш в межах переходів перебігали. Ну не рахуючи площу Ринок - там пішохідна зона. Орієнтувався по знаках, самої зебри на бруківці майже ніде не малюють - викладають візерунком.
  •  

admin

аааа, я просто на землі не бачив малюнку
  •  

pavlo_r

#5799
Це просто... це просто... Танунафіг, це просто укурений брєд п'яного, шизонутого сценариста під час сезонного загострення хвороби


http://youtu.be/e5v2EEvYmhQ

  •  

Yuriy

Это Эстония, которая сбежала из ужасного совкового прошлого и не обращала внимание на "поребриков".

Зроблено в Європі. Естонія. Частина друга
  •  

yadro

Дуже хороший ролик !
Не сподобалось те, що в аудиторії приблизно на 100 студентів (наприклад, 4 групи) присутні менше половини. На ноутбуках у кожного своя картинка, і про що розпинається викладач, вже не має значення.
Хоч і Європа, а сачкування на лекціях нікуди не ділось.
  •  

admin

#5802
В Італії, Данії 100% вільне відвідування (перевірено на собі). Австрія Німеччина те саме, хоч я і не перевіряв.
І немає білетів, автоматів і тд. Ось вам курс і маю право спитати що хочу по ньому і у формі якій забажаю.
  •  

yadro

Просто з цікавості.
Раніше критерієм "це в курсі є, а цього в курсі нема" був конспект. Якщо знаєш, що в конспекті нема пропущених тем, то вивчаєш лише ті теми, які в конспекті. Зрозуміло, деколи треба і додаткову літературу почитати по якій-небудь темі.
А як в Італії ? Як студент точно знає, які запитання, які теми будуть на екзамені ? І що в такому разі студент робить на лекції, начебто слухаючи викладача, але при цьому передивляючись щось в ноутбуці ?
  •  

admin

зазвичай конспекти видаються у цифровому форматі + вказуються розділи книг що потрібно прочитати.
У більшості випадків достатньо вивчити конспекти для "добре" чи "задовільно". Для "відмінно" треба читити розділи+для себе шукати.
Запитаннь ніхто не знає, зазвичай вони вільні по тому що є у конспектах та розділах. Коли везе, то показають питання що були у минулих роках. Це не стосується проектів.
Зазвичай з лекціями простіше, але залежить від рівня викладання.

PS В Італії немає курсів. тобі потрібно набрати 180 кредитів для бакалавра+120 кредитів для магістратури. Є ряд обов'язкових кредитів,  в залежності від вибранного курсу.
  •