Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

sgw2006

#6270
Гарний спорт,  але не вказано де він бере кошти для нього.
У мене бум супутникового прийому прийшовся на 2005 рік. Протримався він до 2010 року ,  після якого все обладнання  було продано за копійки. Теж крутив свої тарелі в день  і вночі.
Спочатку як і всі   Astra 4A / SES-5   4.9°E ,  Hot Bird 13B/13C/13D,
потім захотілося "екзотики" :
Eutelsat 7A/7B,  Eutelsat 10A   10.0°E,  Astra 1KR/1L/1M/1N   19.2°E, Express-AM22   53.0°E   , Intelsat 904   60.0°E ,  ABS-2   74.9°E
і т.д. ото були часи....

Блін , хочби знову не потягнуло на супутникове..:-)
Sony XDR-S10HDiP:-:Blaupunkt Monte Carlo MP28:-:Blaupunkt Woodstock DAB 52:-:Kenwood KDC-3027:-:Tecsun PL-310ET:-:Degen 1103 PLL:-:Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B
  •  

ass1995

Можете меня поздравить. Теперь я обладатель биометрического загранпаспорта.  :wink:
  •  

fmdxua

Цитата: ass1995 від Травень 05, 2015, 10:50:44
Можете меня поздравить. Теперь я обладатель биометрического загранпаспорта. 
Ти б показав, як він виглядає ...  :wink:
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

Присоеденяюсь
  •  

Ігор

  •  

ass1995

#6275
Вот как он выглядит:
Spoiler




[close]

Первая страница - твёрдая. В ней и спрятан код моей подписи и отпечатков пальцев. Дальше идут обычные страницы, их 32.
  •  

pavlo_r

Ззовні не сильно відрізняється від звичайного. На сторінці з фото єдина відмінність - це позначка біометричного паспорта замість карти України. І замість «Запис №" у мене ідентифікаційний код.
  •  

ass1995

#6277
Есть ещё одно отличие - стоимость.  :-)

Я покупал чек на несрочный (20 рабочих дней делали) за 540 грн. Но это было ещё 5 марта. С 10 марта говорили, что подорожает. Как оно на самом деле, не знвю.

И ещё одно отличие - когда я приходил его забрать, мне его не просто так взяли, дали какую-то бумагу подписать и отдали паспорт. Э нет! Сначала проверили совпадение отпечатков пальцев (сверяли те, что в чипе паспорта, и мои в реальном времени), а уже потом отдавали.

Срок действия - 10 лет.
  •  

Ігор

Цитата: sgw2006 від Травень 05, 2015, 09:36:56
Гарний спорт,  але не вказано де він бере кошти для нього.
У мене бум супутникового прийому прийшовся на 2005 рік. Протримався він до 2010 року ,  після якого все обладнання  було продано за копійки. Теж крутив свої тарелі в день  і вночі.
Спочатку як і всі   Astra 4A / SES-5   4.9°E ,  Hot Bird 13B/13C/13D,
потім захотілося "екзотики" :
Eutelsat 7A/7B,  Eutelsat 10A   10.0°E,  Astra 1KR/1L/1M/1N   19.2°E, Express-AM22   53.0°E   , Intelsat 904   60.0°E ,  ABS-2   74.9°E
і т.д. ото були часи....

Блін , хочби знову не потягнуло на супутникове..:-)
я "горинича" не чіпав, його дивляться на іншому телевізорі, а мучив тарілку, яка налаштована на 75-й градус. Пробував на мультифіді прийняти 85-й градус. Потім зрізав пів абрикоси, і діло пішло :) 90-й не зміг прийняти, може через ту ж абрикосу.
  •  

velychko.op

Цитата: pavlo_r від Травень 05, 2015, 03:53:09
Є. Він же і є в нас на форумі :) Дивись лінк: http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=10361.msg92355#msg92355

ПС. Був час коли я мав доступ до головної станції одного маленького львівського оператора КТБ. В нас там антен менше було)))
тільки мені здається що це все через щур вже .... я ніколи не ганявся за кількістю.... а стільки тарілок думаю мені ніколи не були б потрібні .... я навіть з того що маю залишив тільки ті транспордери які необхідні аби не забивати память тюнеру
  •  

sgw2006

#6280
Цитата: mikhail від Травень 05, 2015, 13:54:52
це все через щур вже ....

Была бы  у меня такая возможность,  я поставил аналогичное количество антенн только  для приёма ФМ  :whistle:
Каждый фанат по-своему.

Вспомнилась ситуация ,  когда мне приспичило перестроить тарелку на соседний спутник  зимой.  Долго помнил лица удивлённых людей , проходящих мимо  и смотря на меня как на придурка.
Sony XDR-S10HDiP:-:Blaupunkt Monte Carlo MP28:-:Blaupunkt Woodstock DAB 52:-:Kenwood KDC-3027:-:Tecsun PL-310ET:-:Degen 1103 PLL:-:Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B
  •  

velychko.op

стоїть у мене тарілка направлена на 36е ... зараз її майже і не дивлюся .... пару років тому нтв+ відкривав ... та і зараз можу але не хочу
  •  

pavlo_r

Цитата: sgw2006 від Травень 05, 2015, 14:35:28
Вспомнилась ситуация ,  когда мне приспичило перестроить тарелку на соседний спутник  зимой.  Долго помнил лица удивлённых людей , проходящих мимо  и смотря на меня как на придурка.
Я іноді так себе почуваю, коли приїжджаю в якесь місто і дістаю Degen щоб просканувати ефір. Якщо місцина не достатньо безлюдна то зі сторони маю виляд придурка, який стоїть з приймачем в руках, розкладеною на всю довжину антеною і щось там вишукує, повертаючи приймач в різні положення. Правда мене це не сильно і хвилює. Проблем через цікавість до місцевого ефіру у мене не було ніколи. Лише один раз, коли фотографував вежу в Кутківцях (під Тернополем) - то привернув увагу охоронця, коли зайшов по коліна в траву, вибираючи кращий кут зйомки.
  •  

pavlo_r

  •  

Ігор

Цитата: pavlo_r від Травень 05, 2015, 17:03:32
Я іноді так себе почуваю, коли приїжджаю в якесь місто і дістаю Degen щоб просканувати ефір. Якщо місцина не достатньо безлюдна то зі сторони маю виляд придурка, який стоїть з приймачем в руках, розкладеною на всю довжину антеною і щось там вишукує, повертаючи приймач в різні положення. Правда мене це не сильно і хвилює. Проблем через цікавість до місцевого ефіру у мене не було ніколи. Лише один раз, коли фотографував вежу в Кутківцях (під Тернополем) - то привернув увагу охоронця, коли зайшов по коліна в траву, вибираючи кращий кут зйомки.
Що сказав охоронець?
  •