5 канал [DVB-T2/супутник]

Автор Lawyer, Грудень 14, 2011, 13:37:52

Попередня тема - Наступна тема

hash67

#45
Цитата: samostav від Лютий 19, 2014, 09:24:29
Так понимаю 5 канал отключили в связи с событиями в Киеве.Эти радикалы-партизаны  уже достали,взбунтовали народ и теперь погибли люди. :evil: Когда же этот Евромайдан закончится,народ подняли на восстание ,а гибнут простые люди ,которые слепо верят в свою правоту.

Не забувай, гибнуть прості люди від Беркуту, а не від так званих "радикалів". Хай влада стріляє не в простих людей, вона ж вважає всіх терористами і радикалами. Якщо вони не можуть контролювати ситуацію, то в ж... таку владу!!!! :sick: :sick: :sick:

hash67, пункт 2 Правил форуму. Не більше трьох послідовних смайликів в повідомлені!
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

Я теж хочу миру і спокою... але у нормальній країні
  •  

hash67



hash67, пункт 2 Правил форуму. Не більше трьох послідовних смайликів в повідомлені!
[/quote]

А що 3 це вже порушення?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

Цитата: mikhail від Лютий 19, 2014, 09:55:20
Я теж хочу миру і спокою... але у нормальній країні

Це можна зробити лозунгом. Мабуть всі цього хочуть. Але не в нашій країні
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Лютий 19, 2014, 10:02:37
А що 3 це вже порушення?
Три це те, що залишив я. Ти скільки поставив?
  •  

autorun

а от цікаво, 5 канал не міг сам вимкнутись задля підвищення свого рейтингу  :lol: На сайті пишуть, що останні 2 місяці сайт зазнає безперебійних атак, проте весь цей час працював стабільно і мовлення як було так і є з ютубу. Чому саме зараз на сайті оставили одну лиш html сторінку,а після цього й загальнонаціональне мовлення вимкнулось. Це все якось підозріло і не зовсім логічно
RADIO - ❤
  •  

admin

я теж схиляюсь до автопіару
  •  

hash67

Цитата: pavlo_r від Лютий 19, 2014, 10:11:32
Три це те, що залишив я. Ти скільки поставив?

Три послідовних. 1 твій і три моїх, не послідовно. Передивись повідомлення, або я чого не доганяю.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

hash67

#53
Цитата: autorun від Лютий 19, 2014, 10:14:34
а от цікаво, 5 канал не міг сам вимкнутись задля підвищення свого рейтингу  :lol: На сайті пишуть, що останні 2 місяці сайт зазнає безперебійних атак, проте весь цей час працював стабільно і мовлення як було так і є з ютубу. Чому саме зараз на сайті оставили одну лиш html сторінку,а після цього й загальнонаціональне мовлення вимкнулось. Це все якось підозріло і не зовсім логічно

Не знаю як зараз, потім перевірю, вчора в обід на ютюбі сигналу не було

Зараз картинка на ютюбі є
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

Radiostyle

Цитата: mikhail від Лютий 19, 2014, 01:46:56
а в Одесі у 5-ого хіба є частота аналогова?
напевно є,незнаю,як зараз,але я у 2011-му у гуртожитку приймав точно.
  •  

admin

а подивитися на сайті?
чи сторінку Одеси забанили?
  •  

димон

Трансляція в Т2 відновилася частично. Є звук, але не має картинки.
  •  

mikhail

я ж кажу що в Одесі в аналозі не було 5-ого... звідки цей пан взяв що був....
  •  

paren`ok

Цитата: димон від Лютий 19, 2014, 11:13:37
Трансляція в Т2 відновилася частично. Є звук, але не має картинки.
підтверджую,присутній тільки звук
  •  

pavlo_r

Цитата: hash67 від Лютий 19, 2014, 10:31:27
Три послідовних. 1 твій і три моїх, не послідовно. Передивись повідомлення, або я чого не доганяю.
Не доганяєш. Де ти там мій смайлик побачив? Там в тебе був рядок з приблизно 10-ти (я не рахував) ось цих смайлів  :sick: Я відредагував повідомлення видаливши зайві і залишив тільки три. Наступного разу видалю повідомлення. Сподіваюсь дискусія закрита?
  •