5 канал [DVB-T2/супутник]

Автор Lawyer, Грудень 14, 2011, 13:37:52

Попередня тема - Наступна тема

Radioneon

Цитатаа от цікаво, 5 канал не міг сам вимкнутись задля підвищення свого рейтингу
Я так не вважаю.
1. Впевнений, що у 5-го з рейтингом все гаразд. Скоріш за все, така тактика може бути використана будь-яким провладним каналом, бо їхні рейтинги дійсно дуже низькі.
2. Глушиться не тільки сигнал на супутник, але і сигнал ПТСок при прямих включеннях кориспондентів з Майдану. Вони все ж виходять в ефір, але телефоном. При цьому якість репортажу падає, мова кориспондентів часто не розбірлива, іноді сигнал переривається. Ви хочете сказати, що це вигідно 5-му каналу? Чи так цікаво дивитися неякісну трансляцію?
3. Прекрасно зрозуміло кому вигідно блокувати 5-й тк! Чому саме 5-й, а не ТВі чи 24 ? Тому що 5-й найбільш рейтинговий та тому що його поширення на теренах України наймасовіше - ефірні частоти, присутність у цифровому мультиплексі, що мовить на всю країну!, всі кабельні мережі країни, супутникове мовлення на весь світ.
А ви кажете про піар! Додатковий піар йому роблять ті, хто його вимикає. Якщо вимикають, значить каже правду, яку зараз намагаються заховати. А це вже всім видно!
Час відкривати світ...
  •  

admin

бла бла
особливо з урахуванням того що
2)да хочу сказати що це вигідно 5му. Чомусь з усіх "глушать" лише 5-й. Чому вони не змінили частоти ПТСок? це не так вже і важко
3)тут ж усі кажуть що Т2 ніхто не дивиться (у будь якому випадку менше глядачів аніж у аналозі). На супутнику вчора вечері вже мовлення відновилось (дивись повідомлення Ігоря). Аналог через раз працював.

Або піар або криворукість техників.
  •  

Radioneon

Цитата: admin від Лютий 19, 2014, 11:32:51
...Чому вони не змінили частоти ПТСок? це не так вже і важко...
3)тут ж усі кажуть що Т2 ніхто не дивиться (у будь якому випадку менше глядачів аніж у аналозі). На супутнику...
1. Частоти ПТСок може і можна було змінити. Це теба запитати техніків.
2. Все ж таки таким категоричним я б не був з приводу dvb-t2. Те, що пишуть тут це далеко не вся Україна. Наприклад, всі мої знайомі з сіл Одеської області дивляться лише dvb-t2. Ще в минулому році покупляли тюнери. Бо до того аналогове мовлення забезпечувало 4-5 каналів, і я 5-го тк там не було.
Час відкривати світ...
  •  

admin

1. Техніків потрібно мати розумних. І мабуть зарплати хороші давати. Глядиш і казусів не буде.
2. Та я не категоричний. Але на нинішній час кількість користувачів Т2, ще далека від лідерства, і на жаль пасе задніх
  •  

Radioneon

Цитата: admin від Лютий 19, 2014, 12:09:04
Але на нинішній час кількість користувачів Т2, ще далека від лідерства, і на жаль пасе задніх
Можливо, але для опозиції на периферіях, 5-й тк у цифрі - єдине джерело інформації, бо покриття аналогом у 5-го - набагато менше.
Час відкривати світ...
  •  

admin

#65
не забуває шо ще є супутник, для периферії

ну і звісно інет, хоча з останнім важче

ну і каб. мережі, хоча потрібно дивитися де вони сигнал беруть
  •  

akirich

Может это не будет новостью для здесь сидящих, но доставка сигнала на офф.спутник происходит через онлайн вещание в аппаратке аплинка. Никакой РРЛ, тех.фидов и магистралок.  Тоже флеш, с 23:15 (сигнал с эфира умер в 23:03)
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Лютий 19, 2014, 11:11:18
а подивитися на сайті?
чи сторінку Одеси забанили?
Цитата: mikhail від Лютий 19, 2014, 11:19:35
я ж кажу що в Одесі в аналозі не було 5-ого... звідки цей пан взяв що був....
Та я бачу,що немає на сайті Одеси,але точно можу сказати,що в 2010-11рр.,приймав його в Одесі,коли був на навчанні,ще й з одеською рекламою  :dunno:
  •  

admin

значит кто-то ретрансил
  •  

Radiostyle

Цитата: admin від Лютий 19, 2014, 12:52:45
значит кто-то ретрансил
З одеською рекламою і телефоном рекламної служби?!
  •  

admin

  •  

Radiostyle

  •  

Гвоздецкий

Интересно, чем Одесса хуже других областных центров, почему нет частоты 5 канала? Специально глянул таблицу, никогда не обращал внимания, так как у бабушки в кабельном ТРК "Черное море" он есть.
  •  

admin

#73
Цитата: Гвоздецкий від Лютий 19, 2014, 14:16:32
Интересно, чем Одесса хуже других областных центров, почему нет частоты 5 канала? Специально глянул таблицу, никогда не обращал внимания, так как у бабушки в кабельном ТРК "Черное море" он есть.

а чем Севастополь хуже других городов? почему там нету частоты Интера?
или например чем так плох Ужгород, что там М1 делит время с ОДТРК? почему у обоих нету 24 часа в сутки?
  •  

димон

Трансляція в Т2 відновилася повністю
  •