Телебачення в Одеській області

Автор Radioneon, Грудень 15, 2011, 00:12:21

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

ЦитатаОдеський телеканал «1 ПЕРВЬІЙ ГОРОДСКОЙ» (ТОВ ТРК «Нова Одеса») зафіксував оновлений логотип українською мовою – «1 ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ».
https://webportal.nrada.gov.ua/reyestr-dlya-sub-yektiv-u-sferi-media-i-zminy-v-protsesi-reyestratsiyi-pro-rezultaty-zasidannya-natsionalnoyi-rady-vid-11-sichnya/
На сайті каналу в онлайн-трансляції вже новий логотип, тому в етері могли і раніше замінити.
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

admin

#316
Основний фактор, що перешкоджає здійсненню/відновленню мовленню ТРО – це фінансовий (особливо витрати на електрику), та від'їзд кваліфікованого персоналу за кордон (особливо жінок, які мають дітей). Наприклад, через неможливість виплатити ліцензійний збір, ТОВ ТРК "Одеса плюс" відмовилась від переоформлення діючої аналогової ліцензії на цифрову у місцевому мультиплексі на 48 ТВК в м. Одесі.

Березень 16, 2024, 13:25:55
Суб'єкти у сфері медіа Одеської області, які тимчасово припинили мовлення, наведені у наступній таблиці.

Медіа, які припинили мовлення/діяльність в Одеській області
Назва медіа
Місце реєстрації
 
(відповідно до ліцензії)
Вид медіа
 
(еф. ТБ, Ц ТБ, суп. ТБ, каб. ТБ, ФМ, ПАС)
1
ТРК ,,Здоров'я"
м. Одеса, логотип: ,,телеканал ,,Здоровье"
Ц ТБ
2
ТРК ОНЮА "АКАДЕМІЯ"
м. Одеса, логотип: ,,АКАДЕМІЯ"
Ц ТБ
3
ТОВ ТРК "РІО"
м. Одеса, логотип: Одеса
кабТБ  Ц ТБ
4
ПП ТРК «ТІС-ТВ»
Лиманський р-н. с.Візирка
логотип: ТІС-ТВ
каб ТБ
5
ТРК «ПІВДЕННА ХВИЛЯ-ТВ»
м. Одеса
логотип - ЮЖНАЯ ВОЛНА
кабТБ   Ц ТБ
6
ТОВ «РЕНОМЕ ІНЕТ»
м. Одеса, логотип – ІНШИЙ
кабТБ   Ц ТБ
8
ТОВ РК "Радіо Одеса"
м. Одеса, позивні – ,,Радіо Сіті"
ФМ
9
ТРК "Міський телеканал"
м. Одеса, логотип – ,,Gnews"
кабТБ
10
ТОВ ТРК "Андсер"
м. Одеса, логотип – ,,А1"
кабТБ   Ц ТБ
11
ТОВ ,,Шанс плюс"
м. Одеса
позивні: ,,ЄВРОПА ПЛЮС"
ФМ
12
ЧП ,,Радіо 1"
м. Одеса, позивні: ,,Народне радіо"
ФМ
13
ТОВ ,,Раді.О"
м. Одеса, позивні: ,,Просто радіо"
ФМ
14
ТОВ ,,Радіо Санна"
м. Одеса, позивні ,,Радіо Маямі"
ФМ
15
ТОВ "Радіо Маяк"
м. Одеса, позивні: "Радіо Академія"
ФМ
16
ТОВ ,,Інформаційне агентство ,,Медіа-Інформ"
м. Одеса
логотип: ,, Медіа-Інформ "
кабТБ  ЦТБ
17
ТОВ ,,ТЕЛЕКОНЕКТ" (Третій цифровий)
м. Одеса
логотип: ,,зображення круглої площини із рівновеликих кілець"
ЦТБ
18
ТРК Одеса-Плюс
м. Одеса, PLUS
еф. ТБ
19
ПРАТ АРТК ГЛАС
м. Одеса, ГЛАС
еф. ТБ
20
ТОВ ТРК "Гармонія міра"
м. Одеса, позивні – ,,Радіо Сіті"
ФМ
21
АРТК «Прайм тайм»
м. Одеса
логотип: ,,ГЛАС плюс"
каб ТБ


Березень 16, 2024, 13:26:21
Основні причини, які призвели до тимчасового припинення діяльності ТРО:
1. евакуація, внаслідок постійних обстрілів, великої кількості працівників суб'єктів у сфері медіа (компанії масово надають їм відпустки без оплати або звільняють співробітників). Найбільше зменшилась кількість творчих співробітників, відповідно знизився відсоток авторських програм і новин;
2. суб'єкти у сфері медіа, які мовлять у регіональних мультиплексах, не в змозі платити за надання телекомунікаційних послуг Концерну РРТ по тарифам мирного часу;
3. різке зменшення місцевого рекламного ринку внаслідок закриття підприємств, відсутність фінансових надходжень від власників компаній;
4. закриття офісних будівель, де були розташовані суб'єкти у сфері медіа (особливо це стосується радіомовних компаній) автоматично призвела до припинення діяльності мовників. Наприклад, внаслідок виведення з експлуатації та знеструмлення однієї з офісних будівель водночас припинили діяльність чотири радіокомпанії ТОВ ,,Шанс плюс", ЧП ,,Радіо 1", ТОВ ,,Раді.О", ТОВ ,,Радіо Санна", які розташували в будівлі офіси, студії та власні передавачі.

Березень 16, 2024, 13:29:33
Глас на 45 ТВК мовить чи ні?

В Одеській області в аналоговому стандарті працює лише чотири телевізійні мовники: ТОВ "РІАК-ІНФОРМ" (7 ТВК у м. Одеса та регіональний МХ-7), ТОВ ТРК АРТ (7 ТВК у м. Одеса, має ліцензію у МХ-7, але мовлення не розпочала), ПРАТ АРТК ГЛАС (45 ТВК, м. Одеса, тимчасово не мовить) та ТРК Одеса-Плюс (26 ТВК, м. Одеса, тимчасово не мовить). Національна рада неодноразово зверталась до ТОВ "РІАК-ІНФОРМ" для припинення аналогового телевізійного мовлення і до ТОВ "ТРК АРТ" щодо початку мовлення по стандарту цифрового ТБ відповідно до ліцензії Національної ради НР № 01534-м з 12 вересня 2019 р.. Станом на кінець 2023 р. ТОВ "РІАК-ІНФОРМ" та ТОВ "ТРК АРТ" аналогові ліцензії не анулювали, ТОВ "ТРК АРТ" мовлення у МХ-7 не розпочала), ПРАТ АРТК ГЛАС та ТРК Одеса-Плюс – аналогові ліцензії не переоформлені через брак коштів, тимчасово не мовлять.
Також Національною радою неодноразово рекомендовано ПрАТ "АРТК "Глас" та ТРК Одеса-Плюс перейти на цифрове ефірне телевізійне мовлення шляхом переоформлення ліцензій на цифрове мовлення на 48 ТВК в м. Одеса. Компанії не переоформили ліцензії, мотивуючі це відсутністю коштів.

Березень 16, 2024, 13:34:35
- Суб'єкти у сфері медіа, які мовлять у регіональних мультиплексах, через брак коштів не в змозі платити за надання телекомунікаційних послуг Концерну РРТ за тарифами мирного часу. Компанії неодноразово звертались до Національної ради, Концерну РРТ та до військової адміністрації Одеської області з питанням зниження тарифів Концерну РРТ та/або зменшення часу оплачуваного мовлення телекомпанії на термін воєнного стану. На жаль всі звернення були безрезультатні. Оскільки ситуація не змінюється ,,ІА ,,Медіа-Інформ" припинило мовлення, ТРК "Нова Одеса" знаходиться у скрутному стані.
 •  

MrMaxx

Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  

admin

переоформили мабуть щоб робити спільний ефір. Ліньки шукати.
 •  

vital-fm

Ну там і сіті на гармонію міра записали чомусь.
 •  

0-0-0-0

 •  
  Подякували за цей пост: admin

admin

 •  

BanderaTV

В мене запитання чи десь мовить Репортер станом на зараз?
 •  

MrMaxx

Онлайн-мовлення точно не працює, Т2 не перевіряв.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  

DVB

В Т2 теж нема. У всякому разі по Одеській області. Але думаю, МХ-5 йде однаково, і в Одесі і по області.
 •  

Lupus68

#325
Пробігла новина, але незрозуміло, це про радіо чи про тб. Мабуть, більше про тб, але може стосуватися і ФМок.
Ну а мегаватну СХ-ретрансляцію русні з Придністров'я Україна навряд чи переб'є. Там у Курісовому Одеської обл. укр.ретранслятор на 1278 кГц ледь-ледь дихає або вже й помер.
Отже (посилання):

На севере Одесской области устанавливают ретрансляторы, чтобы перебить вещание из Приднестровья.
Всего планируется установить пятнадцать штук.
По словам главы областной военной администрации, сейчас уже смонтированы восемь ретрансляторов, остальные установят до 15 июня, после чего начнется их наладка.
«Это позволит перебить трансляцию российских каналов, которые вещают из-за границы», — заявил Олег Кипер.
Отметим, проблема российского вещания из Приднестровья обсуждалась не менее последних десяти лет, однако к конкретным действиям пришли лишь сейчас.

admin

#326
пішли по колу

Розглянувши заяву ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «АНДСЕР», м. Одеса (місцезнаходження: Гагарінське плато, 5-Б, поверх 20, м. Одеса, 65009; електронна адреса: andser.trk.s.o@gmail.com), щодо внесення змін до Реєстру суб'єктів у сфері медіа щодо ліцензіата та умов ліцензії на мовлення НР № 01254- м від 29.01.2018 (телевізійне мовлення з використанням радіочастотного спектра у стандарті DVB-T/T2 (MPEG-4), регіональна категорія, 22 канали у 22 населених пунктах Одеської області (2 програма), обсяг мовлення – по 24 години

Внести зміни до Реєстру суб'єктів у сфері медіа щодо ліцензіата та умов ліцензії на мовлення НР № 01254-м від 29.01.2018 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «АНДСЕР», м. Одеса, у зв'язку зі зміною логотипа, присвоїти ідентифікатор у Реєстрі, зазначивши: - логотип: «ДУМСКАЯ». 2. Управлінню організаці
 •