Xsport (ex Хоккей) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Січень 13, 2012, 19:19:35

Попередня тема - Наступна тема

GMB

они хотят стать мужским каналом, судя по программам сейчас
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

asdef78

Все логично и последовательно. Были Хоккей, потом Х-спорт, дальше просто ХХХ и программы для взрослых...  :ermm:
 •  

Ігор

Якраз ХХХ нам і не вистачає, ніша ще не зайнята  :super: (жартую)
 •  

FMDX

Bже у terroRussia`і один Мужской зробили... :sick:
 •  

admin


Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОТВЕЛЬД», м. Київ (місцезнаходження:                       вул. Вавилових, буд. 15, м. Київ, 04060; директор Кочерга Юрій Олександрович), про переоформлення ліцензії на мовлення НР № 1297-м від 14.07.2011 (супутникове мовлення, телебачення, логотип: «XSPORT») у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18 та 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», рішенням Національної ради від 18.12.2013 № 2433 «Про затвердження форми ліцензії на мовлення», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за № 41/24818, Національна рада

вирішила:
1.   Перенести розгляд питання «ТОВ «ТОТВЕЛЬД», м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 1297-м від 14.07.2011)» на наступне засідання Національної ради у зв'язку з потребою доопрацювання.
 •  

oan

Мне вот интересно почему этот канал вещает в 4:3. Запускались они уже в современную эру. Практически весь контент у них 16:9. В аналоговом эфире не вещает.  :dunno:
 •  

asdef78

 •  

sanyo

С 1 января канал приказал долго жить...Инфа от Вадима Плачинды в эфире радио Вести.
 •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Qolo

Цитата
С 1 января 2015 года прекращает свое вещание один из украинских спортивных телеканалов XSPORT. По словам главы наблюдательного совета XSPORT Юрия Громницкого, в телеканал за время его существования вложили $40 миллионов, получив от рекламы лишь 1 миллион гривен.

- Канал был и остается огромным социальным проектом для всех украинцев, - написал на своей странице в Facebook Громницкий. - Он существования не прекращает. Берем паузу на реорганизацию. Главное, чтобы все, кто сейчас плачет, смотрели, когда опять будем в эфире!

По словам Громницкого, не прекращает своего существования и сайт XSPORT.

Тем временем, сотрудники канала пишут в социальных сетях, что они ищут работу.

Напомним, что телеканал XSPORT был проектом Бориса Колесникова и вел свое вещание под названием ТК Хоккей с января 2012-го года.

http://other.sport.ua/news/246919
 •  

Xottabi4

А вот и злачное место в мультиплексе!
 •  

Qolo

#71
дополненная инфа - http://mediananny.com/novosti/2308233/

Цитата«В умовах непевності валютного курсу телеканал XSPORT прийняв рішення з 1 січня 2015 року призупинити власне телевізійне мовлення. В першу чергу, такі заходи пов'язані з неможливістю сформувати бюджет для закупки якісного іноземного контенту, оплата котрого проводиться у доларах та євро.

Таким чином, наразі канал призупиняє мовлення на 90 днів для оптимізації технічних видатків. Після вирішення нагальних питань телевізійний бродкаст каналу XSPORT буде відновлено.

В той же час, онлайн-мовлення каналу та функціонал новинного сайту XSPORT.ua змін не зазнають. Ресурс продовжить інформувати українських вболівальників про найзначущіші спортивні події на території нашої країни та по всьому світові. На сайті й надалі проводитимуться онлайн-трансляції, так звані «стріми», та інтерв'ю.

Зазначимо, що канал XSPORT був створений та функціонував як потужний соціальний проект. З моменту старту телевізійного мовлення каналу у його розвиток було інвестовано близько 40 мільйонів доларів, в той час як в умовах кризи рекламного ринку канал отримав від продажу реклами менше 900 тисяч доларів, що в умовах послаблення гривні призвело до ще більшого зменшення прибутку каналу. За час свого існування канал XSPORT давав змогу українцям на безоплатній основі насолоджуватися найпрестижнішими змаганнями, слідкувати за найгарячішими перипетіями світового спорту, вболівати за вітчизняних спортсменів та за власних улюбленців в іноземних клубах».
 •  

admin

Мест в Т2 сейчас - бери не хочу.
 •  

pavlo_r

Рекламний ринок стискається, для бізнесу теж настають важкі часи, тому можна прогнозувати ще не одне "тимчасове" припинення мовлення. Можливо з теперішньої кризи вдасться отримати деякий позитив на виході - полопаються пустишки, які паразитують на рекламному ринку за принципом: "І сам не наїмся, і інші голодні будуть". Непогана було б скористатися нагодою і скоротити кількість ефірних каналів хоча б до двох мулиплексів.
 •  

GMB

а Глущенко про Ру Мьюзик ЕйчДи пишет. Надеюсь, что хоть не в Т2.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •