Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

TV-Ukr

25% української музики, бо крутить музику мовами ЄС.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo, GAS

sen

Ну воно "класичне французське" скоріше в плані жанру. Там французської не більше 30% від загальної кількості, вистачає і англйіської, іспанскої, італійської. Хоча тут логічно що французськомовного Шансону більше всього і існує в світі.

Але радіо мені відносно подобається, тепер немає жодного музичного радіо в Україні яке я взагалі не міг би слухати. А якби його по традиції слухали б всі таксисти та маршрутчики - то взагалі було б чудово.

Хоча мушу визнати що свого часу (десь початок - середина 2000-х) був досить гарний попит на блатняк. В окремий період в Харкові було аж 3 Шансона, хоча вони теж відрізнялись, була як станція з жахливим тюремним блатняком, так і більш помірний, класичний російський шансон, романси і т.д.
 
  •  

ProRadio

Цитата: 0-0-0-0 від Квітень 17, 2023, 14:01:39Так навіть англійською мовою слово "шансон" пишеться як "chanson". БРГівці допустили прикру помилку, просто транслітерувавши українське слово.
Але тепер хоч в Україні нема радіостанцій, де хоч щось було б російським (хіба що Авто, і там всі програми власні, а логотип від російського дещо відрізняється).

Там причина, наскільки я розумію, у тому, що ТМ "Chanson" в Україні зареєстрована на іншу компанію. А Євтухов на себе зареєстрував ТМ "Shanson". Тому й таке написання в лого.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Kastet

Цитата: sen від Квітень 18, 2023, 10:44:07А якби його по традиції слухали б всі таксисти та маршрутчики - то взагалі було б чудово.
Їм тепер не можна слухати взагалі нічого.

kram2000

Радіо Шансон змінить свою назву.
  •  

0-0-0-0

  •  

kram2000

Із сьогоднішнього засідання Нацради
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

Zheka

Сегодня конкурс на вещание, была презентация радиостанции. Говорят, что название "Шансон" сейчас неактуально, так как воспринимается неправильно. Новые заявки на конкурсы подаются уже с новыми позывными
  •  

TV-Ukr

#218
Також Шансон отримав частоти в Лубнах (104.0) та Петровірівці (98.6).
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: RTV

0-0-0-0

Тим паче, останнім часом у них стало менше іноземного шансону та більше українськоі естради. Такий собі аналог Радіо Точка на FM.
  •  

Qolo

Цитата: 0-0-0-0 від Січень 18, 2024, 12:33:43Тим паче, останнім часом у них стало менше іноземного шансону
Шкода. Була надія, що можливо відродять Радіо Ренесанс замість Шансону.
  •  

Radioraptor

#221
Радіо Шансон запустило новий сайт, схожий за дизайном на той, який використовує DJFM.

у розділі «ПРО СТАНЦІЮ» поставили назву «Радіо Український Шансон»

  •  

kram2000

Радіо Шлягер повертається, але вже на загальнонаціональний рівень. Замість Шансону.

0-0-0-0

Вінниця, Запоріжжя, Згурівка, Коростишів, Кривий Ріг, Павлоград (12 годин), Пулини, Суми, Хмельницький, Черкаси та Чернігів поки під старим позивним.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vital-fm

Я думаю сюрпризів не буде і наступного тижня переоформляться на новий позивний.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon