Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

В MPEG-4 SD і 1,7 Мбіт/с достатньо для хорошої картинки. Якось ж не страждає відео на Сіріусі 11766Н і 11747V з такими параметрами.
#наташанемішай
  •  

Михайло Лилик

А на скільки зменшиться доступний бітрейт, якщо модуляцію змінять в 4 рази (256QAM - 64QAM)?
  •  

IANDROCOM

Цитата: kotenko. від Березень 02, 2020, 23:56:48
В MPEG-4 SD і 1,7 Мбіт/с достатньо для хорошої картинки. Якось ж не страждає відео на Сіріусі 11766Н і 11747V з такими параметрами.
Проблема в SD, на нових телевізорах виглядає жахливо.
У мене на Астрометі коли на весь дисплей (14 дюймів, 1920х1080) відкрити SD канал, то виглядає мегажахливо. з HD такої проблеми немає.
Звісно на старих кінескопах не видно, але все одно..
  •  

Don_Andrey

>14дюймов
>fullHD
На смартфоне надеюсь не ниже 4К смотришь?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

admin

Цитата: Михайло Л. від Березень 03, 2020, 00:13:29
А на скільки зменшиться доступний бітрейт, якщо модуляцію змінять в 4 рази (256QAM - 64QAM)?
При однакових code-rate десь на 1/5

wasul76

  •  

Ігор

Самому цікаво. Але мовчать, і тюнер мій не показує параметри сигналу.
  •  
    Подякували за цей пост: wasul76

admin

думаю що спочатку буде переоформлення

asdef78

Цитата: wasul76 від Березень 04, 2020, 08:01:21
Зеонбуд,змінив модуляцію?
покищо ні (принаймні на Кропивничинні)
мій тюнер Стронг 8502 показує модуляцію 256... так що чекаю

fediv

Не дочекаєтесь. Треба було би з часом витерти всі канали і заново пустити настроювання. А може, і заводські установки заново поставити.
Конкретний приклад: поки не поставив по-новому, назва канала в списку не мінялась.
  •  

Ігор

Якщо PIDи будуть незмінні, то нічого не має змінитися.
  •  

Radio_2019

Декілька хвилин тому на "Прямому" в DVB-T2 з'явився телегід (EPG).
Дуже добре!) 👍
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Ігор

Співпадіння, чи ні, але у мене після збою просканувалися всі чотири мультиплекси. Я вже хотів піднімати антену.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

НЕЗАБАРОМ ЦИФРОВІ ПЕРЕДАВАЧІ БУДУТЬ ВСТАНОВЛЕНІ У КРАСНОПІЛЛІ ТА ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=4348.msg136961#msg136961
  •  

admin

19 березня Національна рада підбила підсумки конкурсу на багатоканальне мовлення у цифровій мережі стандарту DVB-Т2, на який було виставлено три програми­ – в Покрові Дніпропетровської області (одна) та Переяславі Київської області (дві). Цей конкурс проводився для розбудови місцевого цифрового телебачення.

Оскільки претендентів на освоєння третьої програми на 44 ТВК у Переяславі не було, Національна рада припинила конкурс на неї.

Водночас на другій програмі на цьому каналі переможцем стала місцева компанія ТРК «АЛЬТА» (логотип – «Літера «А», яка розміщена в середині трикутника»).

На 21 ТВК (3-я програма) у м. Покрові Дніпропетровської області за результатами конкурсу мовитиме ТОВ «Телерадіокомпанія «Кварц», м. Нікополь Дніпропетровської області («ПлюсПлюс. Нікополь»).


+
Зважаючи на звернення телерадіокомпаній, Національна рада 19 березня ухвалила рішення виставити на конкурс 10 каналів (програм) у багатоканальній телемережі МХ-5 для забезпечення потреб у цифровому телебаченні жителів шести населених пунктів.

Конкурс буде оголошено для таких міст:

Київська область – м. Кагарлик – 1 канал;

Кіровоградська область –
смт Новоархангельськ – 2 канали,
м. Новомиргород – 2 канали,
м. Новоукраїнка – 2 канали і
смт Устинівка – 2 канали;

Чернігівська область – м. Прилуки – 1 канал.

Мовлення на цих цифрових каналах передбачається у стандарті DVB-T2 цілодобово.
  •