Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=5606щось мені важко у це віриться
У що саме?
Звичайно замкова гора нижче карпат, але проти відносно рівнинної півночі області вона й справді висока.  
  •  

admin

в ось оце

ЦитатаАле якщо виїхати за місто, то добитися прямої видимості на вежу (а особливо - на нижню частину, де стоять антенидля Т2) буде тяжко.

звісно якщо не йдеться мова про Карпати  
  •  

pavlo_r

Ну залежить куди за місто. Якщо в Солонку - то там телевежу з вікон видно, а якщо трохи далі і в яму...
Хоча, по північ області - якщо їхати по Київській трасі на Львів - то телевежу видно вже починаючи з Банюнина (25 км), особливо вечором, коли світиться. Далі траса "пірнає" вниз і ця металева краса (справді гарно) зникає з поля зору.  
  •  

admin

так ви про візуальний контакт...а який глузд про це розмовляти?  
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=5624так ви про візуальний контакт...а який глузд про це розмовляти?
Ні, я розумію різницю між візуальним контактом і пряиою видимістю. Власне про останню я і говорив, маючи на увазі, що розміщення на горі це великий плюс для телевежі (до висоти підвісу антен на вежі додається висота гори), а про візуальний контакт це я так, між іншим згадав...  
  •  

Vova.UA

Якщо б рельєф на Львівщині був рівнинний, то претензі не було би. А так - то навіть в межах кільцевої дороги є проблемні місця в плані видимості, і відповідно - прийому  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

Цитата: "Vova.UA" post=5629Якщо б рельєф на Львівщині був рівнинний, то претензі не було би. А так - то навіть в межах кільцевої дороги є проблемні місця в плані видимості, і відповідно - прийому
нагадаю, що прийом має бути на 10 метровій висоті! (+ 8ДБ антени)  
  •  

front18krym

в 2012 году новый современный ТВ-стандарт, да и к тому же еще и в качестве высокой четкости, станет массовым «телевидением для бедных». Такая парадоксальная ситуация может сохранятся несколько лет. http://ht.comments.ua/tech/2011/09/22/289798/tsifrovie-kartinki-uvidit.html  
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

front18krym

Нашел ресивер DVB-T2 в Днепропетровске http://intercom.biz.ua/catalogue.html?prod=1169
сколько стоит здесь не знаю а на amazon.co.uk стоит 64.99 фунтов  
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •  

HDTVUkraine

Думаю, если попытаетесь его сейчас заказать - будут каке угодно проблемы, но купить не сможете.  
  •  

Serhiy1970

Цитата: "HDTVUkraine" post=5663Думаю, если попытаетесь его сейчас заказать - будут каке угодно проблемы, но купить не сможете.
Только что дозвонился на их Лайфовский номер. Сказали что ориентировочная цена 600 грн. и сейчас их они не продают.  
  •  

HDTVUkraine

Цитата: "Serhiy1970" post=5722Сказали что ориентировочная цена 600 грн. и сейчас их они не продают.
B)  
  •  

Serhiy1970

Плохо что PLAZA HDT-700 не может эфир на флешку записывать.  
  •  

front18krym

Цитата: "Serhiy1970" post=5725Плохо что PLAZA HDT-700 не может эфир на флешку записывать.
Китайцы за такие деньги наверняка будут записывать.  
Война начинается с имперских амбиций, а заканчивается национальным позором.
Андрей Мэрко
  •