Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

corazon

#6045
Якщо я правильно розумію - Сонце+ по факту промовило тільки тиждень з гаком, мовило виключно в T2, і станом на зараз не мовить ніде (чи таки десь мовить?).
У світлі цього цікаво - чи є десь який-небудь відеозапис цього каналу? Зокрема з заставками.
Чи були в ефірі цього каналу анонси програм, зокрема на дати, коли канал вже відключили (і програми через це просто не вийшли в ефір)? Чи була в ефірі реклама?
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Roman3101

«Еспресо» відновив мовлення у T2 на Київщині
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV


UzUA108

#6048
Цитата: corazon від Серпень 14, 2024, 23:13:59У світлі цього цікаво - чи є десь який-небудь відеозапис цього каналу? Зокрема з заставками.
Чи були в ефірі цього каналу анонси програм, зокрема на дати, коли канал вже відключили (і програми через це просто не вийшли в ефір)? Чи була в ефірі реклама?
1) були плашки "Далі", "Зараз" - ті самі, що на Сонці
2) була і реклама. Заставка на рекламу - назва каналу з різних ракурсів виблискує/переливається, а внизу підпис "реклама"
3) анонсів не застав (може тому, що я мав включеним канал десь хвилин 15 у перші дні)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Roman3101

Цитата: BanderaTV від Серпень 15, 2024, 11:35:03Це ж було вже

https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=7560.msg170523
Канал Еспресо веде повноцінне мовлення на 43 тВк в м.Київ. В таблиці м.Київ цього немає.Виправте будьласка
  •  

BanderaTV

Цитата: Roman3101 від Серпень 15, 2024, 11:48:32Канал Еспресо веде повноцінне мовлення на 43 тВк в м.Київ. В таблиці м.Київ цього немає.Виправте будьласка
А ти глянь куди веде посилання у Е Київ?
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Roman3101

Цитата: BanderaTV від Серпень 15, 2024, 11:49:58А ти глянь куди веде посилання у Е Київ?
Вибачаюсь ,не догледів що Е Київ це і є Еспресо.
  •  

BanderaTV

  •  

Sergey94

Доброго вечора, у селищі Тиниця (Бахмацької ТГ) працює МХ-7. Підкажіть яка частота цього пакету бо тюнер не знаходить. Дякую
  •  

admin

Цитата: Sergey94 від Серпень 15, 2024, 20:42:52Доброго вечора, у селищі Тиниця (Бахмацької ТГ) працює МХ-7. Підкажіть яка частота цього пакету бо тюнер не знаходить. Дякую
https://ukrtvr.org/city/590
 увага, ТВК "європейський" у III діапазоні, частотний план
  •  
    Подякували за цей пост: Sergey94

Sergey94

Взагалі нічого не приймає. Хто приймає з цієї вишки МХ 7 Скажіть частоту будь ласка
  •  

admin

Має бути 177,5 МГц. І краще спитати десь у підрозділі Чернігівської області.
  •  
    Подякували за цей пост: Sergey94

DVB

Sergey94, спробуйте в налаштуваннях тюнера, встановити іншу країну. Наприклад Польщу. В деяких тюнерах, це допомагає. Бо там китайці в прошивках трохи плутають з частотами метрового діапазону для України.

DRV9911

Цитата: DVB від Серпень 15, 2024, 22:49:48Sergey94, спробуйте в налаштуваннях тюнера, встановити іншу країну. Наприклад Польщу. В деяких тюнерах, це допомагає. Бо там китайці в прошивках трохи плутають з частотами метрового діапазону для України.
Спасибо! Сегодня попробую тоже так настроить может поможет поймать 7 ТВК с Чернигова.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DRV9911

Цитата: DRV9911 від Серпень 16, 2024, 10:38:02Спасибо! Сегодня попробую тоже так настроить может поможет поймать 7 ТВК с Чернигова.
Изменил я частоту на 177,5 МГц и никакого толку это не дало, но... потом я изменил полосу пропускания с 8 МГц на 7МГц (на метровом диапазоне именно должно быть 7МГц полоса пропускания по умолчанию, а приёмником по умолчанию установлено 8МГц почему-то) и о чудо!!! Всё заработало как надо и я сохранил все программы с седьмого мультиплекса.