Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

AM/FM DX

Цитата: DRV9911 від Серпень 16, 2024, 19:33:52Изменил я частоту на 177,5 МГц и никакого толку это не дало, но... потом я изменил полосу пропускания с 8 МГц на 7МГц (на метровом диапазоне именно должно быть 7МГц полоса пропускания по умолчанию, а приёмником по умолчанию установлено 8МГц почему-то) и о чудо!!! Всё заработало как надо и я сохранил все программы с седьмого мультиплекса.
Я так само робив).
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

На колишньому місці 1+1 в МХ-2 дуже незвичайна тест-карта з нагадуванням внизу: Телеканал 1+1 пішов на іншу кнопку. Не хвилюйтеся, ... (не все пам'ятаю), перескануйте список каналів.
#наташанемішай

Radio_2019

#6063
В MX-1 на місці, де раніше був телеканал "Армія ТБ", вже прописується "super+". Поки що висить "матрац".
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Eric

замість плашок з'явились канали з заставками Світ+,Квартал - старт з 1/11
  •  

BanderaTV

Цитата: Eric від Вересень 04, 2024, 18:57:57замість плашок з'явились канали з заставками Світ+,Квартал - старт з 1/11
Вже писали у відповідній темі
  •  

Eric

Дякую, чесно кажучі стараюсь дивитись форум постійно, ще сканувув канали у неділю - нічого не було, зараз прописались назви каналів та є заставки каналів. Перед публікацієй передивився останні дні - нічого не знайшов. Підкажіть будь ласка де я пропустив.
  •  

BanderaTV

  •  

Eric

Цитата: BanderaTV від Вересень 04, 2024, 21:10:19Це все відбулося сьогодні
Дякую, дійсно є в темі МХ-7, вибачаюсь, не додивився
  •