Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

Цитата: admin від Січень 02, 2020, 13:39:00
Зразу видно де гуляють краще
Діджитал не гуляє. Говорю точно.
  •  

Ігор

Ніяк не можу зрозуміти, чому для того, щоб прийняти МХ-3, потрібно провести ритуал "танці з бубном"? Не важливо з якого міста, з цим мульплексом завжди потрібно помучитися. У всіх так?
  •  

Radio_2019

Ні, в мене все ок. Навпаки, МХ-5 має трохи менший рівень сигналу.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Ігор

Які умови прийому? У мене до Києва приблизно 90 км, до БЦ 30 км, до Кагарлика не знаю. З Києва мучуся тільки з МХ3, інші йдуть на ура на 5В.
  •  

T. Zenin

#5134
ПлюсПлюс мовить наразі
  •  

Radio_2019

#5135
Цитата: Ігор від Січень 02, 2020, 20:02:16
Які умови прийому? У мене до Києва приблизно 90 км, до БЦ 30 км, до Кагарлика не знаю. З Києва мучуся тільки з МХ3, інші йдуть на ура на 5В.
Найкраще приймається Кременець, Білогір'я та Тернопіль. Приймаю Тернопіль за нормальних умов: 35 км до РТПЦ, висота підвісу антени - приблизно 9 метрів від землі. Рівень сигналу МХ-5 десь на 5-10% менший за інші. Усі МХ з Тернополя, перевіряв. Може, в БЦ або в Києві щось з передавачем,через що й сигнал не дуже.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Radio_2019

На UA:Першому повернули EPG. Admin мав рацію:)
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

fediv

Цитата: Ігор від Січень 02, 2020, 19:57:16
Ніяк не можу зрозуміти, чому для того, щоб прийняти МХ-3, потрібно провести ритуал "танці з бубном"?
Не рекламую, просто почитайте ще й тут:
https://tv-remont.info/our-articles/useful-information/t2-problems/
Звичайна практика, без теоретичних премудростей.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB, Ігор

admin

#5138
Кого там интересовала раздача сигнала в регионах
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-12-16-004084-b
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-11-12-003455-b
  •  
    Подякували за цей пост: Мaksimchik

Мaksimchik

#5139
Это они собрались по РРЛ КРРТ доставлять аналоговый сигнал к наземным цифровым передатчикам или как? :dunno:
  •  

DVB

354 тис, на транспорт цифри.
164 тис на транспорт аналога, який ще залишився і УР-1.
  •  
    Подякували за цей пост: Мaksimchik

Мaksimchik

#5141
Всё, разобрался :dash:, там два разных тендера, один под "цифру", а второй под ещё еле-еле дышащий на ладан аналог. Интересно, а все  РРЛ необходимые для МХ-7 сейчас в рабоче-исправном состоянии, или куча "пробелов" имеется?
  •  

Ігор

Для чого у 2020 використовувати РРЛ для роздачі в регіони? Є оптика, або супутник.
  •  

Мaksimchik

Цитата: Ігор від Січень 05, 2020, 18:17:08
Для чого у 2020 використовувати РРЛ для роздачі в регіони? Є оптика, або супутник.
Наверное для того, чтобы КРРТ окончательно не загнулся и не перешёл из рук государственных в руки какого-то дяди олигарха. МХ-7 - это своего рода "спасательный круг", как для КРРТ, так и для НТКУ+НРУ.  Если не смогут в кротчайшие сроки запустить этот МХ-7, то через год-два КРРТ пойдёт с молотка на очередную приХватизацию. Тогда уж точно придётся забыть про Общественное ТВ в любом его виде.  Так что, пусть лучше по старой-доброй РРЛ сигнал НТКУ/НРУ  к цифровым передатчикам доставляют, чем люди, работающие в этих гос. конторах, останутся без работы и без средств к существованию, а высотные объекты КРРТ пойдут в металлолом.

admin

#5144
Цитата: Мaksimchik від Січень 06, 2020, 18:40:08Так что, пусть лучше по старой-доброй РРЛ сигнал НТКУ/НРУ  к цифровым передатчикам доставляют, чем люди, работающие в этих гос. конторах, останутся без работы и без средств к существованию, а высотные объекты КРРТ пойдут в металлолом.
а цифровые передатчики с каких обьектов будут вещать????))))))
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор