Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Don_Andrey

Цитата: Ігор від Травень 04, 2019, 23:11:48
Хром і Anydesk відкрив за секунду.
Повторный запуск, первый дольше. Если устраивает скорость винта то к чему размышлять? Тут только момент что wd 1tb 7200rpm - 1183uah, a wd 2tb 7200rmp - 1618uah. Я бы взял на два.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Перший запуск йде довго, далі все працює швидко.
  •  

Ilya

Цитата: Ігор від Травень 04, 2019, 23:11:48
На роботі стоїть SSD, вдома HDD, різницю чомусь майже не помічаю. Хром і Anydesk відкрив за секунду.

Чистый хром (без вкладок или минимум) или с открытыми вкладками (более 50-100)?
  •  

Ігор

Чистий. Перший запуск дійсно довгий. Ще перевірю на роботі після перезавантаження.
  •  

Ilya

Тогда понятно. В таком случае разница будет незаметна. Если запустить что-то ресурсоемкое, тогда разница будет видна даже на глаз.
  •  

Ігор

Тепер зрозумів. Вдома Хром запускається за 5 секунд, на роботі за дві. Це я про перший запуск. Далі різницю не помічаю. Та і немає необхідності зараз його сильно навантажувати.
  •  

IANDROCOM

Ви тут спори ведете, але скажу що мій ноут у якого САТАна3 та M.2  роз'єми
і от з харду  10 (чиста, ліцензійна, без кряків та "ключиків за 100") грузилася хвилини так з дві (це з урахуванням вводу паролю)
а з ссд (та сама система, правда перевстановив замість переносу) вже з трохи загажена програмами, вже скільки часу (з серпня) і все також 12 секунд до екрану входу (пароль стоїть, з вводом паролю 16 сек)
  •  

Don_Andrey

IANDROCOM, в ноутах как правило винт на 5400 и буфер мелкий. В компах 7200 и разница с ссд не так велика. Жене в ноут поставил винт на 7200 и она довольна соотношением ёмкость-скорость работы.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

IANDROCOM

#533
Цитата: Don_Andrey від Травень 08, 2019, 06:49:32
в ноут поставил винт на 7200
а с батареей как?

Цитата: fediv від Вересень 16, 2019, 13:58:48
Так, це маленький зручний нетбучик. Про Windows 7 розмова не йде.
а можна хар-ки, бо в мене на старому еее 901, 8.1 нормально працює
  •  

Vova.UA

в продовження теми - чи буде нормально працювати ssd з інтерфейсом сата-3 на материнці, яка має роз'єм сата 2 ?
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

IANDROCOM

#535
Цитата: Vova.UA від Травень 28, 2020, 18:00:23
в продовження теми - чи буде нормально працювати ssd з інтерфейсом сата-3 на материнці, яка має роз'єм сата 2 ?
Так, вони сумісні.
Хоча якось макбук (не пам'ятаю який, відео російського блогера "вілсаком") не хотів брати "суперновий" ссд. UPD: Точніше взяв, але дуже довго відновлював резервну копію.

У мене в старому нетбуці де сата 1, прийняв сата 3.
  •  
    Подякували за цей пост: Vova.UA

Ігор


kotenko.

Є проблема. Коли я стискаю відео, записане з телеефіру в форматі  MPEG-2 TS (16:9 SD (704(720)х576), а по суті це розтягнуте 4:3) у MP4 H264 AVC (1280x720), то на картинці в підсумку видні рвані пікселі (наприклад, букви ніби всередині розірвані). І таких відео на моєму каналі в Ютуб багато.

Хотів би дізнатись, 10-річний комп може бути цьому причиною чи ні?

На всяк випадок вкажу конфігурацію начиння:
Win7 32-bit, процесор 2-ядерний AMD  Athlon II X2 240 2,8 Ghz, відеокарта Nvidia Geforce 9500 GT 512 MB.
#наташанемішай
  •  

Ігор

Зверніть увагу на кодеки, може їх можна перевстановити.
  •  

kotenko.

ЦитатаЄ проблема. Коли я стискаю відео, записане з телеефіру в форматі  MPEG-2 TS (16:9 SD (704(720)х576), а по суті це розтягнуте 4:3) у MP4 H264 AVC (1280x720), то на картинці в підсумку видні рвані пікселі (наприклад, букви ніби всередині розірвані). І таких відео на моєму каналі в Ютуб багато.

Наприклад, ось тут, на 6-ій секунді напис Publicidade. Бажано роздивитись його в 720р, там видно, як декілька букв розірвано.
https://www.youtube.com/watch?v=dDcNra_Q3ck
#наташанемішай
  •