Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

А через live версію Ubuntu я зможу відновити boot?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

admin

Спробуй

Отправлено из tapatalk

  •  

Ігор

Розібрався. Дякую всім за допомогу!
http://remontcompa.ru/392-kak-otklyuchit-secure-boot.html

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

R31

Китайцы купят разработчика браузера Opera за $1,2 млрд

Акции Opera выросли в цене на 5,4% в пятницу на слухах о возможной сделке. Группа китайских компаний достигла соглашения о приобретении норвежской Opera Software ASA, разработчика интернет-браузера Opera, за 10,5 млрд норвежских крон ($1,2 млрд), говорится в пресс-релизе Opera. Инвесторы предлагают 71 крону за акцию компании, что на 46% выше ее котировок на закрытие торгов в минувшую пятницу. Владельцы примерно трети акций Opera и руководство одобрили сделку и порекомендовали остальным акционерам принять ее. В группу инвесторов входят управляющая компания Golden Brick Capital Management, разработчик игр Beijing Kunlun Tech, производитель защитного ПО Qihoo 360 Technology и инвестфирма Yonglian Investment. Акции Opera выросли в цене на 5,4% в пятницу на слухах о возможной сделке, ее капитализация оценивается в 7,1 млрд крон.

http://www.interfax.ru/business/494037
  •  

Ігор

У мене почав зависати комп'ютер, через пару днів "танців з бубном" вирішив заміряти напруги. Побачив 4,9 і 12,7. Для зависання достаньо було щоб напруга впала нижче 4,9.
В БЖ побвчив кілька регуляторів, вирішив додати напругу. Збільшив до 5,25 і за ним виросла і інша напруга, до 13,2.
Хочу спитати, які мають бути значення, щоб не нашкодити компу?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

Scorpionsky

Цитата: Ігор від Квітень 03, 2016, 21:29:43
У мене почав зависати комп'ютер, через пару днів "танців з бубном" вирішив заміряти напруги. Побачив 4,9 і 12,7. Для зависання достаньо було щоб напруга впала нижче 4,9.
В БЖ побвчив кілька регуляторів, вирішив додати напругу. Збільшив до 5,25 і за ним виросла і інша напруга, до 13,2.
Хочу спитати, які мають бути значення, щоб не нашкодити компу?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk
в районе 12 В на желтом проводе нормально. Обычно это напряжение чуть выше на пару десятых вольт. Дальше напряжения 5 в и 3.3 в - это стандартные напряжения БП. 12.7 многовато это походу напряжение у вас на процессор идет.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Ігор

Я помітив, що комп прискорився...

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

yadro

Напругу 12V буде терпіти, навіть якщо дійде до 18V, аж потім щось згорить. А от напруга 5V не повинна бути занадто малою. Хоча при 4.9V не мало би викликати зависання.
  •  

Ігор

#428
Зависання відбувалися при 4,85 В. Часто починалися під час використання флешки.
Знову сповільнився, але проблема зникла. Завтра перевстановлю Віндовс і буду думати над заміною БЖ.
  •  

Don_Andrey

Игорь, у тебя скорее всего просто электролиты по выходу высохли, вот напряжение и проседает. Поменяй их и верни регуляторы на место.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

Спробую, бо напруга плаває.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

igor0x2dcom0x2dua

Чи хтось з тут присутніх мав справу з Embedded Windows XP ? Це та версія, що використовується в терміналах і промисловоиу обладнанні на базі комп'ютера.
Може хто знає де можна скачати дистрибутив чи образ диска.
Цікавить файл minlogon.exe (спрощена версія winlogon.exe, що записується на його місце).
  •  

pavlo_r

Конструкторам компанії Acer виголошую персональну подяку за модель Extensa-5635z, де куллер розміщений таким чином, що для його очистки від пилу, ноутбук треба розібрати ПОВНІСТЮ. Нижня кришка не відкриється поки не відкрутиш чотири гвинти під клавіатурою щоб зняти верхню кришку, яка не зніметься поки не виймеш DVD-привід та не відкрутиш монітор. Сам куллер знаходиться під материнкою, тому щоб до нього добратися треба зняти її, вийнявши попередньо вінчестер.
В підсумку: 20 хвилин щоб розібрати, 10 щоб зібрати все назад. 5 хвилин на очистку від пилу. І незважаючи на всі мої старання ноутбук продовжує повністю працювати.
  •  

fediv

Прочищати всередині від пилюки ?
Доки не заклинить вентилятор, або не розлити каву на клавіатуру, нема потреби туди лізти.
  •  

admin

А можна розлити каву на клавіатуру, потім промити під водою....  і вже непотрібно лізти
  •