Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

Bayraktar

Цитата: kotenko. від Червень 08, 2023, 23:02:24Схоже, таки запустять спортивний канал:
https://corp.suspilne.media/newsdetails/6420
Так це круто. Скільки можна пхати спорт на регіональні канали?))) Та і по суті ресурс є. Права на футбол дістались в спадок від ахметівських футбол 1/2/3. А на інший спорт я так розумію теж прав багато у суспільного мовника. Я був би радий, щоб суспільне створило спортивний канал. В він до речі став би прибутковим для них в плані реклами
  •  

Bayraktar

Не вистачає злості, не вистачає дивування і просто слів нема...Матч Україна - Німеччина і на екрані матрас "ОТТ платформи і супутник не мають права на трансляцію". Позорище!!!! Дзвонив бабусі - в Т2 матч іде, а на світ тв у мене  - ні!!!! За 12 хвилин до матчу я тупо поповнював в паніці Мігого Спорт щоб подивитись матч!!!! Я иоже трохи там не розуміюся в ліцензіях і правах на трнасляції, АЛЕ!!!! КАЦАПИ дивились матч, у них сайт є!!!!! а українців опустили, чи це тупо реклама Т2 - не знаю!!!! Але емоції зашкалюють! Хочете видаляйте, якось навіть пофіг! на мій погляд, це проблема! Марафон єб@шить 24/7, а подивтись ВАЖЛИВИЙ матч ми не маэмо права??? та який нафіг може бути патріотизм, якщо я за 12 хвилин до матчу оплачую мігого і в цей час шукаю німецький сайт як резерв для перегляду матчу!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:30:18Дзвонив бабусі - в Т2 матч іде, а на світ тв у мене  - ні!!!!
Що вам заважає встановити Т2?
 
  •  

Bayraktar

Цитата: BanderaTV від Червень 12, 2023, 22:32:19Що вам заважає встановити Т2?
 
немає потреби! смарт тв у батьків, світ тв + супутник як резерв. будинок оббитий сайдингом, ставити трубу для антени - проблемно! і потреба ніколи не виникала! навіть під час окупації - супутник рятував, коли інету навіть не було. до сьогоднішнього дня я навіть уявити не міг (батя теж), що будуть ділити людей на тих у кого є Т2 і нема!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:35:53супутник як резерв
Тоді вам потрібний ресивер, який розуміє T2-MI і щоб тарілка була налаштована на 9е.

Bayraktar

#2225
Цитата: BanderaTV від Червень 12, 2023, 22:32:19Що вам заважає встановити Т2?
 
у бабусі чудово працює Т2, проблем нема, тут Ви праві. Антена навіть без підсилювача, все гуд. завтра треба виходить їхати купувати і собі, лізти на дах встановлювати))))ну або іти до бабусі дивитись матч з Македонією. Але ж це пи..дець, Ви згодні?

Червень 12, 2023, 22:43:13
Цитата: BanderaTV від Червень 12, 2023, 22:39:11Тоді вам потрібний ресивер, який розуміє T2-MI і щоб тарілка була налаштована на 9е.
ресивера нема, просто телевізор з вбудованим DVB-S2. це жах, я знаю))))навіть BISS ключі прописати не можна і взагалі процес налаштування - це квест! На тюнері було простіше
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:39:26Антена навіть без підсилювача, все гуд. завтра треба виходить їхати купувати і собі, лізти на дах встановлювати
Не обов'язково так мучитися
https://www.agsat.com.ua/ua/efirni-tv-anteny-pidsylyuvachi-bloky-zhyvlennya/eurosky_es_005a_t2_z_pidsylyuvachem/
Можна і на такий варіант поглянути
  •  
    Подякували за цей пост: Bayraktar

Bayraktar

#2227
Цитата: BanderaTV від Червень 12, 2023, 22:47:10Не обов'язково так мучитися
https://www.agsat.com.ua/ua/efirni-tv-anteny-pidsylyuvachi-bloky-zhyvlennya/eurosky_es_005a_t2_z_pidsylyuvachem/
Можна і на такий варіант поглянути
вже в свій час намучались, тому якщо і будемо собі робити Т2  - то лише антена Волна 2-24. Це не реклама,якщо що))))полячка з блоком і платами - гірше ніж ця волна. є ще крутіша антена, ставлять по місту, дорога дуже. Потрійна якась, зараз фото кину. Але волна навіть краще

Червень 12, 2023, 22:55:30
Цитата: BanderaTV від Червень 12, 2023, 22:47:10Не обов'язково так мучитися
https://www.agsat.com.ua/ua/efirni-tv-anteny-pidsylyuvachi-bloky-zhyvlennya/eurosky_es_005a_t2_z_pidsylyuvachem/
Можна і на такий варіант поглянути

https://bigl.ua/ua/p1280025957-naruzhnaya-efirnaya-antenna ось
  •  

kotenko.

Бляха, краще б вони взагалі не купляли субліцензію, ніж нашкрябати грошей на половинчасті права і отримати ще дужче хейту.
#наташанемішай

TV-Ukr

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:30:18КАЦАПИ дивились матч, у них сайт є!!!!!
І тут я згадав історію з боєм Усик-Джошуа в 2021 році, коли жоден український телеканал не показав цей бій. Тоді як кацапи й білоруси транслювали його на своїх каналах. Добре, що хоч показали реванш у 2022 році.
Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:35:53немає потреби! смарт тв у батьків, світ тв + супутник як резерв.
Я теж дивлюсь ТБ через супутник, як раніше, так і зараз. А через Т2 дивився після кодування супутника і до початку війни. Єдине але - треба було відразу ставити нормальну антену, а не полячку, на яку приймався лише МХ-1.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!

0-0-0-0

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:30:18Не вистачає злості, не вистачає дивування і просто слів нема...Матч Україна - Німеччина і на екрані матрас "ОТТ платформи і супутник не мають права на трансляцію". Позорище!!!! Дзвонив бабусі - в Т2 матч іде, а на світ тв у мене  - ні!!!! За 12 хвилин до матчу я тупо поповнював в паніці Мігого Спорт щоб подивитись матч!!!! Я иоже трохи там не розуміюся в ліцензіях і правах на трнасляції, АЛЕ!!!! КАЦАПИ дивились матч, у них сайт є!!!!! а українців опустили, чи це тупо реклама Т2 - не знаю!!!! Але емоції зашкалюють! Хочете видаляйте, якось навіть пофіг! на мій погляд, це проблема! Марафон єб@шить 24/7, а подивтись ВАЖЛИВИЙ матч ми не маэмо права??? та який нафіг може бути патріотизм, якщо я за 12 хвилин до матчу оплачую мігого і в цей час шукаю німецький сайт як резерв для перегляду матчу!
На крайняк, у вашій місцевості є Радіо Промінь одразу на 2 частотах (з Чернігова та Корюківки).
Особисто я думаю, що краще так, як зараз показувати матчі, ніж лише на Мегого, яке є далеко не в кожного.
А так охоплення збільшиться за рахунок Т2 і кабелю.

velychko.op

#2231
Господи горе то яке! Бідного нещасного опустили. До вашої уваги на росії на отт платформах типу wink чи які там ще є, теж якщо права не дозволяють то всякі пєрвиє канали теж блокували свій сигнал. І до вашої уваги на росії матчів українських команд там з врємєні начала спєциальной воєнной операції не показують. Любите піратів то йдіть на сайти типу мой футбол а не жалієтесь як з вас останню копійку витягують. Немає грошей не платіть. Безкоштовну можливість де дивитись озвучили, хочете через інтернет платіть. Так у цивілізованому світі все працює. Але ж вас тягне на росію.

P. S. В мене немає злості вже читати подібного типу коментарі
І усик джошуа показували. Треба було всього 30 гривень заплатити. Яких вам я так розумію шкода було.
Зрозумійте що світ міняється. Якщо років 10 тому спортивні права купували супутникові оператори і економічно у нас могли дозволити великі канали. Це робилося. Зараз технології випереджають час нажаль в Україні і не до всіх ще доходить що права на спортивні трансляції вже переважно купують стрімінгові платформи. Хто гроші заплатив той показує і думає як монетизувати вкладені кошти а не чекає подачок як ви
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

admin

Цитата: Bayraktar від Червень 12, 2023, 22:35:53немає потреби! смарт тв у батьків, світ тв + супутник як резерв. будинок оббитий сайдингом, ставити трубу для антени - проблемно! і потреба ніколи не виникала! навіть під час окупації - супутник рятував, коли інету навіть не було. до сьогоднішнього дня я навіть уявити не міг (батя теж), що будуть ділити людей на тих у кого є Т2 і нема!
от тепер потреба є
  •  
    Подякували за цей пост: Bayraktar

Bayraktar

#2233
Цитата: mikhail від Червень 13, 2023, 18:59:47Господи горе то яке! Бідного нещасного опустили. До вашої уваги на росії на отт платформах типу wink чи які там ще є, теж якщо права не дозволяють то всякі пєрвиє канали теж блокували свій сигнал. І до вашої уваги на росії матчів українських команд там з врємєні начала спєциальной воєнной операції не показують. Любите піратів то йдіть на сайти типу мой футбол а не жалієтесь як з вас останню копійку витягують. Немає грошей не платіть. Безкоштовну можливість де дивитись озвучили, хочете через інтернет платіть. Так у цивілізованому світі все працює. Але ж вас тягне на росію.

P. S. В мене немає злості вже читати подібного типу коментарі
І усик джошуа показували. Треба було всього 30 гривень заплатити. Яких вам я так розумію шкода було.
Зрозумійте що світ міняється. Якщо років 10 тому спортивні права купували супутникові оператори і економічно у нас могли дозволити великі канали. Це робилося. Зараз технології випереджають час нажаль в Україні і не до всіх ще доходить що права на спортивні трансляції вже переважно купують стрімінгові платформи. Хто гроші заплатив той показує і думає як монетизувати вкладені кошти а не чекає подачок як ви

Якщо Ви не вмієте читати - проясню ще раз: я заплатив, щоб подивитись. Мені грошей не шкода. Прочитайте ще раз, у нас світ тв, за нього щомісячно платимо. Проблема в тому, що БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!! МИ НЕ ОЧІКУВАЛИ, що за годину до матчу вивісять матрас і повідомлення про те, що матч не транслюватимуть.
Нехай мене адмін заблокує, якщо що, але я скажу: Ви пане, бидло!! Замість того щоб уважно прочитати, Ви хамите і спілкуєтесь як реальне бидло "бідного нещасного опустили" і т.д. і не дочитавши суть - переводите тему в гроші. Мабуть у кого що болить, той про те і говорить, да??? Сам мабуть жлоб і так думає про оточуючих. Проблема вся лише в тому, що є оплачений світ тв, є суспільні канали і тупо перед матчем тебе "радують" новиною про те, що трансляції не буде. Можна було якось заздалегідь повідомити, що ліцензія корява і тільки для Т2

Червень 14, 2023, 14:19:02
Цитата: 0-0-0-0 від Червень 13, 2023, 17:29:42На крайняк, у вашій місцевості є Радіо Промінь одразу на 2 частотах (з Чернігова та Корюківки).
Особисто я думаю, що краще так, як зараз показувати матчі, ніж лише на Мегого, яке є далеко не в кожного.
А так охоплення збільшиться за рахунок Т2 і кабелю.
Слухати футбол по радіо - це знущання, вибачте))) промінь так, працює впевнено, сигнал гарний Ви праві.
По суті проблему вже вирішено, дякуючи матчу з Німеччиною вже знаємо що і як. Є оплачений мігого і є розуміння того, що якщо навіть якісь проблеми з інетом - можна подивитись у сусідів з Т2.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

В п'ятницю і понеділок ще будуть матраци. От і повернулись профілактичні роботи)))

Там по філіям-хабам є оголошення:
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7852/2023-06-13-vakansii-na-suspilnomu-ogolosheno-konkurs-na-posady-shef-redaktoriv-ok-khabiv-u-regionakh/
Ятр, моя філія підпорядковується Черкасам.
Тільки не зрозумію, київська філія підпорядковується Чернігову, чи що?
#наташанемішай