Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Хтось в курсі, відколи сайт Ua: першого 1tv.com.ua перейменований у tv.suspilne.media?
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

IANDROCOM

#1651
 
Цитата: UzUA108 від Січень 23, 2020, 11:46:17
Хтось в курсі, відколи сайт Ua: першого 1tv.com.ua перейменований у tv.suspilne.media?
Відсьогодні. Вчора ще була стара адреса. Цікаво те що радіо має аж три домени (навіть чотири якщо "олд" врахувати).
Але працівники тільки одним користуються nrcu.gov.ua. Ось вона відданість...

Але хочу сказати що всі суб-домени (і tv.suspilne.media, і corp.suspilne.media, і rv.suspilne.media) стали завантажуватися набато повільніше після запуску новинного сайту суспільного.

RomHol

Також з'явився ще один сайт-дзеркало радіоканалів НСТУ
http://radio.suspilne.media/
  •  

IANDROCOM

Для регіональних радіо Суспільного залишать два відрізки – Хоркін

https://stv.detector.media/reformuvannya/radio/dlya_regionalnikh_radio_suspilnogo_zalishat_dva_vidrizki_khorkin/

Регіонам капець, наче в травні скорочення. Плюс кажуть що насправді буде лиш одна година.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

Це жах! Чому гноблять лише регіональне суспільне радіо, а не телебачення, незрозуміло.
  •  

DVB

Цитата: IANDROCOM від Січень 24, 2020, 19:29:33
Регіонам капець, наче в травні скорочення. Плюс кажуть що насправді буде лиш одна година.
Ну так тому і зменшують час, щоб скоротити працівників філій. А працівників філій, потрібно скоротити, щоб не скорочувати своїх в Києві.
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

IANDROCOM

Цитата: RomHol від Січень 24, 2020, 20:03:53
Це жах! Чому гноблять лише регіональне суспільне радіо, а не телебачення, незрозуміло.
А тб вже згнобили. Ще у 2018, зараз догноблюють, ранки скоро закриють, і більше нічого в етері не буде.

vital-fm

Дати б ще 1 2 врізки на місцеві новини, щоб не лише в 2 включення були, і хоч привели місцевий  ефір в колишні проводи, а не скоротили його.

mikhail

Переклацую канали на мегого де є багато філій присутні. Ефіри програми одні і ті самі. Таке враження там тільки новини свої і тема дня і все
  •  
    Подякували за цей пост: RomHol

RomHol

#1659
Цитата: vital-fm від Січень 25, 2020, 04:53:41
Дати б ще 1 2 врізки на місцеві новини, щоб не лише в 2 включення були
Це раціональна пропозиція щодо новин, проте, як пишуть в Інтернеті деякі співробітники з філій, на радіо можуть залишитися лише по три  посади журналістів.
Я думаю, що 2 врізки о 12:10 та 17:10 спеціально зробили, щоб у співробітників на радіо філій був сорокагодинний робочий тиждень 5 днів на тиждень з 9 до 18 з понеділка до п'ятниці, тобто як і у багатьох працівників в Україні.
  •  

IANDROCOM

Цитата: mikhail від Січень 25, 2020, 12:24:40
Переклацую канали на мегого де є багато філій присутні. Ефіри програми одні і ті самі. Таке враження там тільки новини свої і тема дня і все
Офіційна назва цього жахіття - "Уніфікована сітка мовлення"

Цитата: RomHol від Січень 25, 2020, 12:51:58
Це раціональна пропозиція щодо новин, проте, як пишуть в Інтернеті деякі співробіники з філій, на радіо можуть залишитися лише по три  посади журналістів.
Я думаю, що 2 врізки о 12:10 та 17:10 спеціально зробили, щоб у співробітників на радіо філій був сорокагодинний робочий тиждень 5 днів на тиждень з 9 до 18 з понеділка до пятниці, тобто як і у багатьох працівникіів в Україні.

В регіонах на радіо лишится тільки 3 людини! В редакції!
  •  

Denis05ua

Цитата: koschkin від Грудень 11, 2017, 16:04:59
Краще б слово "ПЕРШИЙ" замiнити цифрою 1 ,UA англ.мовою цiлком,тобто UKRAINE та додати до лого жовто-синiй прапор або слово UKRAINE зверху синiм а знизу жовтим написати.
Ця "Ukraine 1" доступна у Балтії, разом з "Ukraine 2", "NLO TV 1" та "NLO TV 2".
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

Цитата: Denis05ua від Січень 29, 2020, 18:56:47
Ця "Ukraine 1" доступна у Балтії, разом з "Ukraine 2", "NLO TV 1" та "NLO TV 2".
ДИВІТЬСЯ НА ДАТУ ОРИГІНАЛЬНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ, воно було датоване 2017, коли не було відомо ще про запуск цих каналів.
  •  

UzUA108

«UA: Перший» змінив доменне ім'я сайту
ЦитатаІз третього лютого доменне ім'я суспільного каналу «UA: Перший» змінено.

Раніше доменне ім'я сайту каналу було 1tv.com.ua, відколи канал мав назву «Перший національний» (з 1998 до 2015 року).У лютому 2019 року  його замінено на tv.suspilne.media.
Уточнення для ДМ: домен був змінений вже десь більше тижня тому.
  •  

kotenko.

Перший все-таки перейшов на стереомовлення. Це було помічено під час трансляцій біатлону в цьому сезоні, а також прогнозу погоди. На жаль, не отримав відповіді від Сусліків, коли ж саме УТ1 перейшов на стерео.
#наташанемішай
  •