Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#1875
По радіо поправка - на початку ряд регіонів в 2015-му замінили ур 1/місцеві частоти колишніх одтрк на ур 3, Рівне, ІФ, Львів, Чернівці, вимикати стали згодом, коли отримали ліцензії. Практика не просунулась на заміну в інших регіонах, де УР отримали частоти, але не повністю присутні в верхньому піддіапазоні, хоча в ліцензії частоти числяться, та й фінансування ніби є, та й до конкурсів далеко.
П.С. 2021 - відновлення мовлення на 549, чи не з подачі детектора, там ж бідкались.
 •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Лютий 16, 2021, 23:39:26
Частина 2. Що далі?

Spoiler


Перейдемо до кандидатур

Від нинішньої команди може бути одна з 2-х кандидатур:

Тичина – має досвід керування на ТЕТ, СТБ, Україні. Та йому одразу пригадають, що працював на каналі Суркіса. А там, де Суркіс, там і Медведчук. Плюс колега по ТЕТу Малазонія в Наглядовій сидить.
Чернотицький – досвід керування більший, ніж 5 років. Керівник Сумської ОДТРК, член правління НСТУ по регіоналкам. Не дуже помітний, але договороздатний з членами Наглядової Ради. Та й скоріше його кандидатуру висунули б.
Нє, ну можна припустити, що і Макарова висунуть.

Інші кандидати: Куликов, Бородянський, Зирін з будівництвом концертного залу, може Наливайко.
Може бути, що й помилюсь.

Продовження незабаром. Можливо десь відредагую помилки в тексті.
[close]
Бородянський зараз без роботи. Та й враховуючи його успіхи в Starlightmedia (Пінчук), у нього будуть шанси стати очільником НСТУ.
 •  

kotenko.

Краму кажу:
В будь-кого, якщо він чи вона висунеться, будуть шанси. Але в Бородянського шанси невисокі, бо громадські піраньї в НР розірвуть його на шматки. Пригадають і Битву екстрасенсів, і "Кохана, ми вбиваємо дітей"(за іронією долі, це формат ВВС), і Марченко (в світлі масової хвилі дрочунів-борців з Медведчуком), і законопроект, здається, "Про медіа", який розроблявся, коли цей пан був міністром кульутри й спорту.
Так, він наведе аргумент, що коли в НТКУ не було грошей на Євробачення, то з ким вони домовились, правильно, з ним. Та цього буде недостатньо.
#наташанемішай
 •  

kotenko.

Запитання стосується телевізійної частини НСТУ: чи влаштовує вас перший канал з концепцією "солянки", другий канал культурологічного напряму, нинішня програмна сітка регіональних філій, чи бажано змінити концепцію телеканалів?
#наташанемішай
 •  

UzUA108

У філіях Суспільного збільшать кількість новин
ЦитатаІз 1 березня регіональні телеканали філій Суспільного змінюють сітку мовлення, у будні виходитиме п'ять випусків новин: о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40. Раніше було три випуски новин.

Перші 3 випуски — оперативна інформація, яка відома журналістам станом на цю годину.

О 19:00 виходитиме щоденний проєкт «Сьогодні. Головне» – це інформаційний підсумок доби у прямому ефірі. Завершальний випуск регіональних новин на Суспільному — о 20:40.

За словами генерального продюсера інформаційного мовлення Суспільного Федора Скрипника, більше чистих новин — краще для глядачів насамперед.

«Короткі випуски вдень не забиратимуть багато часу. Водночас триматимуть аудиторію в курсі того, що відбувається в регіоні», — розповів він.

«Наразі ми запускаємо більше інформаційних блоків на телевізійній платформі, а з часом будуть і інші рішення, зокрема технологічні, завдяки яким аудиторія регіонального телебачення матиме безперешкодний доступ до інформації про свій регіон», — сказала генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрєй.

На Суспільному кажуть, що сітка регіональних телеканалів Суспільного змінюватиметься поступово.
 •  

IANDROCOM

#1880
Цитата
Із 1 березня регіональні телеканали філій Суспільного змінюють сітку мовлення, у будні виходитиме п'ять випусків новин: о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40. Раніше було три випуски новин.

Перші 3 випуски — оперативна інформація, яка відома журналістам станом на цю годину.
А яка буде різниця між першими трьома випусками?
Коли в регіонах рік тому були ранкові етери то різниця між випуском о 07:30 та 08:30 наскільки пам'ятаю була не великою, що такого сильно критичного важливого може відбутися між 15:00 та 17:00 що потрібно робити ще один випуск новин між ними? Я не знаю.
Було би більш логічно зробити один-два випуски до полудня та один підсумковий о 22:30 (нехай і в запису).

Цитата: kotenko. від Лютий 23, 2021, 21:56:48
Запитання стосується телевізійної частини НСТУ: чи влаштовує вас перший канал з концепцією "солянки", другий канал культурологічного напряму, нинішня програмна сітка регіональних філій, чи бажано змінити концепцію телеканалів?
Враховучи що зараз регіональних філій по факту немає (вони зараз приблизно з 17:00 по 21:00 мовлять, весь інший час ретранслюють UA: Київ), то який сенс тримати майже дубль UA: Першого?
Краще би на 29 кнопці створили би інфоканал Суспільне Новини, місцеві новини з кількома програмами можуть поставити в регіональні слоти на цьому інфоканалі. А загальнонаціональний ранок та регіональний аутсорс перенести на Перший (як раз він і займе час закупних документалок).
Такий інфоканал міг би бути доброю заміною зіку і іншим пропагандистам.

Як на мене регіольнальні канали тільки тому існують що вони прописані у законі про суспільне мовлення. Була би можливість, регіони вже давно би зробили корпунктами, чим в цілому вони зараз майже і є.
 •  

vital-fm

Якщо зведуть все в одне, то одразу активізуються 5 компаній з претензією: ну ми ж робили те ж саме, ну хай з деякими відхиленнями.
 •  

kram2000

#1882
З цікавістю віднайшов той факт, що у 2015 році на каналі NewsOne працював майбутній директор з рганізації мережж Суспільного мовника Дмитро Грузинський
https://www.youtube.com/watch?v=uPZ58js5bsU
 •  

АДВ

Тоді каналом володів Рудольф Кірнос, той що Нікі кідс, 4ever music і т.п. Це потім там Рабінович купив канал і стало копротб
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

UzUA108

Регіональні канали Суспільного у вихідні показуватимуть дайджести новин – Чернотицький бабло
ЦитатаІз серпня 2021 року на регіональних телеканалах філій Суспільного зміниться мовлення у вихідні.

Про це в інтерв'ю «Детектору суспільного мовлення» сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький. Інтерв'ю опублікуємо найближчим часом.

«Базуючись на маркетинговій стратегії, будемо робити випуски міжрегіональних новин і дайджести новин на базі команди "UA: Київ", яка є в нашій дирекції. Для дайджестів ми збиратимемо найбільш значимі регіональні події для регіональної аудиторії», – сказав він.

За словами пана Чернотицького, у планах є  створення підсумкової аналітичної програми для регіонального мовлення з залученням команди «UA: Крим».

«Таким чином ми наситимо регіональним інформаційним контентом наші вихідні, які на сьогодні не можемо закривати власним ресурсом у кожному регіоні окремо», – додав він. 
 •  

kram2000

Цитата: АДВ від Лютий 28, 2021, 18:44:53
Тоді каналом володів Рудольф Кірнос, той що Нікі кідс, 4ever music і т.п. Це потім там Рабінович купив канал і стало копротб

В 2015 році (дата даного відео) каналом вже володів Євгеній Мураєв
 •  

АДВ

Цитата: kram2000 від Лютий 28, 2021, 19:36:13
В 2015 році (дата даного відео) каналом вже володів Євгеній Мураєв
Точно. Дякую!
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
 •  

kram2000

Кажуть, що від Офісу президента кандидатом на Голову правліня Суспільного висунуть колишнього сценариста "95 кварталу" Юрія Костюка
 •  

kotenko.

Не буду нічого коментувати про діяльність НСТУ як мінімум до конкурсу 26 квітня, або й наступні 4 роки. Скажу лише одне: громадські піраньї там понаробляють таке, що через 10-15 років, а може й раніше, під улюлюкання популістів і прихильників "теорії зовнішнього управління" НСТУ стане пропагандоном, як TVP.

На цьому все. Фуууххх!
#наташанемішай
 •  

kram2000

Стоп! А яка же це прем'єра, якщо даний серіал виготовлювався силами Плюсів? :roll:  :roll:
ЦитатаУ неділю, 7 березня, на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ відбудеться прем'єра українського мелодраматичного мінісеріалу за класичною однойменною повістю Івана Франка «Украдене щастя». Перші дві серії дивіться о 18:50, а завершальні — о 21:25.

Часи змінюються, але проблеми людей залишаються сталими. Режисер Андрій Дончик помістив героїв класичної історії Івана Франка в сучасний світ й заново переосмислив історію трьох молодих людей. Вчителька Анна заміжня за бізнесменом Миколою, але в її життя повертається перше кохання — Михайло. За межею, де пристрасть затьмарює розум й стає фатальною — чи зможуть герої побудувати своє щастя?

У фільмі зіграли відомі українські актори театру та кіно Наталія Доля, Анатолій Пашинін та Олексій Богданович. Саундтрек до фільму написав лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

https://tv.suspilne.media/news/channel/111677
 •