ТРМ у Тернопільській області

Автор x2p, Січень 19, 2010, 23:35:28

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Я знаю одну контору, де заявка від замовника може більше тижня гуляти між різними відділами, поки нарешті не потрапить в руки техніка. А тут тільки вчора відповідь. За рік-другий поправлять :)
  •  

vital-fm

71,75 святкує, сьогодні збився на "Культуру".
  •  

steyr22

  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

pavlo_r

Навіть року не знадобилось. Якихось сім місяців)))
  •  

vital-fm

Сьогодні закінчився візит "Культури" на 71.75, зранку відновився "Промінь".
  •  

steyr22

хто має можливість перевірте rds на усіх радіостанціях!наперед дякую!
  •  

vital-fm

З 12-го до 16-те серпня, з 09-ої до 18-ої "Зеонбуд" буде проводити ремонтні роботи у Лозовій. В цей час не будуть працювати телеканали та радіостанції звідти. Інформація: ТОДТРК.
  •  

vital-fm

#112
З вчорашнього вечора вимкнений "Хіт фм", напевно аж завтра відновлять.
Відновили.
  •  

steyr22

вже другий тиждень на 101,5 приймається фон 50гц
  •  

roger5000

Біля ТРЦ "Подоляни" приймаю 107.9  "1-ий канал НРУ" 0.1 м Кременець на автомобільний приймач. Чути добре, під час руху по об'їзній дорозі в напрямку до траси Тернопіль-Львів, впевнено приймається лише на пагорбах.
Тернопіль
  •  

pavlo_r

#115
Сьогоднішній день провів в Тернополі... І таки не полінувався та сходив в Кутківці на Приміську 11 сфотографувати вежу зблизька. Тож спеціально для UKRTVR.ORG вежа ТФКРРТ (РРС) в Кутківцях. Влад, при бажанні можеш поставити копірайти ukrtvr. Я правда не помітив, що покидав межі Тернополя, але може це просто не встановлені знаки. Під спойлером ще два фото. Фотографував більше, але вони всі під одним ракурсом, тому не бачу сенсу викладати.


Spoiler



[close]

Звичайно ідіот з мобільним телефоном в руках, який зійшов з дороги і ходить у бур'янах до колін з піднятою вгору головою не зміг не привернути увагу охоронця об'єкту, тож ми поспілкувались через паркан. За його словами з вежі досі йде трансляція якогось радіо, очевидно станції Тавра (до речі, Хіт ФМ вже мовить, правда без РДС) і телебачення - 5 канал та за його словами на території знаходиться студія TV-4, трансляції теж звідти, хоча хз, на сторінці міста в TV4 Лозова зазначена, а він лише охоронець. Ще один спойлер, 15 квітня 6:
Spoiler







[close]

P. S. Мені завжди подобалося приїжджати в Тернопіль. Дуже гарне місто. Якщо кому цікаво - ось архів з усіма фото зробленими сьогодні в місті.
P. P. S Забув змінити орієнтування зображення. На комп'ютері у мене враховуються дані камери, а браузером ні, тому sorry, але перезавантажити наразі змоги не маю
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

pavlo_r

До речі, в Тернополі на 106,6 сильні позасмугові випромінювання від Мелодії на 106,1. Приймав їх як біля вежі в Кутківцях так і на вул. 15 квітня 6 і телефоном і Дегеном. А ще на FM Галичина звук з сильно заниженими високими частотами, звучання як би з-за стіни. Не думаю, що це супутникова трансляція така, при місцевій рекламі звук аналогічний, та й на мережі у Львівській області, де звук гірший чим у Львові такого ефекту не чути.
  •  

admin

був RDS: HIT FM / BEST / POP / MUSIC / 105,6 FM / 52-20-70
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

Цитата: Южный19 від Вересень 06, 2013, 11:59:49
знакомая ситуация... не раз ощущал себя подобным "идиотом" в глазах случайных прохожих при съемке мачт и вышек.
Особенно, запомнилась "Нежинская фотосессия" т.к. там все объекты находятся в черте города и на достаточно "оживленных" территориях.

сори за офф.
у меня фотоаппарат позволяет снимать с далёких дистанций + щелкаю многие вещи, РТПЦ получаются как вроде среди них. проблем не было никогда
  •  

admin

Цитата: steyr22 від Червень 06, 2013, 13:35:13
на 89,0 91,2 91,7 101,5 104,9 105,6 105,9 106,1 107,4 відсутній rds.106,1-дуже слабкий сигнал,105,6 вимк. передавач . Апаратура:pаnаsonіc cq-fx55(tdа7330),антена V поляризації автомобільний телескоп+2м кабеля-подовжувача
було KISS FM / BEST / DANCE / NETWORK / 89,00 FM / 55-01-03
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019