Антенны для приёма радиостанций

Автор AlexFM, Липень 01, 2011, 09:55:16

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Цитата: "Ігор" post=33773
Цитата: "kopop" post=33769А якщо у мене провід антени це звичайний Тб кабель?
а він іде на дах, і підключений до антени? Якщо так, тоді підходить.
Ну на дах він не йде і в мене саморобна антена(залізна труба підвішена горизонтально на балконі).
  •  

Ігор

Можна 2 трубки по 70 см підключити через узгоджуючий трансформатор. Він є в підсилювачі польської антени, але потрібно випаяти всі транзистори, і підключити на пряму до нього, або знайти готову плату з цим трансфоратором.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=33797Можна 2 трубки по 70 см підключити через узгоджуючий трансформатор. Він є в підсилювачі польської антени, але потрібно випаяти всі транзистори, і підключити на пряму до нього, або знайти готову плату з цим трансфоратором.
А узгоджуючий трансформатор це така маленька плата до якої підключається тб кабель?
  •  

Ігор

То підсилювач, але там є трансформатор
я собі поставив підсилювач, але блок живлення взяв з регулятором. З одним трансформатором БЖ взагалі не потрібен.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=33803То підсилювач, але там є трансформатор
я собі поставив підсилювач, але блок живлення взяв з регулятором. З одним трансформатором БЖ взагалі не потрібен.
У мене є така плата як на фото тільки червона і я її уже тільки що встановив, ловлю станції телефоном
  •  

Ігор

  •  

Ігор

Цитата: "kopop" post=33805У мене є така плата як на фото тільки червона і я її уже тільки що встановив, ловлю станції телефоном
а яка плата? Подивіться цифри після swа.

Блок живлення ви теж поставте щоб працював підсилювач.

Гармоніки є?
  •  

kopop

Без трансформатора приймав гармоніки і на телефон, а як його поставив то і гармонік немає і проходження тропо теж. Нажаль в мене немає двох 70 сантиметрових труб а є дві 40 сантиметрові труби
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=33808
Цитата: "kopop" post=33805У мене є така плата як на фото тільки червона і я її уже тільки що встановив, ловлю станції телефоном
а яка плата? Подивіться цифри після swа.

Блок живлення ви теж поставте щоб працював підсилювач.

Гармоніки є?
swa 9999  гармонік немає. А можно у якості бж використовувати вилку яку також використовують для тб?
  •  

Ігор

Цитата: "kopop" post=33810А можно у якості бж використовувати вилку яку також використовують для тб?
вибачте, трохи не зрозумів.
Там має бути блочок, до якого ви підключаєте антену.
  •  

Ігор

Ось такий блок живлення потрібен
  •  

kopop

  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=33817
Цитата: "kopop" post=33810А можно у якості бж використовувати вилку яку також використовують для тб?
вибачте, трохи не зрозумів.
Там має бути блочок, до якого ви підключаєте антену.
Вилка для тб це я мав на увазі блок який на фото у попередньому пості
  •  

kopop

І як його підключити до антени і до приймача тобто телефона?
  •  

Ігор

Так, ту плату :дякую:
Цитата: "kopop" post=33821І як його підключити до антени і до приймача тобто телефона?
візьміть у штекері центральний провід і підключаєте до телефону. Я в себе припаяв у самому штекері.
  •