Strong SRT 8500

Автор Globys, Червень 18, 2012, 18:47:02

Попередня тема - Наступна тема

admin

це добре
налаштовувати легше
  •  

yadro

Це добре, що без затримок змінює параметри. Але головне - НЕ ЗАКЛИНЮЄ при зміні напрямку антени, як в ранніх версіях. Ось це було неприємно.
  •  

vasil1997

Ребят, а где вы взяли прошивку?
  •  

pavlo_r

Тут: http://www.strong.tv/ru/products/receivers/terrestrial/dvb-t2-hd/srt-8500

Прошив на днях тюнер батькам версією 1.67. Скаржилися, що на 1.57 тюнер іноді переставав реагувати на пульт і тоді доводилося вимикати його з розетки. Це єдине, що допомагало. На версії 1.23 такого не було. На 1.67 поки наче все нормально.
  •  

димон

Тиждень назад оновив через флешку два тюнера. До оновлення постійно зникав сигнал в 3 МХ і 5 МХ(місто Ковель). Після оновлення проблема зникла. Також зникла проблема зависання тюнера. Також в налаштуванні виходів зявився додатковий пункт. Так як у мене телевізор із смарт виходом то пише із однієї сторони смарт, а із іншої RGB. Доступу до цього надпису не має.
  •  

hash67

Чи можна перепрошити тюнер версією 1,57 коли стояла 1,67? Заглючив. На всіх каналах пише одинакову частоту - 429496,7 МГц. Рівні сигналу по нулях. У когось таке було?
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

димон

У тебе офіційна чи тестова прошивка?
  •  

hash67

Цитата: димон від Березень 27, 2014, 17:16:55
У тебе офіційна чи тестова прошивка?

Офіційна
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

димон

Тоді проблема в самому тюнері. У мене два Строга 8500,на них стоїть офіційна прошивка 1.67,працють майже без глюків(один раз велітала активація на одному із тюнерів).Прошивка стоїть близько місяця.
  •  

hash67

Цитата: димон від Березень 27, 2014, 18:22:20
Тоді проблема в самому тюнері. У мене два Строга 8500,на них стоїть офіційна прошивка 1.67,працють майже без глюків(один раз велітала активація на одному із тюнерів).Прошивка стоїть близько місяця.

Дякую, проблема вже вирішилася.  :super: Позвонив в Стронг, розповів ситуацію - сказали відкатать тюнер на заводські установкі. Получилось.  :roll: Що дивно, була прошивка 1,67 і 1,67 залишилась. Я думав відкат установок відкатує і прошивку, а оказалось ні. В чому тоді був прикол - не розумію.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

DeJar

Цитата: Александр від Жовтень 16, 2014, 19:46:34
Но теперь странное дело - пересканировал я тюнер, а он недостающие программы включил, а несколько каналов, в том числе УТ1 исчезли, хотя в списке пойманных каналов они были - всего 12, а открываются только 7. Что бы это значило? Я вроде бы придерживался инструкции нормально.
В последних версиях прошивки Strong 8500 (сейчас версия 1.67) появился такой глюк - если 2-3 раза пересканировать мультиплекс на разных частотах, то он просто перестаёт добавляться в список каналов. Иногда при этом пропадает часть каналов из списка. Например, "играешься" с MX-5, а из списка пропадают каналы из MX-2 и ни в какую не добавляются, хотя сигнал хороший.
Помогает только полное удаление каналов (через меню - "удалить всё") и последующее пересканирование.
  •  

FMDX

#56
Помітив одну особливість (дефект/несправність?): на ніч не вимикаю тюнер (задовбешся потім чекати завантаження), а тільки перевожу свого "корейця" у режим очікування (сну). Після увімкнення тюнер працює деякий час, а потім пульт просто перестає реагувати. Можна було б подумати, що батарейки сідають, та вимикаю і вмикаю телевізор -- й пульт від тюнера знову надсилає команди до приймача. Може він там встановлений на певну кількість роботи? Раніше, здається, такого не було, хоч можу помилятись...
  •  

pavlo_r

Яка версія прошивки на цьому тюнері? У мого  батька така проблема була на якійсь з проміжних прошивок (1.57, ніби). Після оновлення до останньої версії такі проблеми не спостерігаються.
  •  

FMDX

А де саме це можна глянути? Й якщо потрібне оновлення прошивки, що мається наувазі?
  •  

pavlo_r

Меню -» інструменти -» Інформація -» Версія ПЗ. Якось так. Прошивку качайте звідси. 1.67 працює стабільно. http://www.strong.tv/ua/products/dvb-t2-terrestrial-receivers/srt8500
  •