ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

admin

Дніпропетровська область
На Дніпропетровщині перехід з аналогового на цифрове мовлення завершений. В області, наразі, працюють три телекомпанії, які мають аналогові ліцензії : Товариство з обмеженою відповідальністю ,,Телерадіокомпанія МСТ" м. Марганець Дніпропетровської обл. ; ТРК «Електа» у формі МПП   смт  Васильківка Дніпропетровської обл.; ПП регіональна ТРК «Дюфюл»         м. Першотравенськ Дніпропетровської обл. 
Проте, відповідно до рішень засновників, ці телекомпанії не планують продовжувати ефірне мовлення. Саме тому, жодна з них не брала участі у конкурсі на мовлення на вільних телеканалах багатоканальних телемереж стандарту DVB–T2 (MPEG 4) , який було оголошено Національною радою.
Натомість, про своє бажання мовити в ефірі у разі наявності вільних частот, в різних населених пунктах області, заявили кабельні мовники. Зокрема: КП «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради, ТОВ ТРК НОВА, ТОВ ТРК «А-бізнес» (Відкритий), «Перший міський» ( м. Кривий Ріг).
Не вирішеною залишається проблема розбудови місцевого мультиплексу у м. Першотравенськ Дніпропетровської області, мовити в якому мають місцева Приватна регіональна телекомпанія «ДЮФЮЛ» та ТОВ «ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ «ПРИВАТ ТБ ДНІПРО» з Дніпра. Але оператор телекомунікацій Приватна регіональна телекомпанія «ДЮФЮЛ» не змогла розпочати будівництво мультиплексу у зв'язку з фінансовими труднощами, які виникли в наслідок запровадження карантинних обмежень внаслідок пандемії COVID-19.
Та була змушена у 2020 році звернутися до Національної ради із листом про дозвіл на відхилення від умов ліцензії та призупинення розбудови мультиплексу. У 2021му році роботи з цього приводу так і не розблоковані.

Скарги на якість цифрового сигналу, здебільшого надходять з міст Кам'янське та Марганець Дніпропетровської області. В обох випадках проблеми зумовлені особливостями рельєфу місцевості. На кожне звернення представником надані громадянам рекомендації щодо можливостей покращення якості сигналу, деякі звернення спрямовані до оператора цифрового мультиплексу ТОВ «Зеонбуд».

 •  

BanderaTV

Колишнє приміщення Дніпровської філії НРКУ
 •  
  Подякували за цей пост: admin, Diller

BanderaTV

Вежа на Телевізійна 3, погляд з вулиці Сірка.
 •  

admin

 •  

Qolo

Цитата: admin від Лютий 02, 2022, 22:33:10Натомість, про своє бажання мовити в ефірі у разі наявності вільних частот, в різних населених пунктах області, заявили кабельні мовники. Зокрема: КП «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради, ТОВ ТРК НОВА, ТОВ ТРК «А-бізнес» (Відкритий), «Перший міський» ( м. Кривий Ріг).
Теперь ясно, какие именно три телеканала будут вещать на 42 ТВК в Днепре.
 •  

Qolo

Вместо 41 канала теперь вещает 5 канал.
11 канал весь день ретранслировал эфир ICTV (всеобщий старлайтовский) с местной бегущей строкой и новостями + информирование по бомбоубежищам. С вечера в эфире идет "РАДА".
34 канал днем транслировал общий эфир каналов МГУ. Сейчас собственное вещание.
 •  

Danill_ua

27 лютого о 10:15 зафіксував повітряну тривогу у ефірі Ностальжі 102.4 ФМ. Сирену лунало у Нікополі, чутно добре.
 •  

игорь88

На почти всех радиостанциях сейчас идет информационное вещание некоторых телеканалов.
За исключением местных 102.5, 107.3, частично 104.4, 106.4.

Внимание! Сигналы и предупреждения о воздушной тревоге передают через 107.3 и 102.5
Наилучшим образом об этом информирует 102.5.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
 •  

Eric

включили 42 канал, вещает DniproTVSD mpeg2
 •  
  Подякували за цей пост: Qolo

Eric

 •  

Qolo

Подтверждаю.
Правда сигнал вполовину слабее, чем на мультиплексе ТРК Регион.
(Левый берег)
 •  

admin

 •  

Eric

стандарт Т2 (на приставке формат указан возле номера программы 40 на желтом фоне)
 •  

Danill_ua

У Нікополі зафіксував відсутність мовлення 2 цифрових передавачі Зеонбуда (МХ-2 та МХ-3) через вчорашну атаку на Київській телевежі.
 •  

BanderaTV

Промінь та Культура - 88,1 та 104,8 глушать
Промінь можна послухати на 104,7 та 104,9
 •