ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

игорь88

92.9 очень слабо, на одном уровне с НВ с 91.4.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

sanyo

#1126
У мене ще краще) я взагалі сигнал не зміг прийняти..
п.с Якщо можна в двух словах -з чим така рокіровка повязана.І чому дозволили мовити авторадіо на цій частоті замість майбутнього суперрадіо..
  •  

vital-fm

Бо технічний позивний, згадай радіо 24 в тому ж Дніпрі.
  •  

sanyo

Ні про 90,9 FM представляє програми...будь-яку станцію.. це зрозуміло.Я про частоту 92.9 мав на увазі.
  •  

vital-fm

Ну так до 24 на 107,7 був позивний світ фм, чи як він там, теж саме і 92,9.
  •  

игорь88

Цитата: sanyo від Червень 01, 2022, 16:38:07
У мене ще краще) я взагалі сигнал не зміг прийняти..
п.с Якщо можна в двух словах -з чим така рокіровка повязана.І чому дозволили мовити авторадіо на цій частоті замість майбутнього суперрадіо..
Ну мы видимо примерно в том самом направлении от Днепра находимся, просто вы дальше. Но в направлении Запорожья все видимо лучше. В то же время у меня состояние сигнала некоторых станций Днепра такое, что несколько частот Запорожья может так ловится или даже лучше. Направление наибольшего излучения антенн очень весомый фактор.

Итого сейчас получается, что на трех самых хороших по приему частотах станции с современной, часто динамичной музыкой, а Авторадио переехало на частоту с не очень хорошим приемом.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

Danill_ua

Зверніть увагу: з 16 травня на 89.0 з'явилось піратське мовлення із Томаківки. Можливо це місцеве чи якось? Помітив як гарний сигнал як у Марганці так і у Запоріжжі.
  •  

Danill_ua

І 29 травня у Нікополі тимчасово відсутнє мовлення з 10:00 до 19:00 на Радіо Ностальжі 102.4 МГц. Можливо це вимкнення світла на об'єкті мовлення чи якісь технічні збої.
  •  

0-0-0-0

На "Суспільне Дніпро" у рухомому рядку проскочило, що канал мовить на 21 ТВК (де саме, не написали, можливо у Дніпрі).
Інформація відповідає дійсності?
  •  

игорь88

Из последних наблюдений.
Эмануил 70.37 на УКВ значительно улучшилось качество приема.
102.5 Европа плюс похоже вернул прежнее качество сигнала, прием много лучше, звук занижен.
105.8 сейчас даже нет пустой несущей, вещание на частоте вообще отключено.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: Evgeniy

DVB

Цитата: игорь88 від Червень 16, 2022, 10:56:49
Эмануил 70.37 на УКВ значительно улучшилось качество приема.
Можливо переключились на антену, яку раніше використовували для передавачів НСТУ.
Це звичайно припущення.
  •  

игорь88

Цитата: DVB від Червень 16, 2022, 11:26:22
Можливо переключились на антену, яку раніше використовували для передавачів НСТУ.
Це звичайно припущення.
НСТУ сигнал был лучше, особенно Проминь когда-то.
До недавнего времени Эмануил-Запорожье был на одном уровне или даже лучше..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Eric

Цитата: 2006 від Червень 11, 2022, 10:26:27
На "Суспільне Дніпро" у рухомому рядку проскочило, що канал мовить на 21 ТВК (де саме, не написали, можливо у Дніпрі).
Інформація відповідає дійсності?
Теж бачив - перевіряв у Дніпрі в різні проміжки часу, але мовлення в аналагу не має
  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0

sanyo

#1138
На сервері Криворізького радіо Город фм https://onair.gorodfm.com.ua є також регіональні потоки з Дніпра радіо NRG та Радіо Укр.доріг.Але тут нещодавно  зявився поток GorodFM 90.9 Dnipro..Цікаво що це означа? буде заміна ?
https://onair.gorodfm.com.ua/GorodFM_Dnipro
Так як на цій частоті працює NRG
  •  

vital-fm

#1139
Видно вирішили формувати мережу в регіоні.
Я так розумію, на майбутньому конкурсі на частоту в Павлограді теж будуть розділятись з шансоном.
  •