Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

PABEDUN

еще раз спасибо, будем пробовать)
  •  

Александр

Объясните, пожалуйста, мне чайнику, почему тюнер Strong 8500 на 64 канале в Киеве принимает все, а голландский тюнер стандарта Т1 только "Гамму".
  •  

Ігор

Спробуйте скинути тюнер на заводські налаштування, потім ще раз проскануйте.

Я вчора купив тюнер Т2, і почалися "танці з бубном", досяг максимум 18 % якості з Києва. От думаю в чому причина?! Антена польська, грішу на підсилювач, але є ще на проводі скрутка (F-роз'єм), чи може вона впливати на прийом цифри?
Думаю міняти антену, чи достатньо підсилювача?
  •  

admin

стоп, а разве на 64 ТВК есть ещё что-то кроме Гаммы?
http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/32/279
  •  

Ігор

І дійсно, а що саме все приймається?
Наче канал Про Все покинув їх.
  •  

Александр

 Все ясно. Меня подвело, что оказывается эти программы ушли когда-то с 64к на 43к, а индикация в тюнере осталась. Но теперь странное дело - пересканировал я тюнер, а он недостающие программы включил, а несколько каналов, в том числе УТ1 исчезли, хотя в списке пойманных каналов они были - всего 12, а открываются только 7. Что бы это значило? Я вроде бы придерживался инструкции нормально.
  •  

admin

значит в момент сканирования не было достаточного сигнала, и тюнер удалил каналы 43 ТВК
  •  

Alexs85

#1027
Почти все Киевские мультиплексы в DVB-T с Дорогожицкой вышки вещают в горизонтальной поляризации за исключением 64 ТВК (818 MHz) вещание идёт одновременно с двух передатчиков с Дорогожицькой 10, и Саперно-Слободской 20.- в мультиплекс включена Гамма она в вертикальной поляризации. Для ее проема нужно антенну повернуть вокруг оси на 90 градусов, но остальные тогда будут плохо показывать. Мультиплекс на 64 ТВК на прием не проверял по этой причине. Остальные 41,43 ТВК прием хороший на польскую антенну.
Биполярная антенна нужна, которая принимает сигнал и в горизонтальной, и вертикальной поляризации.
  •  

admin

или 2 антенны с фильтрами
  •  

Ігор

Походу проблема у мене була в скрутці, зачистив і налаштував Т2 з Києва приблизно на 50 %. І приймається 41 твк, якість стрибає. Спробую замінити кабель.
Також прийняв Кагарлик, незважаючи на те, що антену я направив на Київ.
На Персеї малевич, якість картинки ЦК в Києві наче в аналозі, з Кагарлика якісна картинка. У БЦ на ЦК матрас.
Тепер зможу слідкувати за Т2, правда тільки за відкритими каналами.
  •  

DeJar

Цитата: Александр від Жовтень 16, 2014, 19:46:34
Но теперь странное дело - пересканировал я тюнер, а он недостающие программы включил, а несколько каналов, в том числе УТ1 исчезли, хотя в списке пойманных каналов они были - всего 12, а открываются только 7. Что бы это значило? Я вроде бы придерживался инструкции нормально.
Попробуйте удалить все каналы через пункт меню "удалить всё" и пересканировать всё заново.
Более подробно ответил здесь:
http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=26844.msg80919#msg80919
  •  

admin

Цитата: Ігор від Жовтень 16, 2014, 22:19:40
Походу проблема у мене була в скрутці, зачистив і налаштував Т2 з Києва приблизно на 50 %. І приймається 41 твк, якість стрибає. Спробую замінити кабель.
Також прийняв Кагарлик, незважаючи на те, що антену я направив на Київ.
На Персеї малевич, якість картинки ЦК в Києві наче в аналозі, з Кагарлика якісна картинка. У БЦ на ЦК матрас.
Тепер зможу слідкувати за Т2, правда тільки за відкритими каналами.
додав 41 на сторінку Рокитного
  •  

Ігор

На 41 твк мовить ICTV. В таблиці я його не знайов. Присутній і EPG, але інформація в ньому 03:00 - 03:00, а на деяких здається є інформація.
  •  

admin

перескануй будь ласка, щось якось дивно
  •  

Ігор

Добре, мене дивує чому я в понеділок налаштовував Т2 у центрі Рокитного на кращу антену і не прийняв його, а в Синяві, на 3-4 км далі прийняв із якість більше 50 %. Хотя, ще може бути те, що знайомого все влаштовує, він не захотів лізти ще раз на дах, щоб краще налаштувати. Він закріпив антену, приблизно розвернув на Київ і прийняв три мультиплекси, 49 твк не прийнявся. Коли я йому сказав, щоб ще раз поліз, сказав, йому достатньо каналів. Антена в нього переяславка, з підсилювачем, який живиться від 5 В, у мене польська. З наступної зарплати заміню, а може під час відпустки проведу кабель від материної антени, там всеодно супутникова стоїть.
  •