1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

Так можно сказать о любом сериале, а уж тем более о снятом в 13-м году и раннее. Такими темпами можно и Пореченкова показывать, ведь кто хочет, тот посмотрит онлайн фильмы с ним.
  •  

krasaffcheg

ТСН оновив ефірну графіку. Тепер викладають відео у форматі 16:9. Щодо ефіру - не бачив.  Судячи з графіки підозрюю, що транслюють у Pan&Scan. Можливо, "плюси" скоро перейдуть в принципі на широкий формат...
  •  

mikhail

Цитата: krasaffcheg від Листопад 28, 2016, 18:35:14
ТСН оновив ефірну графіку. Тепер викладають відео у форматі 16:9. Щодо ефіру - не бачив.  Судячи з графіки підозрюю, що транслюють у Pan&Scan. Можливо, "плюси" скоро перейдуть в принципі на широкий формат...
у ефірі справді панскан покищо.... до слова і 112 канал графіку оновив
  •  

bsa74

З 17 січня 2017 року телеканали «1+1» та «ПлюсПлюс» змінюють формати зображення телевізійного мовлення зі звичайного 4:3 на широкоекранний 16:9 стандартної чіткості (SD).
  •  

vetal-rock

Цитата: bsa74 від Грудень 14, 2016, 20:44:40
З 17 січня 2017 року телеканали «1+1» та «ПлюсПлюс» змінюють формати зображення телевізійного мовлення зі звичайного 4:3 на широкоекранний 16:9 стандартної чіткості (SD).

bsa74, звідки інформація?
  •  

koschkin

Телеканалу "1+1" не продовжили ліцензію на аналогове мовлення.Попередня закінчується сьогодні,29 грудня.
  •  

border

1+1 будет 1 канал который отключат в аналоге, а они переживают.
  •  

koschkin

1 января 2017г. ровно 20 лет телеканалу "1+1". 1 января 1997г. канал перешёл с УТ-1 на частоты государственного канала УТ-2, где ещё раньше была 2-я программа ТВ СССР. Покрытие максимальное по всей стране,вот и не хотят потерять.Как раз к юбилею. А вот УТ-2 не сохранили.
  •  

pavlo_r

#158
Цитата: koschkin від Грудень 29, 2016, 12:25:33
Телеканалу "1+1" не продовжили ліцензію на аналогове мовлення.Попередня закінчується сьогодні,29 грудня.
Я не знаю яку гру грають Плюси, але хай не чешуть.  Ліцензію продовжили, ще 15 грудня. Зранку Артеменко це окремо підтвердив. Я ж ще вночі зраду по фейсбуках і твіттерах гасив, розжовуючи те, що учасники нашого форуму мали б якщо не розуміти, то хоча б вміти відшукати. Це нескладно.

Spoiler
1+1 погнало зраду по інтернетах, що злочинна влада хоче забрати в них ліцензію і вимкнути з ефіру. Ну як забрати? Поточна ліцензія закінчується сьогодні (29/12/16) і її треба подовжити. Вони і продовжили. Вірніше не вони, а їм (Нацрада на засіданні 15 грудня). Тепер Плюси твердять, що з «надійних джерел™» надходить інформація, ніби Адміністрація Президента шукає спосіб скасувати останнє рішення Нацради і перейняти контроль над каналом. Ось в цьому місці я трохи завис і спитав у монітор ноутбука «ГА?».
Почнемо з того, що для того, аби перебрати контроль над каналом, потреби скасовувати ліцензію нема. Ліцензія без телеканалу — папірець (ну майже), а ось телеканал (навіть без ліцензії) — це юридична особа, діюче підприємство. А якщо ліцензія в телеканалу не одна?
І вона таки не одна. 1+1 раптом вирішило поплакатися про аналогову ліцензію, яку 15 грудня подовжили на сім років і яку тепер шоколадний режим думає як забрати. Так і хочеться спитати: ви нащо її подовжували, придурки? Бо тепер не все так просто. Мені невідомий механізм відкликання вже прийнятого рішення, а скасовувати ліцензії Нацрада не може. Такий от парадокс: видавати може, а скасовувати — ні. Але й це ще не все.
Ліцензія НР № 00878-м, яка раптом стала поперек горла Адміністрації Президента, не єдина, яка є в телеканалу 1+1. Вона дає право вести мовлення на мережі УТ-2 протягом 15 годин на добу. Проте 1+1 має ще одну аналогову ліцензію НР № 00081-м. Теж на мережу УТ-2. На ті 9 годин, що лишилися. Крім того, в 1+1 є ще ліцензія НР № 0866-п до кінця 2020 року. Це загальнонаціональне мовлення в мережі DVB-T2. Тобто, навіть якщо злочинна влада і придумає як забрати в Плюсів 15 годин аналогового ефіру, вимкнути їх таким чином зовсім вона не може. Також важливо розуміти, що всі аналогові ліцензії зараз подовжуються з умовою, що вони перестають діяти, коли буде прийняте рішення про відключення в Україні аналогового телебачення. Відключення це, до слова, мало відбутися ще влітку 2015 року і за певними планами нарешті відбудеться влітку наступного. Тому я, дурень, не розумію, навіщо нашому тирану втягувати себе в черговий скандал заради того, щоб ЧАСТКОВО прибрати канал з аналогового ефіру на півроку раніше? Але розумію, що якщо 1+1 (теоретично) не заплатило ліцензійний збір за продовження ліцензії — то цю ліцензію йому цілком законно не дадуть. Звідси наступне питання: навіщо великий, загальнонаціональний телеканал, опираючись на чутки, звертається до президента. Невже заради піару? Чи може Плюсам (теоретично) справді відомо про відкликання ліцензії? Може навіть і причини цього кроку відомі? Ну, теоретично.
https://www.facebook.com/paul.kod/posts/357158717989318
[close]
  •  

Don_Andrey

А заявления-то какие были, прям вся суть брехливой ТСН - отжимают телеканал, рейдерский захват. Лучше бы отжали и разогнали эту брехливую братию к чертям собачьим.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Xottabi4

#160


Ох и "паникёры". Хотя кто-то может употребить и слово "лжецы". Тут вопрос, что они имеют в виду под невыдачей - именно сам факт передачи документа о продлении, видимо. Как по мне, это глупо. Они же чудесно понимают, что ничего 1+1 в аналоге уже не грозит - зачем же эта паника? ПриватБанк гнал на Интер, мол, его сюжет стал контрольным выстрелом для паники, а теперь вот Плюсы зас-рают мозги людям перед Новым годом этой паникой.
  •  

krasaffcheg

#161
ну что, ждем полуночи. Если верить паникёрам из ТСН, работники концерна РРТ должны глянуть бумаги, увидеть, что у  ООО "Телерадиокомпания "Студия 1+1"" 29 декабря истекает срок лицензии и в 00:00 отрубить вещание "плюсов" по всей стране. Вот как-то так я понял слова Мосейчук.

А так - как по мне, бюрократическая формальность из которой Телевидение Страшных Новостей раздувает огромную зраду. Забавно будет смотреть начало завтрашнего выпуска ТСН. "У нас лицензия закончилась, но начальник смены любит Квартал и не стал отключать передатчик".

PS. Чисто ради протокола (хотя скорее, прикола) - после полуночи проверьте кто-нибудь аналоговый эфирный сигнал "плюсов"
  •  

cat

Цитата: pavlo_r від Грудень 29, 2016, 14:31:14
Я не знаю яку гру грають Плюси, але хай не чешуть
Гы - не всё так легко как кажется....  Эффект домино в действии.
Группа привата является фактически собственниками или гарантами, кредиторами нескольких СМИ - телеканалы и радиостанции (которые могут быть и в залоге по имуществу или ещё чему-то). Тут то вопросы и возникли в нацраде - после национализации приватбанка... Так что не всё так легко как кажется...
  •  

krasaffcheg

Ну Ткаченко публично заявил, что 1+1 не является активом Привата, не имеет кредитов или долговых обязательств перед банком. Хотя, действительно, одно дело - дать комментарий ДетекторМедиа, а другое - предоставить документ НацРаде.
  •  

pavlo_r

З Приватом вони може напряму і не пов'язані, але з одним із його основних акціонетрів — пов'язані точно. І Нацраді це відомо. Формально НР попросила уточнити чи кінцевий власник не змінився. А от якщо до нього через Приват будуть фінансові пред'яви, тоді це вже і Плюси може зачепити
  •