1+1 [DVB-T2/супутник]

Автор kotenko.oleksander, Серпень 14, 2012, 23:25:05

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

Некоторые каналы начали сдавать ночные эфиры в аренду магазинам бижутерии, видел такое на 5-м, 34-м (Днепр), Донбассе, на 1+1 также в 2.30 вчера Вечерний Киев прервали на полуслове аж до 3.45! Извините, но это считаю хамством, закончите программу и крутите свои телемагазины, но не так же. Кстати, это не считается телеторговлей, которая должна быть прописана в концепции?
  •  

kram2000

Згадується, що я таке вже бачив на колишніх каналах-пустишках Стоматолога (Голдберрі, Вінтаж). Напевне, у власників вже скорочуються витрати на медіа...
  •  

Xottabi4

#272
На Интере, К1, Украине ночью идут Top Shopы, торгуют матрасами и т.д. На другой группе - ювелирка "Тюссо", вот расписание их эфиров по разным каналам. Но то еще ничего, после полуночи на 5-м канале не раз видел, как толкают зрителям средства от импотенции! :dance4: На секунду, мы должны будем платить за раскодировку этого хлама!

  •  

kram2000

#273
Могли б канали медіагруп і музику поставити, як це робив ТВі, коли з'явився у Краматорську.  Заодно і допоможе заповнити непотрібні проміжки часу. Але не думаю, що це можливо в скрутні часи для олігархів.

В програмі телепередач каналу "Індиго" ювелірка зображена так:
9:10 Телемагазин
  •  

Xottabi4

#274
О боги, только что посмотрел архив, в 4.30 на  плюсах и Top Shop идет! То есть полуторачасовой Вечерний Киев идет с 01.55 до 5.45! Как по мне, это неуважение к ночному зрителю!
  •  

kotenko.

Та в групи Плюсів  дуже давно йдуть ці телемагазини, які не вказують в програмі. 2+2, там взагалі не ясно, що в них вночі йде.
Пам'ятаю, як я вночі записував 1+1, коли вони мали перейти на 16:9, так там повтор Шерлока був довший на 2 години через оці лавочки. А перервали серіал ними ближче до кінця.

І ці сучі сини з 1+1 ще виють, що не треба відключати аналог. Ну якшо не хватає вам 24 годин мовлення на добу, ставте в пусті години матрац і не партесь.

Чогось у сусідній Польщі у державного мовника TVP цілодобово мовлять лише Polonia, Info і TVP3.
TVP Sport: перерва з 2-00 по 8-00, у дитячого TVP ABC - взагалі з 23-00 по 7-00. TVP1, 2 - перерва по 15-30 хвилин, а то й до години, після неї короткий телемагазин на 15-20 хвилин. В решти державних каналів - перерва десь година-дві. І нічого страшного їм ніхто не зробив.

А в нас вже третину каналів треба позакривати, а решта якось виживуть.
#наташанемішай
  •  

Xottabi4

Помню, читал, как каналы страдали, что делят сетку с кем-то, а потом - что не имею круглосуточного вещания и не могут полностью сформировать сетку красиво, а теперь те самые часы, за которые бились, отдали под телемагазины. Мда уж.
  •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Травень 06, 2018, 00:58:16
А в нас вже третину каналів треба позакривати, а решта якось виживуть.

Я думаю, що час Х для багатьох каналів настане, коли наша НацРада розглядатиме заяви на продовження ліцензій у цифрі.

  •  

vital-fm

#278
Xottabi4
Це все 65/35%, ніхто не придереться.
Тут або % змінювати, або залишити як є.
Хоча моніторинг та роз'яснення не завадив би, в теорії телемагазин мав би йти хвилин 9, на годину згідно з законом, хіба в основній програмній прописаний ще додатковий час.
Регулятор та законодавець проти індустрії як кіт проти миші, тільки появиться якась шпаринка, індустрія шась і вже там.
П.С.На 5 каналі ніби вже з 23-ої реклама препаратів.
  •  

BanderaTV

  •  

kram2000

Порошенко хочет забрать телеканал "1+1", – Коломойский  :laugh:  :laugh:

Бизнесмен Игорь Коломойский заявил, что президенту Петру Порошенко нужен контроль над телеканалом "1+1".
Об этом со ссылкой на DW сообщает БизнесЦензор.

Также Коломойский заявил, что власти Украины его не преследуют.

"На сегодняшний день я не могу сказать, что меня преследуют власти. У нас идет позиционная какая-то война, но она в рамках закона. И достаточно разные желания у нас. Мы знаем, чего хочет Петр Алексеевич. Он прогнозируем в этом плане. Он хочет "1+1" на выборы. Вот ему кровь из носа нужен "1+1", - сказал Коломойский.

Он уверяет, что Порошенко не получит контроль над телеканалом.

"Нет. Ни за что", - заявил Коломойский, отвечая на вопрос, отдаст ли он телеканал Порошенко.

Говоря о кандидатах на будущих выборах президента Украины, Коломойский заявил, что лидер партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко является наиболее достойным кандидатом в президенты из старых политиков.

"Я и Вакарчуку симпатизирую. Не открою Америку, если скажу, что все хотят видеть новые лица. Но если взять старые, то, я считаю, что наиболее достойной на сегодняшний день является Тимошенко", - сказал Коломойский.

https://biz.censor.net.ua/news/3066329/poroshenko_hochet_zabrat_telekanal_11_kolomoyiskiyi

Думаю. що Гаранту не обов'язково мати Плюси, якщо ж у нього є "5-ий" та "Прямий"
  •  

GMB

#281
Рейтинги прямого и плюсов суммарно далеко от рейтинга и бренда ТСН и 1+1
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

krasaffcheg

#282
Заяви Коломойського - то для "бідних". Він каже, що у нього хочуть забрати 1+1, хоча за структурою власності він йому не належить повністю. Навіть блокуючого пакета нема. Частку Коломойського через трасти "розмили" на співробітників "плюсів". Це більше схоже на те, що Коломойський страхується від втрати "плюсів" у разі негативного рішення судів по справі ПриватБанку. Ну і заяви - для гучності. Бо нащо ці ігри зі структурою власності, якщо Порошенко може забрати канал типу "просто так"? А так, можна судовому виконавцю пред'явити, мовляв "цей актив - не Коломойського".

Причому, можна вбити обох зайців одразу. І захищати цими гучними заявами свій актив, і топити Порошенка. А ТСН допоможе ще й вивести у ТОП потрібного Ігорю Валерйовичу кандидата у президенти. У тому ж інтерв'ю DW Коломойський сказав, що симпатизує Тимошенко.
  •  

kram2000

Мда.... Навіть керуючий директор ЄБРР, який відповідає за країни СНД, підловив "1+1" у поширенні фейків.
https://ua.interfax.com.ua/news/general/508455.html

Керуючий директор ЄБРР упіймав український ТБ-канал на фейку

Керуючий директор Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж (Francis Malige), який із 1 червня відповідатиме і за діяльність ЄБРР в Україні, викрив одну з програм телеканалу "1+1" у поширенні недостовірної інформації.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook він навів кадр із телерепортажу, на якому зображені дружина та старший син міністра фінансів Олександра Данилюка у будинку з каміном і ліпниною як доказ того, що глава Мінфіну купив собі квартиру в Лондоні за $ 1 млн.

"Журналісти, які його підготували, мають відмінне почуття етики: вони розмили обличчя сина Ольги та Олександра. Єдина проблема з цим блискучим журналістським розслідуванням: фотографія-"доказ" була зроблена в Парижі, у квартирі моєї сім'ї", - зазначив Ф.Маліж.

Він наголосив, що точно знає, коли міністр і його сім'я провели дивовижний вечір із ним під час різдвяних канікул.

"Камін і ліпнина все ще в Парижі, дякую вам велике", - підсумував керуючий директор ЄБРР в замітці, озаглавленій Fake news at work.

Як повідомлялося, міністр фінансів Олександр Данилюк у квітні спростував інформацію про наявність у нього власної або орендованої квартири в Лондоні.

"1. Власної квартири в Лондоні не маю. 2. В оренді квартири в Лондоні теж не маю. 3. А от конфлікт з Коломойським (український бізнесмен Ігор Коломойський, співвласник телеканалу "1+1" - ІФ) - маю", - прокоментував тоді глава Мінфіну.
  •  

Андрій_01

Програма передач телеканалу "1+1" (без УТ-2) на неділю, 19 січня 1997 року

Spoiler
Неділя, 19 січня
7:00 Олександр Ягольник презентує музичний конкурс "Пісня року".
8:00 Унікальні зйомки у серіалі "Дика природа світу", 3 с.
9:00 Згадаймо ті роки. Фільм 20. "Рік 1963".
10:00-18:00 Програми УТ-2.
18:00 Анонс.
18:05 Серіал для дітей "Кіберята", 6 с.
18:30 Ігрове шоу "Ключі від форту Буайар", 20 гра.
19:30 Інформаційно-аналітична програма "Післямова".
20:15 Фантастичний фільм "Кінг-Конг живий".
22:15 Новини та чутки про кіно та телебачення в програмі Людмили Клепакової "Імперія ТБ".
23:00 Гостросюжетний серіал "Мисливець на злодіїв", 3 с.
0:00 Канал "М".
[close]
  •